Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

CathB
CathB
Vloženo 6. 3. 2019
Líbí se mi

Pozvěte svého muže na rande aneb 5 tipů, které zpestří dlouholetý vztah

CathB
CathB
Vloženo 6. 3. 2019
Líbí se mi
Pozvěte svého muže na rande aneb 5 tipů, které zpestří dlouholetý vztah

Pozvěte svého muže na rande aneb 5 tipů, které zpestří dlouholetý vztah

Buďte k sobě upřímná. Jak často si najdete chvilku na to, abyste strávila čas se svým partnerem? Samozřejmě tím nemáme na mysli rodinné obědy či debaty o tom, kdo vyzvedne děti ze školky. Naopak jde o momenty, kdy seženete dětem hlídání, vypnete telefon a soustředíte se na blízkost toho druhého. 

O vztah je nutné pečovat. Uvidíte, že když svého partnera mile překvapíte, tak se to viditelně projeví i na kvalitě vašeho společného soužití. Takže, do toho dámy. 

Společná dovolená nebo víkend

Nemusí se hned jednat o dvoutýdenní pobyt u moře. Bohatě stačí, když své ratolesti předáte na víkend babičce (tetě, sestře, kamarádce...) a vyrazíte objevovat krásy naší rodné hroudy. Případně můžete vyrazit k některému z našich sousedů. Slovensko či Rakousko jsou pro tyto krátké výlety naprosto ideální možnosti. Uvidíte, že si krásně odpočinete a společné zážitky vás hezky stmelí. 

Romantická večeře 

Pokud nemáte na cestování čas, vhodnou alternativou pro vás může být společná romantická večeře. Tu můžete připravit buď doma, nebo navštívit některou z restaurací. (V případě, že nemáte čas si objednejte donášku jídla až do domu.) Kvalitní konverzace bystří mysl a může vás příjemně naladit na to, co přijde poté až večeře skončí. 

Společný přípitek 

Někdy k pohodové atmosféře postačí i láhev kvalitního vína. Pro tyto účely se nehodí nic lepšího, než některé z lahodných růžových vín. Mezi naše tajné tipy patří španělské šumivé víno Freixenet Cordon Rosado Brut s vůní květin a chutí ovoce nebo Mionetto Rosé, ve kterém ucítíte podmanivé tóny růžového grepu, granátového jablka, černého rybízu, šípku a malin. V neposlední řadě nás baví i i heart Rosé, které vás překvapí svou chutí jahod a lesního ovoce. 

Sexy prádlo 

Udělejte radost nejen svému muži, ale i sama sobě. Za dveřmi ložnice se fantazii meze nekladou. Můžete sáhnout po saténové košilce, korzetu, podvazkovém pásu či saténovém župánku. Uvidíte, že vy i váš partner budete nadšení. 

Zkuste experimentovat 

Myslíte si, že už jste všechno zkusila a jen tak něco vás nepřekvapí? V tom případě se zaměřte na kvalitu vašich milostných hrátek. Do těch se často vkrádá stereotyp. Nudu v posteli zaženete nejlépe tak, že vyzkoušíte něco nového. Může jít buď o pásku přes oči, plyšová pouta či jemné pírko, kterým budete škádlit partnera. Co vy víte, třeba přijdete na něco, co si najde místo ve vašem běžném intimním životě. 

A jaké jsou vaše tipy na zpestření vztahu?

Zdroj obrázků: Freestock.org, Samuel Zeller, Lana Abie/Unsplash.com, Pinterest.com, PEPR Consulting

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jasper
Jasper 1. 8. 2019

Někdy je změna potřeba.

Odpovědět
lemur
lemur 14. 3. 2019

Super.

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 7. 3. 2019

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 6. 3. 2019

občas jdeme s manželem na rande, je to hezké

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 052
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.