Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 31. 7. 2018
Líbí se mi

Šperky, které musíte v létě pořádně vyvětrat. Noste náušnice třeba takhle!

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 31. 7. 2018
Líbí se mi
Šperky, které musíte v létě pořádně vyvětrat. Noste náušnice třeba takhle!

Šperky, které musíte v létě pořádně vyvětrat. Noste náušnice třeba takhle!


Ano, většina z nás je miluje, rády se jimi zdobíme a podtrhují náš styl. Outfit bez šperků, to by nebylo ono a v létě to platí dvojnásob. V horkých dnech, kdy odhalujeme ramena, šíji, ruce a hlavně uši, si můžeme dovolit víc. Víc jasu, velikosti, barev, víc odvahy. Pojďte se krásně vyletnit.

Letošním trendem je vše velké, návrat 80. let a vrstvení. Že je to na vás moc a raději si ponecháte své decentní perly? Nee, zkuste to. Minimalistky tímto trendem budou lehce trpět, ale i pro ně se najdou okázalejší varianty. No a ty, co milují barvy, etno a výraznější designové kousky, jen v nich hrdě do ulic, na pláž, párty... no budete obdivována. Pojďte si je vyzkoušet, krásná velká cinkrlátka.

Střapaté uši

Také jste po těhle střapatých náušnicích v obchodě pokukovala? Že jsou moc velké a barevné a určitě budou vypadat divně? Kdo nezkusí, neví. Jdete-li na ně pomalu a chcete decentnější, volte tlumenější barvy, jako černou, šedou, tmavě filaovou a slaďte je s jednoduchým outfitem. Sakem, bílou košilí, béžovým topem, zkrátka velmi jednoduchý outfit bez barev a vzorů.

Kdo se barev nebojí, jen vzhůru na ně. Nejlépe se budou hodit k čemukoliv bílému, a zejména k letošnímu trendu odhalených ramen, ať to bude top, overal nebo šaty, dejte je do páru s těmito náušnicemi.

Návrat osmdesátek

Velké geometrické tvary masivních pryskyřicových náušnic, které jsou lehké jako pírko, takže je můžete nosit celý den, nejlépe s volnými tunikami, šátkem ve vlasech, super k plavkám, ale i k saku. Sahněte mamce do skříně, určitě tam nějaké najdete.

Na drátku

Máte-li rády práci mladých designérů, kteří většinou sahají po kovu a kamenu, vyberte si od nich ty větší. Vyrábíte si náušnice doma sama z drátků? Tak si vyrobte pořádně velké a nebojte se je ozdobit. Vlasy uhlaďte, či dejte na jedno rameno, jen ať jsou šperky krásně vidět.

 

S květinou za ušima

Květy na náušnicích nikdy neomrzí, a zejména jste-li romatická duše. Aby náušnice, velké samozřejmě, krásně vynikly, nevolte k nim květinové a romantické halenky, ale pravý opak. Vsaďte na sílu konrastu. Takže elegantní sako, kostkovaná košile, kožená bunda, rebelské rockové tričko a ledabylý drdol.

Dokonale ověšená

Kdo si raději zdobí hrdlo, letos musí vrstvit. Víc než po stříbře sahněte po zlatě, protože to vypadá na opálené pokožce božsky. Vyberte více jemnějších řetízků, delší i kratší, s různými jemnými ozdobami či nápisy a noste je všechny na jednou. Jen odhlate ramena a ukažte šíji zdobenou šperky.

Čím víc, tím líp... na rukách

Ani ruce nenecháme v klidu. Zde se vrství jedna báseň a kombinuje ještě lépe, hodinky, korálky, řetízky, držte se však jedné barevné linie. Každý jinak barevný náramek, to by nebylo ono. Kombinujte kov a kůži, zlatou a černou, hnědou a bílou, modrou. Jeden je zkrátka málo.

foto: Pinterest. com/ street style; Instagram. com; archív Petra K.; archov firem; iStock.com 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar

No teda. Parádní inspirace! Díky mockrát. Já mám teď doma šperků docela dost, ale trochu mě štve, že pořád nemají své místo. Přemýšlím, že si na ně pořídím nějakou krabičku. Špatně nevypadají třeba ty dřevěné, co mají tady: https://www.firemnikrabicky.cz/drevene-krabicky/

Odpovědět
hašlerka1
hašlerka1 6. 8. 2018

Na náušnicích ujíždím, zkusím něco z těchto tipů.

Odpovědět
lemur
lemur 6. 8. 2018

Hezké.

Odpovědět
Luu2
Luu2 5. 8. 2018

Pěkné

Odpovědět
Jana7
Jana7 4. 8. 2018

mládí si to může dovolit

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 415
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.