Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

CathB
CathB
Vloženo 12. 8. 2021
Líbí se mi

Styl podle vévodkyně Meghan. Napodobte tuto stylovou maminku od hlavy až k patě

CathB
CathB
Vloženo 12. 8. 2021
Líbí se mi
Styl podle vévodkyně Meghan. Napodobte tuto stylovou maminku od hlavy až k patě

Styl podle vévodkyně Meghan. Napodobte tuto stylovou maminku od hlavy až k patě

Meghan uchvátila svět už ve chvíli, kdy se oficiálně potvrdil její vztah s princem Harrym. Není se čemu divit. Její krásné hnědé oči, husté vlasy, zářivý úsměv i vysoká štíhlá postava přitahují pozornost, za kterou by se nemusela stydět žádná top modelka. 

Další, čeho si nelze nevšimnout je Meghanin styl líčení a oblékání. Za všech okolností dává přednost jednoduché eleganci. To se nám vyjevilo i v případě volby svatebních šatů, které byly velmi minimalistické. 

Je otázkou, zda k tomuto stylu Meghan přivedla její dřívější herecká kariéra, nebo spíš členství v jedné z nejoblíbenějších královských rodin na světě. Faktem ale je, že jí to pokaždé velmi sluší. 

Pojďte vyzkoušet kompletní styl podle vévodkyně Meghan sama na sobě. Budete vypadat fantasticky. 

Výrazné líčení 

Oproti vévodkyni Kate se Meghan líčí mnohem zřetelněji. To ale vůbec ničemu nevadí, jelikož líčení maximálně podtrhne krásu jejích exotických rysů. Největší ozdobou Meghaniny tváře je však bezesporu její úsměv. 

Jak na to? 

I když je Meghan pokaždé perfektně nalíčená, nelze si nevšimnout, že nechává velký prostor přirozenosti. Téměř pokaždé totiž vidíme její drobné pihy na tvářích, na nose i na čele.  

Základem líčení by tedy měl být jen velmi jemný a přirozený make-up. Případné nedokonalosti, jako jsou kruhy pod očima či červené žilky zakryjte trochou korektoru. Obličej zapudrujte kvalitním pudrem a přesuňte se na zvýraznění kontur tváře. Vezměte konturovací či bronzující pudr a lehce jím poprašte oblast pod lícními kostmi. Dále pokračujte po spáncích směrem k čelu. Na tváře pak aplikujte lehký poprašek přirozeně vypadající tvářenky. 

Nyní přichází čas na úpravu obočí. To by mělo být vytrhané, ale určitě ne příliš tenké. Pokud vám příroda nenadělila, tvar obočí vylepšete tužkou a barevně odpovídajícím stínem. Výsledek nakonec zafixujte gelem. 

Na horní oční víčko naneste béžově hnědý oční stín. Horní záhyb oka a linii spodních řas zvýrazněte tmavě hnědým očním stínem. Nad horní linii řas naneste krémovou černou tužku na oči a tu rozetřete hustým štětcem do ztracena. Případně horní linii řas zvýrazněte tekutou linkou bez protažení ven. Nakonec naneste svou oblíbenou řasenku a zvýrazněte rty nenápadnou nude rtěnkou. 

Královský uzel 

Meghan můžeme nejčastěji vidět s rozpuštěnými vlasy. Na oficiální akce se ale mnohem víc hodí uhlazenější drdol. V tomto ohledu však Meghan nezapře svůj temperament. Většinou je její drdol spíše nedbale elegantní. 

Jak na to? 

Umyté vlasy rozdělte na pěšinku uprostřed a důkladně je rozčešte. Udělejte si nízký culík na temeni hlavy a posléze ho stočte do malého drdůlku. Vlasy pak spíchněte několika pinetkami k hlavě.  

Pro plnější dojem z účesu přidržte drdol a povytáhněte vlasy nad ním. Podobně postupujte i po stranách hlavy. Nebojte se ani vytažení několika náhodně vybraných pramenů. 

Osobní styl 

Nyní se podíváme na Meghanin osobní styl oblékání. Hned na první pohled je jasné, že vévodkyně holduje především jednoduchým barvám a vzorům. Nejčastěji ji můžeme vidět v černé, hnědé a různých odstínech béžové. Tu pak kombinuje s barvami, jako je tmavě zelená, tmavě modrá či vínová. 

To ale neznamená, že by se bála experimentů. Čas od času můžeme Meghan vidět v jasně zářivých barvách a geometrických vzorech. Pokaždé je ale její oblečení dokonale sofistikované. 

Nakonec se podíváme trochu do historie. Už od chvíle, kdy bylo oznámeno Meghanino těhotenství šlo vidět, že si vévodkyně tento stav velmi užívá. Těhotenství ji také neodradilo od nošení extravagantních barevných kombinací a vysokých podpatků. 

Jak se vám líbí styl vévodkyně Meghan? A co byste popřáli jejímu dítěti k narozeninám? 

Zdroj obrázků: Pinterest.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 23. 9. 2021

Odpovědět
ohnivázenaMagdalena
ohnivázenaMagdalena 15. 8. 2021

Nikdy jsem nepodléhala módnímu diktátu ...neholduji uniformitě. A napodobovat někoho? Proč?

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 13. 8. 2021

má pěknou postavu, o tom žádná...nicméně, proč někoho napodobovat?

Odpovědět
sipeji
sipeji 13. 8. 2021

Ona je skutečně nádherná.

Odpovědět
potkanek
potkanek 12. 8. 2021

taky ji nemusím

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 421
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.