Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 1. 12. 2017
Líbí se mi

Poslední finálová čtveřice KiK Tváře roku se představuje

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 1. 12. 2017
Líbí se mi
Poslední finálová čtveřice KiK Tváře roku se představuje

Poslední finálová čtveřice KiK Tváře roku se představuje

První ročník soutěže KiK Tvář roku už zná všechny své finalistky, která bude ta pravá?

Soutěž pro všechny odvážné a sebevědomé ženy se pomalu blíží do finále. První 4 finalistky jsme již představili, nyní se můžete podívat na zbylé 4, které se 6. prosince 2017 utkají před odbornou porotou o titul KiK Tvář roku.

K Aleksandře, Tereze, Kateřině a Martině se přidává i Naďa z Karlových Varů, Pavlína z Chlumce, Kateřina z Olomouce a Edita z Henčlova.

Do soutěže KiK Tvář roku se mohly přihlásit ženy všech věkových kategorií z celé České republiky. Mezi vítězkami jednotlivých semifinálových kol tak najdete jak mladé dívky, tak maminky s dětmi. Všechny ale spojuje jedno – péče a ochota obětovat se pro druhé, láska ke své rodině i zajímavé životní osudy. Která je podle vás tou pravou KiK Tváří letošního roku?

Zdraví a rodina: to nejdůležitější v očích semifinalistek

V pořadí pátou vítězkou, která se zúčastní slavnostního vyhlášení, je teprve devatenáctiletá Naďa z Karlových Varů. O titul KiK Tvář roku se uchází, protože ráda vychází vstříc novým příležitostem a její krédo zní: vyzkoušet se má vše. Nadinu dobrodružnou duši nejvíce baví sportovní žurnalistika a o její závislosti na adrenalinu vypovídá i její vysněná dovolená – se svými nejbližšími na dobrodružném výletě do proslulé zátoky bílých žraloků Walker Bay. 

Šestý týden patřil paní Pavlíně z Chlumce, která s přehledem zvítězila nad svými soupeřkami. Pro tuto šestatřicetiletou dámu je v životě nejdůležitější rodina, která je pro ni největším životním úspěchem a velmi ráda by s ní vyrazila k moři na vysněnou dovolenou. Nejlépe se cítí v elegantním oblečení a razí názor, že i tento typ oděvu může být pohodlný. 

V sedmém týdnu se do finálového večera probojovala devětatřicetiletá Kateřina. Ta žije se svými dvěma dětmi a partnerem v Olomouci. Kateřina je sportovně založená a nejraději se obléká do pohodlného oblečení. Tvrdí, že pro každou ženu je důležité věřit hlavně sama v sebe. Ve volném čase nejraději relaxuje a dohání věci, které běžně nestíhá.

Finálovou osmičku uzavírá Edita z Henčlova, která za svůj největší úspěch považuje své dvě zdravé děti, protože ona sama bojuje s nedoslýchavostí a ztratila již přes 90 % sluchu. To ale šestatřicetileté mamince nebrání v tom dokázat všem, že i s mírným handicapem jde všechno zvládat. Její povolání je pro ni zároveň i koníčkem – věnuje se intenzivně sportu. Na všechno cvičení jí dodává energii sluníčko, i proto by ráda vyrazila s celou rodinou k prosluněnému moři. 

Finálový večer se blíží

Do prvního ročníku soutěže KiK Tvář roku se přihlásilo více než 800 soutěžících. Zájem byl obrovský. Hlavní výhrou jsou dárkové poukázky do KiKu v hodnotě 25 000 Kč, finanční dar v hodnotě 10 000 Kč a fotostory v časopise Blesk pro ženy. Druhé a třetí místo obdrží také dárkové poukázky v hodnotách 15 000 Kč a 10 000 Kč. Ale ani žádná ze semifinalistek nepřijde zkrátka, pro všechny jsou připravené poukázky na 2 000 Kč do KiKu.

Samotné vyhlášení proběhne 6. prosince 2017 v centru Prahy za účasti všech semifinalistek a jejich rodin, ale i odborné poroty. Každou ze semifinalistek čeká celodenní program s výběrem oblečení KiK a slavnostním večerním vyhlášením. www.tvarroku.kik.cz.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Malča
Malča 4. 12. 2017

líbí se mi slečna Kateřina

Odpovědět
lemur
lemur 4. 12. 2017

Odpovědět
Amanda
Amanda 1. 12. 2017

Tak kdo to bude

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 253
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.