avatar
Peťa| Fashion lover
vloženo 12. 4. 2018
Líbí se mi

Noste sako a džíny jako vévodkyně Kate. Stylově, elegantně a minimalisticky

avatar
Peťa| Fashion lover
vloženo 12. 4. 2018
Líbí se mi
Noste sako a džíny jako vévodkyně Kate. Stylově, elegantně a minimalisticky

Noste sako a džíny jako vévodkyně Kate. Stylově, elegantně a minimalisticky

Která z nás by se nechtěla alespoň na chvíli cítit jako princezna, nosit krásné šaty a střevíčky ze skla? Jenže, kam je nosit? Jestli vám postačí místo princezny vévodkyně, a ta nejstylovější, nebude to žádný problém. A dokonce si budete moci ponechat i vaše oblíbené džíny. I princezny si totiž mohou na chvíli od šatů oddechnout.

I vévodkyně Kate si ráda odpočine od různých ceremonií a oficialit a při svých „běžných“ aktivitách si vezme něco ležérnějšího. Královská etiketa velí žádné barevně nalakované nehty, džíny jen pro opravdu velmi neformální aktivity, žádná trička s potisky ani minisukně. Povoleny jsou šaty vhodné pro denní nošení nebo kalhoty se sakem či svetříkem. A to Kate umí kombinovat mistrovsky. Mezi její oblíbené barvy patří modrá, bílá a červená a s nimi vytváří své stylové kombinace. Vždy jednoduše, elegantně a minimalisticky. Pojďte od ní něco okoukat.

Vsaďte na tmavě modré sako

Nepůsobí tak formálně a tvrdě, zjemňuje rysy a má univerzální charakter. Kombinovat ho můžete s džínami či cigaretovými kalhotami různých barev, ale siluetu vám prodlouží ty tmavě modré. Abyste rozbila tolik tmavosti, doplňte outfit světlejšími topy a košilemi. S proužkem, jemnou kostkou či čistě bílé. Pro chladnější rána doplňte šátkem v barvách. Postačí vám jen měnit vršky a každý den můžete být jiná. Doplňky zvolte jednoduché v podobě drobných náušnic, jednoho až dvou prstenů a jemného řetízku. Siluetu ještě více prodloužíte, když si obujete jako Kate tmavší lodičky na nižším podpatku nebo boty na klínku. V tomto ohledu Kate razí zejména pohodlnost. Nikdy totiž nevíte, jak dlouho budete někde postávat.

Anebo světlé?

Vždy mějte v šatníku i jednu světlou podobu saka. Světlejší barvy vám projasní obličej, zejména jste -li bruneta. I Kate má svou světlou variantu, a to bílé či světle zelené až khaki sako. Co k němu do páru? Tmavé kalhoty už máte a pod sako zvolte stejně barevný top. Bílá sedne k bílé, a to i k zelené. Ke světlejší sakové variantě obouvá i světlé či šedé boty. Opět nízké a pohodlné.

 

Absolutně uvolněná ve svetru

Kalhoty zůstávají tmavé, vršek světlý v podobě lehkého kardiganu, svetru do V, různých materiálů a vzorů. Ve stylu Kate, máte-li džíny a svetr, vždy doplňte teniskami. I v tak jednoduchém outfitu budete působit ležérně, ale elegantně. Co se týče vlasů, i zde se Kate drží přirozeného vzhledu jednoduchých účesů. Většinou rozpuštěné a vyfoukané do měkkých vln, velmi zřídka do volného culíku a někdy sepne jen horní vlasy.

 

Šaty na běžné nošení

Kate je vysoká a štíhlá, jako princezna. Sen většiny z nás, které jsme malé, bokaté, s větším poprsím… Střih a délku jejích šatů si tak může dovolit jen málokterá z nás. U většiny šatů dodržuje délku pod kolena a nikdy nezapomene na pásek. A že jich nosí… krásně barevné, krajkové, od předních návrhářů. My těch společenských aktivit ve svých životech tolik nemáme, ale i tak se některými z jejích šatů můžeme inspirovat. Jemné květinové s lehkým kardiganem nebo variantou se sakem či pouzdrové a úzké ke kolenům. A vždy podpatky černé nebo nude.

 

foto: Pinterest.com; shutterstock.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Tvořilka97 23. 9. 2018

Tyhle kombinace mám ráda

odpovědět
avatar
vav.ran 17. 6. 2018

Na mě asi moc usedlé, ale to je . vzhledem ke královské rodině pochopitelné a patřičné.

odpovědět
avatar
hašlerka1 16. 4. 2018

Pěkné kombinace, inspiruju se.

odpovědět
avatar
Charlota 15. 4. 2018

Mám ráda saka.

odpovědět
avatar
Janeta99 15. 4. 2018

Moc pěkné a jednoduché kombinace.

odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
9
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
68 467
registrovaných inspirativních žen
2 889
testovaných produktů
108 807
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.