avatar
Peťa| Fashion lover
vloženo 20. 12. 2017
Líbí se mi

V jaké barvě outfitu ke stromečku? Slaďte se s ozdobami

avatar
Peťa| Fashion lover
vloženo 20. 12. 2017
Líbí se mi
V jaké barvě outfitu ke stromečku? Slaďte se s ozdobami

V jaké barvě outfitu ke stromečku? Slaďte se s ozdobami

Slavnostní večer je tu raz dva a už jistě přemýšlíte, jak se obléknete. Jen se hezky vyparáděte. Jestli si lámete hlavu, jaké barvy zvolit, podívejte se na váš stromeček a jeho dekoraci. Chvíli si ho prohlížejte, pak se mrkněte do svého šatníku a jde se kombinovat. Tady máte malou inspiraci.

Šaty? Nebo raději sukni? Celá v černé? Zvolit můžete vše a tečku dokonalosti ponechte šperkům. Zvolte si jednu dominantní barvu, která bude nejvýraznějším prvkem outfitu, a pak jemně dolaďte. Pamatujte, kombinujte maximálně dvě až tři barvy. Třetí je věnovaná šperkům a doplňkům. Více už z vás udělá spíše pouťovou atrakci než stylovou vánoční ozdobu.

Jednoduše a stylově

V přírodních tónech působí vánoční dekorace velmi jemně, něžně a čistě. Nemáte-li ráda výrazné barvy či okázalý třpyt, v této kombinaci se budete cítit příjemně. Krémové, béžové a světlé tóny působí velmi slavnostně. Slaďte se tón v tónu a doplňte jemným elegantním šperkem.

Třpyt na všechny strany

Co se to tu třpytí? Sněhové vločky, námraza na oknech, měsíc a vy. Třpytu se nebojte a připravte se na to, že budete opravdu vidět. Použijte ho na špercích nebo na jednom kousku oblečení ve vašem slavnostním outfitu. Volíte-li třpytivé šperky, oblečení nechte v jednoduché bílé či šedé, můžete i černou. Dáte-li přednost blýskavému oblečení, sáhněte po sukni, topu nebo jen šatech. Při světle svíček se někdo blýskne.

 

Fialová elegance

Barva moudrosti, filozofie a zamyšlení. Proč ne, to se o Vánocích cení. A navíc je druhou nejoblíbenější kombinací vánočních dekorací. Každá z vás má doma alespoň jeden kousek v této barvě. Jak ho zkombinujete, je na vás. Můžete se stříbrnou, zelenou i modrou. Fialová vytvoří základ a ostatními barvami ji jemně podtrhněte.

 

Stylový pár v červené a zlaté

Nejoblíbenější kombinace vánočních dekorací. Působí vesele, luxusně a vše kolem sebe rozzáří. Sluší blondýnkám i tmavovláskám. Základ postavte na jedné z nich a tu druhou použijte na doplňky. Na červených šatech vynikne velký zlatý šperk či psaníčko. V opačné kombinaci červenou použijte na pusu, nehty a boty. Tahle kombinace vás nabije energií a budete se celý večer usmívat.

Modré z nebe

Aristokratická modrá. Vznešená, elegantní, někdo namítne studená, ale nebojte, v modré nebudete rozhodně vypadat jako ledová královna. Kombinujte s bílou, stříbrnou... tak jako jsou ozdoby na vašem stromečku. Modrá je barva komunikace, takže se nebojte, že byste seděla sama v koutě.

V barvách zeleně

Zelená je základ a vypadá nádherně. Dokáže uklidnit, pomáhá zrelaxovat a celkově vás ztiší. Barva stromečku sluší především brunetám. Kombinujte s černou a šperky do zlaté. Volte spíše splývavé materiály, jednoduché bez zbytečného řasení. Zelená bude slavit úspěch. Zaručeně.

 

foto: Pinterest.com; archiv Petra Kubalová

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
kamila76 3. 1. 2018

já jsem na tmavě modrou

odpovědět
avatar
Jana7 26. 12. 2017

mně se tam moc líbí ty tmavě modré šaty, protože jsme jen dva, tak jo slavnostní oblečení nemáme

odpovědět
avatar
lemur 25. 12. 2017

Já mám nejraději fialovou.

odpovědět
avatar
Amanda 23. 12. 2017

Prima

odpovědět
avatar
Tvořilka97 22. 12. 2017

U mě je to jednoznačně zelená! I když i ta fialová vypadá orpavdu dobře

odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
9
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
67 892
registrovaných inspirativních žen
2 887
testovaných produktů
108 807
vložených hodnocení