Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Michaella
Michaella
Vloženo 7. 7. 2021
Líbí se mi

Jak poznáte cholerika?

Michaella
Michaella
Vloženo 7. 7. 2021
Líbí se mi
Jak poznáte cholerika?

Jak poznáte cholerika?

Cholerická povaha je docela složitá. Působí optimisticky, ale pokud má špatnou náladu, nikoho kolem sebe nešetří a střílí slovně ostrými náboji hlava, nehlava. V takovém člověku bije upřímnost, optimismus, ale v určitých situacích výbušnost a agresivita. Dost často trpí vztahovačností, uráží se pro maličkosti a těžko se ovládá. Dá se docela snadno naštvat a vyprovokovat. Prosazuje svoje názory a jde za svým cílem. Je hodně tvrdohlavý a dopředu ho žene touha po dosažení toho, co chce.

Mezi jeho silné stránky patří odvaha a smysl pro realitu

Pokud se mu něco nezdá, nic ho nepřesvědčí o opaku. Řadí se mezi pracovité lidi, umí si vše pečlivě zorganizovat, na rozdíl od sangvinika dotáhne věci ke zdárnému konci. Nezná překážky a je výborný vůdcem, který umí strhnout dav. Jelikož se nebojí dřiny, je takový tažný kůň, který kolikrát své práci podlehne a stává se z něj workoholik. Nebojí se říct vše, co má na jazyku, proto mnohdy nenachází pochopení u jiných lidí. Dokáže rychle a dobře řešit jakýkoli problém. Jeho povaha je na jednu stranu příjemná a milující, na druhou stranu sarkastická. Často při špatné náladě ubližuje slovy, jelikož se rychle rozčílí, ale pak zase rychle vychladne a nezapomene na omluvu.

Svoje city a pocity ukazuje jen před lidmi, kterým věří

Cholerik není zrovna mazlící typ člověka, ale vztahy dokáže prožívat intenzívně a naplno, když miluje, tak miluje maximálně. Stojí si za svými názory a je věčný bojovník za rodinu a přátele. Škoda jen, že má vysoké nároky na sebe i druhé a žije podle pravidel v práci i doma, protože někdy se může život s ním stát nesnesitelným. Z toho důvodu si vybírá partnera i kamarády s klidnější povahou. Přátel nemá moc, ale vystačí si i sám, nehledá tak velké vzrušení a střed pozornosti, jako sangvinik. Má rád i chvilky o samotě, kdy se věnuje rodině nebo práci. Cholerik vydrží jakýkoli nápor stresu a vadí mu slabost a nerozhodnost u ostatních. Pokud má dobrou náladu, je skvělý a když se zlobí, je lepší mu jít z cesty.

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
moly
moly 30. 11. 2021

Odpovědět
Luse
Luse 21. 11. 2021

Odpovědět
avatar
Nelson Tucker 10. 7. 2021

Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde svědčím, že mě matka představila Babě Ogbogo, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti, a můžeme mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co udělala to potřebné. Nyní jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří tam čelí vztahovým a manželským obtížím, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přerušil jsem jeho kontakt zde, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo se k němu dostal přes jeho číslo WhatsApp. +2349020168697 Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 8. 7. 2021

nejednoho znám..., ale nemám je ve své blízkosti

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 8. 7. 2021

v životě jsem jich pár potkala

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 463
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.