Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 25. 6. 2021
Líbí se mi

Šaty a tenisky: skvělá letní kombinace! Jak ji nosit?

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 25. 6. 2021
Líbí se mi
Šaty a tenisky: skvělá letní kombinace! Jak ji nosit?

Šaty a tenisky: skvělá letní kombinace! Jak ji nosit?

Barevné tenisky už nepatří jen do světa sportu, směle je můžete nosit kamkoliv chcete, i do práce. Díky zvyšujícím se teplotám s chutí oblékáme tolik oblíbené šaty a k nim se tyhle barevné krásky rozhodně hodí.

Bílé a černé tenisky jsou klasika, snadno kombinovatelné, ale nedokáží rozzářit outfit. Barevné ano. Pokukujete po sytě růžových, zelených, červených? Jděte do nich.

Džínové šaty

Dáte jim nový rozměr. K jejich jednotnému vzhledu můžete vzít jakoukoliv barvu tenisek. Zvolíte-li i jednobarevnou výraznou kabelku, posunete outfit do energetických výšin. Budete působit vesele a svěže. Minimalistky sáhnou po klasické černé.

Jednoduché tmavé

Že budou boty dominantou outfitu? Spíše perfektním pomocníkem, který umocní krásu jednoduchých tmavých, černých šatů. Minimalistky jásají, ženy, které přebíhají z jedné pracovní schůzky na druhou jakbysmet. Jen pozor na délku šatů, maximálně ke kolenům a přiléhavé, abyste v nich nevypadala jak sekretářka z 80.let v běhu.

Romantické bílé šaty

U fashion blogerek vede kombinace s růžovými odstíny. S džínovou bundou na to půjdete hodně romanticky, s kontrastním křivákem outfitu dodáte švih. Ale vždycky budete vypadat úchvatně.

Mix vzorů

Barevné boty k barevným a vzorovaným šatům? Nebude už to moc velký cirkus? Ne, když využijete kontrastu či sladíte s jednou barvou na šatech nebo pojedete tón v tónu.

Maxi šaty

Také je máte tak oblíbené a od jara do podzimu se stávají vaší uniformou? Tak i k nim se barevné tenisky hodí. Vyberte si jednu barvu kvítku a do té zahalte tenisky.

Můj život s barevnými teniskami

Minulý rok jsem se zamilovala do mentolově zelených a nohy jsem z nich nevyndala. Nejraději jsem je nosila k černé, k jemným květovaným černobílým šatům, k dlouhé krémové maxi sukni a šedé pouzdrové. Letos asi obuju světle růžové.

 

Foto: Shutterstock, Pintrest.com/ street style; Instagram.com, archiv Petra K.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sipeji
sipeji 26. 6. 2021

Děkuji za tuto módu, konečně se cítím pohodlně

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 25. 6. 2021

slušivé

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 25. 6. 2021

To se mi líbí

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 322
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.