Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
CathB
Vloženo 6. 3. 2019
Líbí se mi

Pozvěte svého muže na rande aneb 5 tipů, které zpestří dlouholetý vztah

avatar
CathB
Vloženo 6. 3. 2019
Líbí se mi
Pozvěte svého muže na rande aneb 5 tipů, které zpestří dlouholetý vztah

Pozvěte svého muže na rande aneb 5 tipů, které zpestří dlouholetý vztah

Buďte k sobě upřímná. Jak často si najdete chvilku na to, abyste strávila čas se svým partnerem? Samozřejmě tím nemáme na mysli rodinné obědy či debaty o tom, kdo vyzvedne děti ze školky. Naopak jde o momenty, kdy seženete dětem hlídání, vypnete telefon a soustředíte se na blízkost toho druhého. 

O vztah je nutné pečovat. Uvidíte, že když svého partnera mile překvapíte, tak se to viditelně projeví i na kvalitě vašeho společného soužití. Takže, do toho dámy. 

Společná dovolená nebo víkend

Nemusí se hned jednat o dvoutýdenní pobyt u moře. Bohatě stačí, když své ratolesti předáte na víkend babičce (tetě, sestře, kamarádce...) a vyrazíte objevovat krásy naší rodné hroudy. Případně můžete vyrazit k některému z našich sousedů. Slovensko či Rakousko jsou pro tyto krátké výlety naprosto ideální možnosti. Uvidíte, že si krásně odpočinete a společné zážitky vás hezky stmelí. 

Romantická večeře 

Pokud nemáte na cestování čas, vhodnou alternativou pro vás může být společná romantická večeře. Tu můžete připravit buď doma, nebo navštívit některou z restaurací. (V případě, že nemáte čas si objednejte donášku jídla až do domu.) Kvalitní konverzace bystří mysl a může vás příjemně naladit na to, co přijde poté až večeře skončí. 

Společný přípitek 

Někdy k pohodové atmosféře postačí i láhev kvalitního vína. Pro tyto účely se nehodí nic lepšího, než některé z lahodných růžových vín. Mezi naše tajné tipy patří španělské šumivé víno Freixenet Cordon Rosado Brut s vůní květin a chutí ovoce nebo Mionetto Rosé, ve kterém ucítíte podmanivé tóny růžového grepu, granátového jablka, černého rybízu, šípku a malin. V neposlední řadě nás baví i i heart Rosé, které vás překvapí svou chutí jahod a lesního ovoce. 

Sexy prádlo 

Udělejte radost nejen svému muži, ale i sama sobě. Za dveřmi ložnice se fantazii meze nekladou. Můžete sáhnout po saténové košilce, korzetu, podvazkovém pásu či saténovém župánku. Uvidíte, že vy i váš partner budete nadšení. 

Zkuste experimentovat 

Myslíte si, že už jste všechno zkusila a jen tak něco vás nepřekvapí? V tom případě se zaměřte na kvalitu vašich milostných hrátek. Do těch se často vkrádá stereotyp. Nudu v posteli zaženete nejlépe tak, že vyzkoušíte něco nového. Může jít buď o pásku přes oči, plyšová pouta či jemné pírko, kterým budete škádlit partnera. Co vy víte, třeba přijdete na něco, co si najde místo ve vašem běžném intimním životě. 

A jaké jsou vaše tipy na zpestření vztahu?

Zdroj obrázků: Freestock.org, Samuel Zeller, Lana Abie/Unsplash.com, Pinterest.com, PEPR Consulting

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
lemur 14. 3. 2019

Super.

Odpovědět
avatar
Tvořilka97 7. 3. 2019

Odpovědět
avatar
hudlenka 6. 3. 2019

občas jdeme s manželem na rande, je to hezké

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
83 815
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.