Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Redakce ŽENY s.r.o
vloženo 24. 4. 2018
Líbí se mi

Chyťte si rybku, co vám splní 3 přání!

avatar
Redakce ŽENY s.r.o
vloženo 24. 4. 2018
Líbí se mi
Chyťte si rybku, co vám splní 3 přání!

Chyťte si rybku, co vám splní 3 přání!

Co byste si přáli, kdybyste jednoho dne chytili kouzelnou Zlatou rybku? Auto? Dovolenou? Nebo snad nové bydlení? Věřte nebo ne, zlaté rybky, co plní přání, zdaleka nepatří jenom do pohádek. 

Jediný los, co vám splní 3 přání

Že zlatá rybka plní tři přání, ví každý, kdo zná pohádku o Zlaté rybce. Už je ale nebude plnit pouze v pohádce. Stačí správně nahodit udičku a vylovit jeden z výherních losů Zlatá rybka od Sazky, který splní sen právě vám. Zlatou rybku můžete lovit na poště, v trafice a jiných prodejních místech Sazky, která budou nově tento los prodávat.

Právě los s obrázkem zlaté rybky v sobě ukrývá tajná přání každého z nás. Kdo by v hloubi duše netoužil po novém autu nebo krásné dovolené pro celou rodinu? Stačí najít na stíracím losu tři shodné symboly a některá z pohádkových výher je vaše!

Nové auto i pohádková dovolená

Co takhle si splnit přání o zbrusu novém vozu ve špičkové výbavě? Pak zkuste chytit takovou Zlatou rybku, která vám vyhraje novou Škodu Rapid v hodnotě 400 000 Kč. Poznáte ji podle tří symbolů auta, která se objeví po setření losu. Pokud místo drahých věcí vyhledáváte radši nezapomenutelné zážitky, hledejte pod stíracími políčky symboly palmy. Ty vás v okamžiku přenesou na pohádkovou dovolenou v hodnotě 100 000 Kč – kamkoliv si jen budete přát.

Možná budete mít štěstí na tři stejná čísla, která promění v realitu váš dlouholetý sen na nové vybavení domácnosti, chatu v horách nebo cestování. Vyhrát můžete až 1 milion korun.

Pokud jsou vaše přání ještě větší, vyzkoušejte štěstí s losem Super Zlatá rybka, se kterým můžete vyhrát Škodu Octavia, dovolenou za 200 000 Kč nebo celé 4 miliony. Za to se sny plní jedna báseň, co myslíte?

Splnit přání těm, které máte rádi

Mají i vaši blízcí velké sny? Los Zlatá rybka  je skvělým nápadem na originální dárek k svátku nebo narozeninám vašich přátel, kolegů i rodiny. Na rozdíl od živé Zlaté rybky nevyžaduje los žádnou péči a pokud obdarovanému vyhraje vysněno dovolenou, máte velkou šanci, že vás třeba vezme s sebou.

Přijďte si chytit svou zlatou rybku!

Stírací losy Zlatá rybka nebo Super Zlatá rybka koupíte na více než 7 200 prodejních místech Sazka po celé České republice. Přejeme hodně štěstí a ať berou!


(PR článek)

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
KamilaK 27. 4. 2018

na rybky nevěřím!!!

odpovědět
avatar
Tvořilka97 24. 4. 2018

odpovědět
avatar
Clairest 24. 4. 2018

Super

odpovědět
avatar
hudlenka 24. 4. 2018

losy občas koupíme, ale my spíš máme štěstí v lásce než ve hře

odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
81 526
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.