Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 13. 9. 2018
Líbí se mi

Svetry dlouhé i krátké. Zahřejí vás místo bundy

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 13. 9. 2018
Líbí se mi
Svetry dlouhé i krátké. Zahřejí vás místo bundy

Svetry dlouhé i krátké. Zahřejí vás místo bundy

Milujete svetry a po dlouhém, parném létě už je nedočkavě vytahujete ze skříně? Právě teď začíná jejich čas. Ráno a večer zahřejí a přes den je snadno odložíte. Navíc přes ně nemusíte zatím nosit žádnou bundu, takže je hrdě ukažte světu.

Můžete se do nich zachumlat, zahřejí, působé velmi žensky a hodí se jak ke kalhotám, tak k sukním. Dle teploty volíte lehké krátké svetříky, nebo dlouhé či pěkně huňaté. V šatníku si najdou místo všechny.  Jelikož je určitě budete nosit celý podzim a zimu, vybírejte barvy těchto období. Klasika černá a bílá, ta by vám neměla chybět, ani béžové či šedé odstíny a pak se pusťte do barev podzimu. Nějaký červený, výrazně zelený, nebo růžový. Ty vám rozsvítí každý propršený podzimní den.

Dlouhé až skoro na zem

Po očku po něm v obchodě pokukujete, jenže si říkáte, že v něm budete vypadat jak balík. Nebojte, dlouhé svetry mají mnoho variant. Objemnější, delší svetry musíte zkombinovat s užší dolní polovinou, takže do páru s úzkými džínami, vyššími podpatky. Nechte je volně rozepnuté, ať je vidět top. Ten volte jednobarevný, spíše přiléhavý. Jediný volný musí být svetr. Nebo to můžete otočit, vše volnější, jen svetr jemný a splývavý.
 

Dobrým pomocníkem vám bude i pásek, kterým můžete svetr přepásat a vytvořit siluetu a rázem i objemnější svetr na vás vykouzlí krásné tvary. Navíc přepásání využijete, začne-li být chladno. Svetr překřižte, můžete až ke krku a pěkně přepásat. Nebudet potřebovat ani šálu.

Pěkně huňaté

Jsou teď trendy, jsou kratší, ale objemné. Proč ne. Klidně sahněte i po roláku, s velkými oky,  zajímavým vzorem, copánky... Co k nim? Spíše užší kalhoty. Vykasejte rukávy a přední část lehce zasuňte za kalhoty, nejlépe s vyšším pasem. Podpatky i tenisky jsou fajn.

Ve dvojce se sukněmi

Sukně se dá nosit celý rok, jen vyměníte materiály, které korespondují s teplotami. A když k sukni obléknete svetřík, nic z vás neudělá tak přirozeně žensky vypadající krásku. Žádné složité kombinace a ladění doplňků. Stačí sukně a svetr. Určitě by neměl chybět jemný černý, který s černou sukní vytvoří pár, který nepřekoná nic. Zúží, prodlouží siluetu, působí elegantně i magicky.

Nemusíte kombinovat jen s kratšími sukněmi, i s těmi dlouhými vypadá svetr velmi pěkně. Máte-li širší kolovou sukni, svetr vybírejte s jemnými vzory, přiléhavější, tak abyste vytvořila siluetu a bylo vidět, kde máte pas. Případně si můžete opět pomoci páskem. Velmi  pěkně též vypadá delší svetr přes úzkou sukni v midi délce. Úspěch zaručen.

 

Foto: Pinterest.com/ street style; archiv Petra K.; Instagram.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Amanda
Amanda 28. 9. 2018

Odpovědět
hašlerka1
hašlerka1 27. 9. 2018

Některé jsou moc hezké.

Odpovědět
many
many 16. 9. 2018

Odpovědět
Cherrynka
Cherrynka 13. 9. 2018

Ten dlouhý sytě růžový mám aspon teda z 95% se mu podobá dost

Odpovědět
sipeji
sipeji 13. 9. 2018

ten růžový je naprosto božství

Odpovědět
Cherrynka
Cherrynka 13. 9. 2018

Mám ho, je opravdu jemný a krásný

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 417
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.