Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 22. 11. 2021
Líbí se mi

Vánoční kolekce Pandora: třpytivý vzkaz pro každého, koho milujete

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 22. 11. 2021
Líbí se mi
Vánoční kolekce Pandora: třpytivý vzkaz pro každého, koho milujete

Vánoční kolekce Pandora: třpytivý vzkaz pro každého, koho milujete

Oslavte o letošních Vánocích každé setkání se svými nejdražšími dokonalým dárkem, který vyjádří, co pro vás znamenají. Šperkařská značka Pandora představuje nové kolekce Pandora Timeless a Pandora Moments, jež vás okouzlí svou originalitou, nadčasovostí a řemeslnou zručností. Čas oslavit sounáležitost právě nadešel! 

Pandora Timeless

Šperky z kolekce Timeless vynikají propracovanými detaily, jsou ručně dokončované, s inovativními výbrusy a výrazně zbarvenými modrými, zelenými a růžovými kameny, s nimiž je kolekce jedinečná a nadčasová. Tóny červené, zlaté a stříbrné barvy, které se v nich prolínají, symbolizují Vánoce a září tak jasně jako vaši nejbližší. Oslavte o letošních svátcích svá setkání šperky z kolekce Timeless, kterou si budou celý život opatrovat. 

„Vánoce jsou většinou obdobím, kdy vynakládáme svůj čas a úsilí na výběr ideálních dárků pro své nejdražší. Letos je setkávání cennější než dříve, proto jsme se zaměřili na to, jak je důležité, aby se lidé sbližovali. Nové šperky oslavují kouzlo významných shledání rodin a přátel během svátečního období,“ dodávají Filippo Ficarelli a Francesco Terzo, kreativní ředitelé VP společnosti Pandora

Pandora Moments 

Pro každého, kdo se opět shledá se svými milovanými, není nic důležitějšího než strávit společně krásné chvíle. Ty mohou být nezapomenutelné i díky s láskou vybraným dárkům Pandora Moments, vyjadřujícím vaše vzájemné pouto. 

Volba vánočních dárků zdobených ručně nenášenou glazurou a třpytem naplní srdce vašich blízkých láskou a navždy zůstane ve vašich cenných vzpomínkách na radostné oslavy prožité s vašimi nejbližšími. Roztřpyťte své zápěstí hadovitým řetízkem se sponou Asymetrická hvězda nebo obohaťte svůj náramek přívěsky s prvky magické noční oblohy v přívěsku Hvězda a půlměsíc společně s dvojitým visacím přívěskem Hvězdy pod lupou. 

Hvězdy sestoupili z nebes do náhrdelníku a náramku Asymetrická hvězda z prvé, zatímco přívěsek Galaktická modř s hvězdami z muránského skla vás vtáhne do hlubin temného vesmíru. Ať šperk zakoupíte sobě pro radost, nebo jako dárek pro milovanou osobu, která dokáže rozzářit váš život, pro každý váš příběh nezůstane šperk bez povšimnutí. 

Foto: archiv

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 24. 11. 2021

Krásné šperky, ale ani já je nenosím

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 23. 11. 2021

Překrásné

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 23. 11. 2021

šperky jsou hezké, byť já je nenosím

Odpovědět
sipeji
sipeji 23. 11. 2021

Nádhera Mám moc ráda tyto šperky.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 490
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.