Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 16. 11. 2017
Líbí se mi

3 originální tipy na vánoční dárky

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 16. 11. 2017
Líbí se mi
3 originální tipy na vánoční dárky

3 originální tipy na vánoční dárky

Také každý rok tápete, čím potěšit babičku s dědou, kolegy v práci, nebo vám chybí pro manžela ještě pomyslná „třešnička na dortu“?

Máme pro vás tipy – a to hned 3! 

Nejen, že si s vašimi blízkými užijete chvilku napětí, ale také se spolu s nimi můžete radovat z výhry. A ne malé.

I letos pro vás Sazka připravila hned několik originálních vánočních tipů na dárek pro vaše blízké.

Adventní kalendář jinak

Drží vaše nejlepší kamarádka zase dietu? Potěšte jí dárkem, ze kterého určitě nepřibere a navíc ji může potěšit až miliónová výhra. Originální adventní kalendář všem zkrátí čekání na Vánoce a je tak ideálním dárkem třeba k Mikuláši. Zkusíte štěstí?

Netradiční překvapení

Jestli už pro Vaše blízké máte hlavní dárek, ale rádi byste k němu přidali ještě nějakou maličkost pro radost, zkuste to se stíracím losem Štědré Vánoce. Netradiční dárek zajistí pod stromečkem momenty překvapení a pobaví celou rodinu. Obdarovaný může pod stromečkem vyhrát například jednu z tisíce desetitisícových výher, či hlavní výhru až 10 milionů korun. Nebylo by krásné si na Vánoce setřít jednu z výher?

Stírací Vánoční přání

Papírová vánoční přání jsou tradiční a krásnou připomínkou pro vaše blízké. Zkuste jim letos popřát ve velkém stylu. Stírací los Vánoční přání od Sazky můžete poslat poštou, přiložit k dárku, věnovat osobně, tajně vložit do kapsy kabátu, nebo… Je to jen na vás. Ať už to uděláte jakkoliv, s Vánočním přáním od Sazky určitě zabodujete.

Osobní přání můžete vepsat přímo do losu Vánoční přání a až jej obdarovaní pak setřou, možná na něm objeví až milion korun.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar

Ten los je vážně super nápad. Já si ale myslím, že docela pěkný a originální dárek může být třeba nějaký zážitek. Jen člověk musí vychytat, co by se tomu, komu takový dárek dává líbilo. Třeba můj muž má hrozně rád věci s army tematikou, takže si myslím, že pro něj by bylo naprosto ideální něco jako nabízí třeba tady https://armik.cz/army-shop-kategorie-zazitkove-darky/

Odpovědět
avatar
Nina Červenková 11. 5. 2020

Tak v tomto s vámi teda určitě souhlasím. Zážitkové dárky jsou podle mě nejlepší. Jen tak mimochodem, kdybyste náhodou příště chtěla svému muži dát nějaký podobný dárek, tak jsem slyšela, že špatný prý není tento kurz přežití: https://coolzazitky.cz/army/196-kurz-preziti-v-prirode-doba-trvani-3-dny-pocet-osob-1-lokalita-plzensky-kraj.html

avatar
Ivana Navrátilová 8. 6. 2020

Zážitkové dárky nejsou špatné, ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že ne každý něco takového ocení. Já třeba minulé Vánoce chtěla nějaký takový dárek dát své kamarádce, ale nepodařilo se mi najít nic, co by se jí líbilo. Nakonec jsem od toho tedy upustila a místo toho jsem se rozhodla jí koupit doplněk do bytu. Do oka mi padly takové ty solné lampy, které mají tady https://www.magieprirody.cz/solne-lampy/ Věděla jsem, že něco takového by se jí určitě líbilo, tak jsem jí jednu koupila.

avatar
Alena Otilová 24. 2. 2020

Stírací los je super. Letos jsme si ho koupili s manželem jen tak a vyhráli jsme 500 Kč, tak jsme měli radost. Jako vánoční dárek mi to ale přijde takové zvláštní. Já jsem pro nás zaplatila wellness pobyt, na který jsem narazila v tomto článku https://zena-in.cz/clanek/hledate-unikatni-darek-k-vanocum-pobyty-v-laznich-ensana-jsou-presne-to-prave . Byli jsme tam minulý víkend a parádně jsme si odpočinuli.

Odpovědět
Glady
Glady 7. 1. 2018

daruji každé Vánoce

Odpovědět
Marie Kostelecká
Marie Kostelecká 12. 12. 2017

Hodně štěstí

Odpovědět
Divoká  lola
Divoká lola 26. 11. 2017

Pro našeho dědu a babí, dobrý

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 568
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.