Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Peťa| Fashion lover
Vloženo 18. 4. 2018
Líbí se mi

Vaše nové vlasy. Zkuste svěží barvu, střih nebo doplněk. Líbí se vám tyto?

avatar
Peťa| Fashion lover
Vloženo 18. 4. 2018
Líbí se mi
Vaše nové vlasy. Zkuste svěží barvu, střih nebo doplněk. Líbí se vám tyto?

Vaše nové vlasy. Zkuste svěží barvu, střih nebo doplněk. Líbí se vám tyto?

Jaro, léto, žádné čepice, jen šik klobouky. A vlasy po zimě potřebují novou energii. Jakou barvu, střih, něco nového, svěžího, chce to změnu... Myšlenky, které vám volně běhají v hlavě zrealizujte a šup ke kadeřníkovi. Jen řekněte: „Já bych chtěla...“

Nevím jak vy, ale já mám po zimě vždy nutkavou potřebu vlasové změny. Někdy jsou mé vášně divoké, že pomýšlím na červenou, absolutní zkrácení, ale s prvními jarními paprsky se trochu uklidním, objednám se ke kadeřníkovi, probereme varianty, žhavé trendy a já odcházím s „novou hlavou“ a pocitem, že jsem královna a dokážu vše. Takže, jestli potřebujete vlít trochu energie do žil, chce to nové vlasy. A co se nosí a bude trendy? Myslím, že budete mít z čeho vybírat. Po přehlídkách Fashion weeku, tipech od předních vlasových stylistů a změn účesů žen, které ovlivňují šoubyznys se v roce 2018 těšíme těmto vlasovým trendům. Důraz na přirozenost v barvách, lehká nepořádnost a zajímavé účesy, návrat textilních doplňků, ale hlavně co nejméně námahy, prostě vstát a jít. Žádné složité žehlení, kulmování, ostré hrany. Nebojme se experimentovat, ale ponechme si přirozenost. Tady je pár „2018“ tipů.

Když chcete barvit

Špinavá blondýna

Je novou trendovou barvou, kterou odstartovala Selena Gomez či Lily Collinsov. Jak být trendy? Jenoduše udržujte kořínky tmavé a na délky dejte teplou zlatou blond. Jak říká hairstylista Alex Brownsell. "Zlaté odstíny s teplejšími tóny jsou novou platinou.“

Popelavá hnědá

Nechcete jednolitou barvu? K barvení přistupujete pomalu a obezřetně? Chcete lehkou změnu a ne moc výraznou? Tak promixujte čokoládově hnědou a břidlicově šedou. A přiblížíte se barvě země.

 

Stříbrné vlasy

Minulý rok panovala posedlost špinavými pastely a šedými vlasy, letos se tato barva povznese do luxusu. Chce to vysoký lesk, třpyt a nebát se extrému."Stříbrná je nová šedá, protože kovová barva je teď opravdu top, od make-upu , oděvu až po vlasy," říká  kolorista Jack Howard. "Stříbro je inkarnace lesklého šedě vypadajícího.“

Ohnivá karmínová červená

Řada výrazných růžových a červených barev z roku 2017 je dávno zapomenuta. Růžovou nahrazuje ohnivě, karmínově červená. Kdo chce být vidět, má možnost. Ale čekejte, že to bude odvaz.

Když chcete stříhat

Střapatý bob

Je skvělý pro jemné vlasy, je v minimalistickém stylu a  umožní umýt a jít. A délka? Jedině k bradě. Česejte klasicky s pěšinkou uprostřed, ale moderně a trendy bude pěkná boční vlna. 

Trochu delší krátké

Super krátký pixie střih už není tak top jako v loňském roce, letos se lehce prodlužuje. Můžete ho zkusit pokud máte vlnité nebo kudrnaté vlasy nebo vytvoříte elegantní a rafinovaný vzhled s rovnými. Přední vlasy mějte ostřeji řezané, sestříhané, ať vám vytvoří perfektní rám pro váš krásný obličej.

Co nejmíň práce – New shag

Střihy, se kterými je co nejméně práce a vypadáte v nich cool, se těší velké oblibě. Vlasy jsou sestříhané, nemají tupé okraje. Ledabylé, lehce zvlněné, s pěšinkou uprostřed či lehce na boku. Působí uvolněně, tak možná i díky němu se i vy budete cítit „no stress“.

Když to chcete trochu jinak

Velká boční vlna

Ačkoliv je pěšinka uprostřed velmi populární, letos jí bude šlapat na paty velká boční vlna. Působí volně, sexy, dává obličeji nový rozměr a působí přirozeně. Zafixujte ji a vyražte ven.

Gumičky a čelenky jsou zpět

Řekl někdo 90. léta? Ano jsou oficiálně zpět díky Mansuru Gavrielovi či Balenciagy. Nemá jít o úplné retro spíše jako o „zdravou“ gumičku.  Aby to vypadalo ok, jděte spíše do jednoduchých, hladkých gumiček a vlasy mějte ledabylé, volněší, do drdolu. A když vám omylem zůstane na ruce, jen ji tam nechte, budete vypadat stylově. Tak šup prohledat skříň, kde ta gumička z dětství zůstala.

A čelenku? Také v látce, silnější, ovázanou, se zajímavým potiskem, k drdolu uhlazenému či uvolněnému.

 Foto: Pinterest.com/ street style; shutterstock.com; archiv Petra Kubalová; Instagram.com

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Mirka Vaľová 13. 12. 2018

ostávam pri krátkych, super článoček...sú praktické krátke vlasy...díky

Odpovědět
avatar
hudlenka 18. 9. 2018

Nosila jsem vždy vlasy "na záda", polodlouhé, ale posledních pár let mám krátké a jsem spokojená

Odpovědět
avatar
Masaa 27. 4. 2018

Ano, hezké . . .

Odpovědět
avatar
JANE007 25. 4. 2018

tak to jsou parádní účesy, hlavně ty krátké

Odpovědět
avatar
Clairest 24. 4. 2018

Skvělé tipy

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
83 852
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.