Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 28. 11. 2020
Líbí se mi

Nejkrásnější svatební šaty, když se rozhodnete říci své „ano“ v zimě

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 28. 11. 2020
Líbí se mi
Nejkrásnější svatební šaty, když se rozhodnete říci své „ano“ v zimě

Nejkrásnější svatební šaty, když se rozhodnete říci své „ano“ v zimě

Sněhem zahalená krajina, praskání krbu v kamnech, něžná tóny klavíru… zimní romantika má své osobité a nepopiratelné kouzlo. Pokud jste se rozhodli, že chcete, aby se váš „velký den“ odehrál během chladnějších zimních měsíců, vězte fotkám v zasněžené krajině se jen tak nic nevyrovná. Zimní svatba přitom nabízí oproti jiným ročním obdobím spoustu jedinečných možností, které ji udělají opravdu výjimečnou.

Jaké jsou nejžhavější trendy v zimních svatebních šatech? Rozhodně se o snovou krásu nevěsty nemusíte obávat. Vlastně právě naopak! Svatební salon a módní návrháři připravili na toto období výběr těch nejromantičtějších šatů, které perfektně vystihují snovou atmosféru zimy. Inspirujte se jejich fantaziemi… 

Šaty s nabíranými rukávy

Nádherné šaty jako vystřižené z pohádky o Popelce ožívají ve fantaziích zimních kolekcí módních návrhářů i vyhlášených svatebních značek šatů. Co mají společného? Jednoznačně bohatě nabírané rukávy. Efektní detail rozhodně zařadí tyto šaty do kategorie „páááni“… tedy šatů, které rozhodně nepatří k nejběžnějším, ale spolehlivě vyrazí vašemu nastávajícímu i ostatním svatebčanům dech. A o to přece jde, ne?

Šaty ozdobené kápí

Tento oblíbený historický prvek dámských šatů se opět dostává do centra pozornosti. Nedivíme se! Romantický závoj s nabíráním u krku přidá vašim svatebním šatům novým rozměr a zvlášť pro formální církevní obřady je skvělou alternativou. Navíc kápi můžete v průběhu dne kdykoliv sundat a odhalit celou krásu svých svatebních šatů.

Šaty se stojáčkem

Korzet nebo velký výstřih je určitě skvělou alternativou, jak zdůraznit vaše krásné tvary. Přesto se módní návrháři v zimních kolekcích odvážně rozhodli jít jinou cestou. A to cestou vyššího stojáčku šatů. Ve spojení s romantickou krajkou dostávají takové šaty nový rozměr svůdnosti a sex-appealu. Pokud tedy hledáte pro své svatební šaty „něco extra“, pak vyšší límeček je rozhodně správnou volbou.

Šaty ozdobené peřím

Kdy jindy než právě v zimě využít ženskost a svůdnost šatů ozdobených něžnými pírky. V kombinaci se sněhově bílou barvou, blýskavými třpytkami nebo krajkou jsou jedinečnou volbou pro všechny ženy, které chtějí pro svůj svatební den něco netradičního. Navíc tento jedinečný detail skvěle funguje i na kratších šatech, které třeba mohou být nejen v zimě vaší druhou alternativou pro šaty na večerní party. 

Šaty se sukní dvou délek

Nemůžete se rozhodnout, jestli pro svůj velký den chcete dlouhé či krátké šaty? Nevadí. Teď už nebudete muset! Posledním velkým trendem jsou šaty s kratší přední a delší zadní částí. Záleží jen na vás, jak moc krátké šaty zvolíte, ale tak jako tak v takovém modelu vyniknou nejen vaše krásné nohy, ale také svatební střevíčky.

Šaty s krajkou

Něžná krajka vždycky patřila a patří mezi svatební materiály číslo jedna. Není ale krajka jako krajka. Co pro tentokrát zvolit krajku, která díky svým vzorům bude na těle tvořit různé ornamenty. Nejčastěji jsou to právě květiny, ale zvolit můžete i grafické prvky nebo zvířecí motivy.

Foto: Shutterstock, archiv 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar

Ahoj, tak ty jsou tedy opravdu nádherné. To já jsem si chtěla na mou svatbu také nějaké takové pořídit, ale bohužel už nám nevystačilo dost financí na to, si nějaké nové pořizovat, tak jsem to musela vyřešit všemi známým řešením jménem půjčovna svatebních šatů... Já si je osobně půjčovala odsud http://www.pujcovna-renata.cz/ a veliká spokojenost

Odpovědět
Aktivko
Aktivko 12. 12. 2020

Opravdu moc pěkné

Odpovědět
dasenaK
dasenaK 8. 12. 2020

Líbí se mi

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 6. 12. 2020

krásné

Odpovědět
lenin
lenin 4. 12. 2020

Krásné, moc....ja bych se tak ráda vdávala v dnešní době....

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 518
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.