Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 12. 5. 2021
Líbí se mi

Otestovali jsme nádherné personalizované šperky Praqia Touch

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 12. 5. 2021
Líbí se mi
Otestovali jsme nádherné personalizované šperky Praqia Touch

Otestovali jsme nádherné personalizované šperky Praqia Touch

Speciální příležitosti si žádají speciální dárky. A personalizace není jen trendem posledních let. Je to hlavně způsob, jak můžete svou milovanou osobu překvapit, okouzlit a darovat jí něco výjimečného. Proto máme obrovskou radost, že jsem mohla otestovat nádherné šperky značky Praqia Touch, jež vynikají svou osobní hodnotou a stanou se skvělým dárkem pro vaše nejmilovanější.

Proč právě šperk Praqia?

Česká šperkařská společnost Praqia jewellery s mezinárodní působností se zabývá designem, výrobou a prodejem dámských, pánských a dětských šperků. Při výrobě spojuje Praqia tradiční zručnost a šikovnost mistrů šperkařů s nejmodernějšími technologiemi, díky čemuž má před sebou téměř nekonečné možnosti vytváření jedinečného a zcela nového designu šperků. Šperky jako přívěsky, náušnice, náramky a náhrdelníky vyrábí Praqia unikátní cestou laserového řezání. Díky tomu mají jejich šperky až téměř filigránskou jemnost a míru detailu.  

Jak šperky Praqia vznikají?

Značka Praqia používá pro výrobu šperků jen ty nejkvalitnější materiály a suroviny. Jejich šperky tak neobsahují škodlivé látky jako nikl nebo kadmium, proto jsou vhodné i pro děti. Po vyřezání laserem procházejí šperky fází leštění a povrchové úpravy. Praqia je umí pozlatit, postříbřit a porhodiovat, v případě rhodiování dokonce i lokálně. Šperky poté procházejí rukama zkušených šperkařek, které provádějí další kroky, jako je vytloukání do tvaru, lepení kamenů či plastových perliček, nanášení barevných vrstev a finální sestavování a kompletace.  

Otestovali jsme Praqia Touch

Já jsem si v nabídce šperků vybrala personifikovanou kolekci Praqia Touch, která je skvělou příležitostí pro každého, kdo hledá více osobní dárek. Jedná se o nádherné osobní talismany, které vám uchovají ty nejdůležitější okamžiky vašeho života. 

Jak na to?

Prvním krokem je výběr šperku. Vybrat si můžete z náhrdelníků a řetízků s písmeny, které pro vás budou mít hlubší význam, a nebo zvolíte variantu s otiskem prstu. Já jsme se nakonec rozhodla pro verzi náramku s písmeny. Jednoduchý a elegantní design náramku je proložen písmeny, která pro vás mají osobní hodnotu. V mém případě je to jméno mého syna Bena. Vybrat si ho můžete ve variantě z rhodiovaného stříbra (925/1000), 14k žlutého zlata, 14k bílého zlata nebo 14k růžového zlata. Na každý náramek se dají umístit až tři písmena podle vašeho přání.

Výsledek

Šperk mi dorazil asi za týden v nádherném balení. Bílá krabičce s uvnitř pečlivě umístěným náramkem potěší vaše oko už na první pohled. A jakmile šperk připnete na ruku, dostane hned nový rozměr. Co totiž může být víc než dárek s monogramem, který vám navždy bude připomínat jméno milované osoby? 

Extra tip:

Zapojte se vy do testování šperků Praqia a vyzkoušejte jejich kouzlo na vlastní kůži. Právě jedno testování probíhá ZDE a brzy pro vás chystáme další. Možná hledáme právě vás! Neváhejte se nám přihlásit.

Foto: archiv

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Siraellen
Siraellen 29. 5. 2021

nádhera

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 27. 5. 2021

pěkné

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 27. 5. 2021

prima, jsou to krásné šperky

Odpovědět
sipeji
sipeji 26. 5. 2021

krásné kousky

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 13. 5. 2021

Překrásné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 200
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.