Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 14. 9. 2021
Líbí se mi

Pandora: vyšperkujte svůj příběh novými způsoby

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 14. 9. 2021
Líbí se mi
Pandora: vyšperkujte svůj příběh novými způsoby

Pandora: vyšperkujte svůj příběh novými způsoby

Když se jedná o sebevyjádření pomocí stylu, je základem správná volba. Inovativní nové designy z kolekce Pandora Moments jsou vyjádřením naprosté svobody – svobody zvolit si svůj vlastní vzhled a sdělit svůj vlastní příběh.

Nové závěsy na přívěsky, klíčenky, kruhové náušnice a přívěsky nabízejí svěží způsoby, jak můžete nosit své oblíbené přívěsky a vzít je na úplně nová místa. Stylové designy zhotovené z kovů vysoké kvality, symbolizu- jící značku Pandora, vás vybídnou ke kreativnímu vyzdobení vašich náušnic, klíčů, kabelky, zápěstí nebo opasku podle momentální nálady či k jakékoli příležitosti.

„S našimi přívěsky a způsoby, jakým je nosíme, zda na zápěstí, na šíji, v uchu nebo jinde, sdělujeme naše osobní příběhy,“ objasňují Francesco Terzo a A. Filippo Ficarelli, VP kreativní ředitelé společnosti Pandora. „Tyto nové unikátní styly přinášejí naše přívěsky na nečekaná místa.“

Mějte je stále u sebe

Své klíče máte všude s sebou, tak mějte u sebe také svůj příběh na Kroužku na klíče a přívěsky Pandora Moments. Přidejte až tři přívěsky, které prozrazují něco o vás, vašich vzpomínkách a vašem stylu.

Noste je, ať už máte namířeno kamkoli

Vyjádřete svůj osobní styl na každodenním doplňku a připněte si na kabelku držák na šperky Pandora Moments. Vyprávějte svůj příběh připevněním tří až pěti přívěsků, které si ponesete s sebou, ať jdete kamkoli.
 
 

Noste je se šmrncem

Držák na přívěsky Pandora O vám poskytne nový způsob, jak mít až pět svých oblíbených přívěsků u sebe, ať už je připevníte kamkoli: na řetízky, opasky, kabelky, džíny – jediným omezením bude pouze vaše fantazie.
 
 

Je to váš příběh, noste ho po svém!

Foto: archiv
 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 15. 9. 2021

krásné šperky

Odpovědět
sipeji
sipeji 15. 9. 2021

Krása

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 14. 9. 2021

hezké šperky

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 483
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.