Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 16. 11. 2021
Líbí se mi

Přijměte pozvání na workshop Nely Boudové a Lukáše Sodomky "Ženská a mužská energie & Láska"

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 16. 11. 2021
Líbí se mi
Přijměte pozvání na workshop Nely Boudové a Lukáše Sodomky "Ženská a mužská energie & Láska"

Přijměte pozvání na workshop Nely Boudové a Lukáše Sodomky "Ženská a mužská energie & Láska"

Okolní svět nás tlačí být stále výkonnější. Ženy jsou čím dál více v mužské energii. Rozhodují, jsou oporou…  Muži se starají o domácnost, chodí na rodičovské dovolené…  Co ale mužská a ženská energie je, v čem se liší, kdy a jak ji používat? Chcete svůj vztah oživit? Mít jej kvalitnější? Chcete si najít partnera s energií, kterou chcete, aby měl?

Tato témata vám v připravovaném workshopu přiblíží úspěšná česká herečka, daberka, filantropka a koučka Nela Boudová a osobní a vztahový certifikovaný kouč s bohatými zkušenostmi Lukáš Sodomka.

Nela nám pomůže lépe chápat vyjádření energií opačného pohlaví. „Nejprve musíme pochopit, co je ženská a mužská energie. Pro každého jsou to jeho osobité výrazy, i když většinou to cítíme podobně. Chce si to ujasnit a navnímat. Pozorovat, kdy je používáme, co to s námi dělá, kterou energii používáme více. Ideální je pochopit, kdy je kterou energii funkční použít,“ říká Nela Boudová. Toto pochopení nám do života může dát mnohé. „Může nám to zcela změnit vztahy. Nejen partnerské, proste všechny. Muž, který se bude cítit mužem, bude zdravě používat svoji sílu. Dodá mu to sebevědomí. Žena se pak o něj může opřít, otevře se mu a dokáže být zranitelná. Zranitelnost u ženy je obrovským projevem ženské energie a největší ukázkou důvěry. Někteří muži si myslí, že například musí být agresivní, dominantní, kontrolující, aby byli opravdoví muži. Ale být v mužské energii, ve správné mužské energii, je zůstávat klidný, být přítomný, zaměřený (fokusovaný) a mít kontrolu nad svými emocemi. Být pečující a ochraňující a také racionální,“ dodává Nela Boudová.

Lukášem Sodomkou se projdeme prostorem tématu, které se zdá být jasné, o kterém se mluví stále a všude, a které nás provází celým životem. Tím tématem je Láska. Víme, co láska je? Víme proč, kdy a koho milujeme? Proč si vybíráme třeba stále stejné partnery? Jak vypadá ta naše láska? Ponoříme se hlouběji do podstaty lásky, jak ji Lukáš vnímá ze svých životních i koučovacích zkušeností.

Kdy: 25. listopadu 2021 v 17:30

Kde: Pracovna Ženy s.r.o., Karlínské náměstí 238/6, Praha

Cena: 1 500 Kč 

Jak se přihlásit: veškeré informace najdete ZDE

Foto: archiv

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Honzicek
Honzicek 26. 11. 2021

zajimava herecka

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 22. 11. 2021

Odpovědět
sipeji
sipeji 17. 11. 2021

Velmi zajímavé téma

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 16. 11. 2021

jistě to bude moc prima

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 491
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.