Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 24. 4. 2018
Líbí se mi

Chyťte si rybku, co vám splní 3 přání!

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 24. 4. 2018
Líbí se mi
Chyťte si rybku, co vám splní 3 přání!

Chyťte si rybku, co vám splní 3 přání!

Co byste si přáli, kdybyste jednoho dne chytili kouzelnou Zlatou rybku? Auto? Dovolenou? Nebo snad nové bydlení? Věřte nebo ne, zlaté rybky, co plní přání, zdaleka nepatří jenom do pohádek. 

Jediný los, co vám splní 3 přání

Že zlatá rybka plní tři přání, ví každý, kdo zná pohádku o Zlaté rybce. Už je ale nebude plnit pouze v pohádce. Stačí správně nahodit udičku a vylovit jeden z výherních losů Zlatá rybka od Sazky, který splní sen právě vám. Zlatou rybku můžete lovit na poště, v trafice a jiných prodejních místech Sazky, která budou nově tento los prodávat.

Právě los s obrázkem zlaté rybky v sobě ukrývá tajná přání každého z nás. Kdo by v hloubi duše netoužil po novém autu nebo krásné dovolené pro celou rodinu? Stačí najít na stíracím losu tři shodné symboly a některá z pohádkových výher je vaše!

Nové auto i pohádková dovolená

Co takhle si splnit přání o zbrusu novém vozu ve špičkové výbavě? Pak zkuste chytit takovou Zlatou rybku, která vám vyhraje novou Škodu Rapid v hodnotě 400 000 Kč. Poznáte ji podle tří symbolů auta, která se objeví po setření losu. Pokud místo drahých věcí vyhledáváte radši nezapomenutelné zážitky, hledejte pod stíracími políčky symboly palmy. Ty vás v okamžiku přenesou na pohádkovou dovolenou v hodnotě 100 000 Kč – kamkoliv si jen budete přát.

Možná budete mít štěstí na tři stejná čísla, která promění v realitu váš dlouholetý sen na nové vybavení domácnosti, chatu v horách nebo cestování. Vyhrát můžete až 1 milion korun.

Pokud jsou vaše přání ještě větší, vyzkoušejte štěstí s losem Super Zlatá rybka, se kterým můžete vyhrát Škodu Octavia, dovolenou za 200 000 Kč nebo celé 4 miliony. Za to se sny plní jedna báseň, co myslíte?

Splnit přání těm, které máte rádi

Mají i vaši blízcí velké sny? Los Zlatá rybka  je skvělým nápadem na originální dárek k svátku nebo narozeninám vašich přátel, kolegů i rodiny. Na rozdíl od živé Zlaté rybky nevyžaduje los žádnou péči a pokud obdarovanému vyhraje vysněno dovolenou, máte velkou šanci, že vás třeba vezme s sebou.

Přijďte si chytit svou zlatou rybku!

Stírací losy Zlatá rybka nebo Super Zlatá rybka koupíte na více než 7 200 prodejních místech Sazka po celé České republice. Přejeme hodně štěstí a ať berou!


(PR článek)

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Alena Otilová 14. 8. 2019

Los jsem si koupila jednou a nic jsem nevyhrála, tak už jsem si ho nikdy nekoupila. Nechci za to zbytečně utrácet peníze. To je můžu rovnou vyhodit z okna a efekt je stejný. Daleko lepší je sázet na sport. S manželem koukáme na hokej a on začal přes https://www.tiptiket.cz/ sázet. Šance, že mu tiket vyjde je mnohem vyšší než u těchto losů.

Odpovědět
avatar
Macina Nováková 9. 10. 2020

V tomto s vámi musím souhlasit. Taky si losy nekupuji. Sázet na sport je mnohem lepší. Mě k tomu taky dovedl manžel. On už je v tom celkem profík. Dokonce používá i takovou službu, díky které dostává pravidelně tipy na sázení. Tuším, že to je https://sportsnotify.com/

KamilaK
KamilaK 27. 4. 2018

na rybky nevěřím!!!

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 24. 4. 2018

Odpovědět
Clairest
Clairest 24. 4. 2018

Super

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 24. 4. 2018

losy občas koupíme, ale my spíš máme štěstí v lásce než ve hře

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 359
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.