Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 3. 11. 2019
Líbí se mi

Účesy s ofinou. Vyberte si, jak ji chcete ustřihnout

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 3. 11. 2019
Líbí se mi
Účesy s ofinou. Vyberte si, jak ji chcete ustřihnout

Účesy s ofinou. Vyberte si, jak ji chcete ustřihnout

Po létě s vlasy staženými do drdolů a culíků či rozpuštěnými v bohémském stylu volá podzim po změně. Vlasům dopřejte regeneraci, osvěžte barvu a střihněte si ofinu. Promění vaši tvář a otevře dveře k novým kombinacím líčení a stylingu. Inspirujte se slavnými ženami a vyberte si svůj podzimní hairstyle.

Možná si s myšlenkou na ofinu hrajete už dlouho, anebo vás napadla právě teď, v obou případech od ní neodcházejte. Při výběru té správné vnímejte tvar svého obličeje a kolik času s její úpravou chcete strávit, možná bude potřeba žehlit či podtáčet. Dívejte se pod ruku své kadeřnici a ona vás správnou úpravu naučí. Oválnému obličeji sluší husté ofiny tupého střihu, ženy s kulatým či srdcovým obličejem vypadají krásně v boční šikmé ofině, která jim obličej hezky rozvrhne a zúží. Čtvercovému obličeji bude slušet delší vrstvená ofina.

 Ještě stále nevíte, kterou zvolit? Můžete se inspirujte slavnými ženami, které si ji nechaly také ustřihnout. 

Dlouhovlásky s ofinou

Ofinu k dlouhým sestřihaným vlasům styl supermodelky 90. let zvolila Alessanra Ambrosio a vypadá velmi dobře. Dlouhé vlasy doplnila ofinou i Jessica Biel a dodala šmrnc svému obvyklému elegantnímu účesu. Jennifer Garner sází na kombinaci úsměvu, ofiny a balayge, barvení vlasů, které vytváří přirozený vzhled.

Ofinu k mikádu

Vlasy maximálně v délce po ramena osvěžila ofinou chameleon účesů, Rihanna. Měnit účesy si může dovolit díky svému oválnému obličeji, kterému sluší téměř vše. Super hladké mikádo s ofinou zvolila i Bella Hadid. Tupě střiženou ofinu s volnou střední částí a rozcuchané mikádo si oblíbila Vanessa Hudgens.

Ofina k vlnitým vlasům

Vlnité vlasy si ofinu také zaslouží, zjemňují tvář a činí účes vzdušnější. K rusým vlasům ji zvolila Georgia May Jagger, ofinu vyžehlila a nechala odděleně.  Volnou, lehce zvlněnou si ji učesala Chloe Grace Moretz. Může ji nechat volně, nebo si ji strčit za uši. Zato Kerry Washington střihla nesouměrně, šikmo a prostříhaně. 

Super krátká ofina

Charlie Theron při propagaci filmu Long shot, vsadila na super krátkou, avšak velmi elegantní miniofinu. Budete působit přísněji, ale velmi chic. Emma Roberts také stříhla velmi krátce a vytvořila nový sci-fi vzhled, který můžete napodobit. Ke zkracování ofin se přidala i Emma Watson, která jejím hnědým lehce vlnitým vlasům sluší.

Ofina a drdol

Po ustřihnutí ofiny si otestujte, jak bude vypadat se sepnutými vlasy. Kolikrát účes vypadá ještě lépe než s volně spuštěnými. Tak jako u Hari Nef, Emily Ratajkowski nebo Felicity Jones.
 

Foto: Pinterest.com; elle.com/uk; shutterstock.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lenin
lenin 17. 11. 2019

Nosím, ale určitě ne tak vysoko.

Odpovědět
Amanda
Amanda 15. 11. 2019

Ofina je skvela

Odpovědět
smolda3
smolda3 14. 11. 2019

Mám vysoké čelo a ofinu nosím celý život

Odpovědět
Lucíšek
Lucíšek 7. 11. 2019

Některé ofiny jsou moc hezké. Ofiny jsou velice ženské. Úplně změní váš obličej, je to velká změna. Má svý výhody i nevýhody. Zakryje vrásky, vysoké nebo vypouklé čelo, pupínky a kouty. Ale vyžaduje práci navíc-tudíž čas navíc. Ofina se musí upravovat, aby vypadala dobře a tak jak má. Vítr vám její krásný vzhled zničí raz dva. Musí se často umývat, hlavně když se používají přes noc pleťový krémy, ofina je pak od nich umaštěná. Také se musí často stříhat, aby byla v patřičné délce. Pokud máte dlouhý vlasy, ale nemáte velký délkový rozdíl mezi ofinou a vlasy okolo ofiny, tak po umytí to není žádná procházka růžovým sadem-->oddělit ofinu od těch dlouhých (delších) vlasů, který do ofiny nepatří. // Nechala jsem se od kadeřnice přemluvit k ofině, a pak jsem si za to tisíckrát nadávala.. Ráno co ráno jsem kvůli ofině nestíhala vlak do práce.. Nekonečný měsíce a měsíce jsem se trápila, než ofina odrostla do takové délky, aby držela zastrčená za ušima. Trvá to hodně dlouho, než ofina odroste, pokud už ju nechcete.

Odpovědět
Janeta99
Janeta99 6. 11. 2019

Ofiny jsou hrozně nepraktické, není to účes "vstanu a jdu" . Kdysi jsem ofinu nosila , ale už bych si ji asi nikdy neustřihla, leda, že bych měla soukromou kadeřnici, která by se o mně každý den starala.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 311
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.