Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 26. 10. 2018
Líbí se mi

Marina look vyznávala už Coco Chanel, pořiďte si na zimu alespoň jedno. Co? Pruhované tričko

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 26. 10. 2018
Líbí se mi
Marina look vyznávala už Coco Chanel, pořiďte si na zimu alespoň jedno. Co? Pruhované tričko

Marina look vyznávala už Coco Chanel, pořiďte si na zimu alespoň jedno. Co? Pruhované tričko

Modrobílé proužky sice přinášejí chuť léta, ale nemusíme se jich vzdát ani v zimě. Uvidíte, jak vás zahřejí. "Marina look" vyznávala už Coco Chanel, v šatníku ho měl malíř Pablo Picasso, mim Marcel Marceau i návrhář Jean Paul Gaultier. I ti žili v místech, kam dopadají sněhové vločky. Vneste do svého šatníku díky proužkům pohodu, šarm a eleganci. Kombinujte je v zimních variantách. 

Proužkované tričko námořnického stylu by nemělo chybět v šatníku žádné z nás. Jedná se totiž o univerzální šik kousek, který nikdy nezklame a je trochu víc než bílé tričko. V létě ho nosíme jen tak nebo se sakem, ale vzdát se ho nemusíme ani v zimě. Pozor! VIP kousek všech Francouzek.

Kamarád s černou

S tou se nosí nejlépe, nejjednodušeji a už od pradávna. Styl Coco Chanel. A jakou barvu nosíme nejvíce v zimě? Takže, abyste nebyla černá od hlavy až k patě, rozbijte to proužky. Jestli zvolíte tmavě modré nebo černé, je to úplně jedno.

Dlouhé rukávy nutnost

Když je velká zima, nosí se s dlouhým rukávem. Což je ideální pro kombinaci se svetry a vestičkami. Nechte rukávy zkrátka vykukovat. Kombinujte s bílou, krémovou, ale nemusíte se bát sáhnout ani po letošní trendy červené či hořčicově žluté.

S kontrastní šálou

Zde platí pravidlo, že se protiklady přitahují. Navzájem se podtrhnou a dohromady vypadají dokonale. Věřte, že si nebude chtít šálu sundat ani v kanceláři. Šik tečku uděláte s nedbalým drdolem.

Super dvojka s deninem

Ano, proužkované tričko si moc rozumí s čímkoliv džínovým, a hlavně s košilí. Té dejte funkci svetru a pod ni tričko, nebo naopak. Jedna malá výměna a máte zcela jiný outfit. Ale vždy šik.

Pod dlouhý svetr

Nechte rozepnuté, nebo jen ledabyle přepásejte a ukažte co nejvíce proužků. Ideální jsou ponča a dlouhé kardigany, které jsou na zimu nutnost. Jinak zmrznete.

V zimě k sukni. Proč ne?

Pod teplým kabátem nechte ukrývat svěží kombinaci proužkovaného trička se sukní. Komu je zima, ať zvolí sukni ke kolenům či pod, vy co jste otužilejší, můžete i mini. Stačí jednobarevná sukně bez vzorů a máme tu krásný pár.

 Foto: Pinterest.com; archiv Petra Kubalová; pixabay.com, Instagram.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Clairest
Clairest 17. 12. 2018

Pruhovaná trika ve svém šatníku mám

Odpovědět
avatar
Mirka Vaľová 13. 12. 2018

prúžky sú vždy in....krásne...klasika s kardiganom i pod kabát,i s pestrým šálom...áno,určite to budeme nosiť...a vďačne...

Odpovědět
sisinkaj
sisinkaj 13. 11. 2018

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 30. 10. 2018

Super

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 29. 10. 2018

velice krásné kombinace

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 508
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.