Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 1. 12. 2020
Líbí se mi

Zimní kousky šatníku, které vás zeštíhlí. Kombinujte chytře

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 1. 12. 2020
Líbí se mi
Zimní kousky šatníku, které vás zeštíhlí. Kombinujte chytře

Zimní kousky šatníku, které vás zeštíhlí. Kombinujte chytře

V zimním oblečení nemusíte nutně vypadat naditě a objemně. Stačí použít pár triků a rázem vypadáte štíhlejší. Zkuste tyto kombinace a budete vypadat elegantně a žensky. Žádný marsmallow!

Rolák + ohrnuté džíny + špičaté lodičky

Chcete-li nosit objemnější rolák a nedopustit, abyste se v něm ztratila, zastrčte jeho část do džín s vysokým pasem, abyste ukázala, že ve skutečnosti pas máte. Druhou variantou je přiléhavý rolák, který vás lehce obepne a díky roláčku prodlouží.  Poté vklouzněte do špičatých bot, aby nohy vypadaly delší a vy celkově štíhlejší. Vzhledem ke snižující se teplotě lodičky vyměňte za špičaté polobotky či kotníkové boty. Vždy by však měl být předěl mezi botami a ohrnutými nebo zkrácenými  kalhotami. Ideální svrchní vrstvou je delší přiléhavý kabát.

Kabát s páskem+ kožené legíny

Jen se podívejte. Pásky na kabátu a přes něj vytváří krásné siluety. Kožené legíny nahradí džíny a svou přiléhavostí zeštíhlí lýtka, která jediná budou pod kabátem vykukovat. A bude vám teplo.

Flared jeans + dlouhý kabát + šátek kolem krku

Rozšířené alias zvonové džíny jsou proslulé tím, že nám pomáhají přidat centimetry a vykouzlit dlouhé nohy. Tuto zimu posuňte kombinaci ještě dále přidáním šátku na krk. Vytvoříte tím ještě delší linii od hlavy až k prstům na nohou. Kdo potřebuje více tepla, šátek může nahradit úzkou šálou, kterou lehce omotá a nechá dlouhé konce viset dolů.

české šátky Silky Gang

Černá bunda + černé džíny + černé boty

Co k tomu víc říct?  Černá obecně zeštíhluje a když budete celá v černé, ještě pár kilo uberete. Celkově jednobarevné monochromatické outfity prodlužují siluetu. Chcete-li zůstat u tmavých barev, co to zkusit letos v černé a lahvově zelené?

 české kabelky FOLBEUR

 

 

 

 

 

Roztrhané džíny + dlouhý svetr + kotníkové boty

Spárujte roztrhané přiléhavé nebo i boyfriend džíny s dlouhým splývavým kardiganem po kolena. Tato délka prodlužuje, zatímco cokoli krátkého a huňatého vám přidává na objemu. Na nohy nazujte ideálně kotníkové boty.

 

Rolák + midi sukně + lodičky/ vysoké kozačky

Chcete-li vypadat štíhleji, zastrčte přiléhavý rolák do sukně s vysokým pasem, která vám spadá až po lýtka. Styl plisované sukně je téměř všeobecně lichotivý a lze jej nosit i s punčochami, podle toho, jak je chladno. Nebo místo lodiček obujte vysoké kozačky. Ale ať jsou schované pod sukní. Ideální outfit do společnosti nebo na večírek.

Rolák + kalhoty s vysokým pasem + pásek

Kalhoty s vysokým pasem jsou ideální pro zvýraznění nejužší části a prodlouží. Dáte-li na kalhoty s vysokým pasem ještě pásek, posunete zeštíhlení na další úroveň. Delší nohy a štíhlý pas.

Foto: Pinterest.com/ street style; archiv firem; kabelky folbeur.com, šátky silkygang.com; pret-a-porte.com, instyle.com; purewow.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 6. 12. 2020

pěkné

Odpovědět
lemur
lemur 5. 12. 2020

Pěkné outfity.

Odpovědět
Tamara
Tamara 3. 12. 2020

Odpovědět
konatovka
konatovka 3. 12. 2020

Velmi dobrá inspirace i pro štíhlé ženy.

Odpovědět
dasenaK
dasenaK 3. 12. 2020

Některé jsou pěkné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 322
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.