Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 7. 7. 2021
Líbí se mi

Nejstylovější doplněk léta? Pořiďte si šik náušnice

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 7. 7. 2021
Líbí se mi
Nejstylovější doplněk léta? Pořiďte si šik náušnice

Nejstylovější doplněk léta? Pořiďte si šik náušnice

Ano, většina z nás je miluje, rády se jimi zdobíme a podtrhují náš styl. Outfit bez šperků, to by nebylo ono a v létě to platí dvojnásob. V horkých dnech, kdy odhalujeme ramena, šíji, ruce a hlavně uši, si můžeme dovolit víc. Víc jasu, velikosti, barev, víc odvahy. Pojďte se krásně vyletnit.

Letošním trendem je vše velké, návrat 80. let a vrstvení. Že je to na vás moc a raději si ponecháte své decentní perly? Nee, zkuste to. Minimalistky tímto trendem budou lehce trpět, ale i pro ně se najdou okázalejší varianty. No a ty, co milují barvy, etno a výraznější designové kousky, jen v nich hrdě do ulic, na pláž, párty... no budete obdivována. Pojďte si je vyzkoušet, krásná velká cinkrlátka.

Střapaté uši

Také jste po těhle střapatých náušnicích v obchodě pokukovala? Že jsou moc velké a barevné a určitě budou vypadat divně? Kdo nezkusí, neví. Jdete-li na ně pomalu a chcete decentnější, volte tlumenější barvy, jako černou, šedou, tmavě filaovou a slaďte je s jednoduchým outfitem. Sakem, bílou košilí, béžovým topem, zkrátka velmi jednoduchý outfit bez barev a vzorů.

Kdo se barev nebojí, jen vzhůru na ně. Nejlépe se budou hodit k čemukoliv bílému, a zejména k letošnímu trendu odhalených ramen, ať to bude top, overal nebo šaty, dejte je do páru s těmito náušnicemi.

Návrat osmdesátek

Velké geometrické tvary masivních pryskyřicových náušnic, které jsou lehké jako pírko, takže je můžete nosit celý den, nejlépe s volnými tunikami, šátkem ve vlasech, super k plavkám, ale i k saku. Sahněte mamce do skříně, určitě tam nějaké najdete.

Na drátku

Máte-li rády práci mladých designérů, kteří většinou sahají po kovu a kamenu, vyberte si od nich ty větší. Vyrábíte si náušnice doma sama z drátků? Tak si vyrobte pořádně velké a nebojte se je ozdobit. Vlasy uhlaďte, či dejte na jedno rameno, jen ať jsou šperky krásně vidět.

 

S květinou za ušima

Květy na náušnicích nikdy neomrzí, a zejména jste-li romatická duše. Aby náušnice, velké samozřejmě, krásně vynikly, nevolte k nim květinové a romantické halenky, ale pravý opak. Vsaďte na sílu konrastu. Takže elegantní sako, kostkovaná košile, kožená bunda, rebelské rockové tričko a ledabylý drdol.

Dokonale ověšená

Kdo si raději zdobí hrdlo, letos musí vrstvit. Víc než po stříbře sahněte po zlatě, protože to vypadá na opálené pokožce božsky. Vyberte více jemnějších řetízků, delší i kratší, s různými jemnými ozdobami či nápisy a noste je všechny na jednou. Jen odhlate ramena a ukažte šíji zdobenou šperky.

Čím víc, tím líp... na rukách

Ani ruce nenecháme v klidu. Zde se vrství jedna báseň a kombinuje ještě lépe, hodinky, korálky, řetízky, držte se však jedné barevné linie. Každý jinak barevný náramek, to by nebylo ono. Kombinujte kov a kůži, zlatou a černou, hnědou a bílou, modrou. Jeden je zkrátka málo.

foto: Pinterest. com/ street style; Instagram. com; archív Petra K.; archov firem; iStock.com 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 9. 7. 2021

Pěkné.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 8. 7. 2021

nosím malé zlaté, velké nemusím

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 8. 7. 2021

hezké

Odpovědět
sipeji
sipeji 8. 7. 2021

Já mohu nosit jen zlaté náušnice, ostatní mi způsobují alergii

Odpovědět
avatar
Mirka Vaľová 7. 7. 2021

Vsetko to je moj styl, cim vacsie tym lepsie, krasne farebne, mam rada vyrazne nausnice....

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 353
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.