Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 31. 10. 2018
Líbí se mi

Nehty v barvě zimy. Nalakujte je třeba na šedo!

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 31. 10. 2018
Líbí se mi
Nehty v barvě zimy. Nalakujte je třeba na šedo!

Nehty v barvě zimy. Nalakujte je třeba na šedo!

Tak jako v zimě zvýrazníme líčení, přidáme další vrstvu oblečení, tak i naše nehty dostávají zimní fasádu. Podtrhněte svou osobnost, provokujte, buďte za vílu, zkrátka si hrajte s letošními trendy. A že jich je. Začínáme lakovat na…

Šedo, růžovo, burgundskou červenou, ale i zlatou či stříbrnou. To jsou barvy, které vám budou tuto zimu dělat garde. Ať už chodíte do salonu, nebo si lakujete nehty sama, noste v hlavě tyto variace. Stejně jako tvář necháváte vykukovat i nehty a ruce, je potřeba jim věnovat zvýšenou pozornost. Ať už se jedná o jejich péči, tak i zdobení. Blíží se tolik společenských událostí, a proto nechte své nehty zazářit.

Vylepšete svou francouzskou manikúru

Je to klasika. Ale přiznejme si, stále stejná. Letos udělejte změnu. Natřete si na drápky obrácenou francouzskou manikúru. To znamená, že odlišně barevný pruh není na konci nehtu, ale na začátku. Stejně tak obměňte klasickou dvojici laků průhledný a bílý, vyměňte je za černý, zlatý…

Červená není jen jedna

Sáhněte po temně vínovém odstínu zvaném burgundy či bordó. Hodí se k tmavším outfitům, slavnostnějším róbám a business šatníku. Zůstanete dámou v jakékoliv situaci. Předloktí ozdobte zlatými náramky… tady kráčí dáma.

Žádná šedá myška

Říkáte si šedá na nehty? Vždyť nebude ani vidět. Ale bude a jak. Vsaďte na střední šedou, ne moc tmavou ani pastelovou, zkrátka něco mezi. Tato barva naopak doladí výraznější outfit v barvách červené, zelené či modré.

Hravá růžová

Volte různé odstíny. Je na vás moc nevinná? V kombinaci s tmavými outfity, kterých je zima plná, bude působit svěže. Když zvolíte růžový odstín s nádechem fialové, budete absolutně trendy.

Každý prst jinak

Ne doslova. Tak dva nehty odlište. Ale pozor v podobných odstínech. Laďte do pastelova, světlé ke světlým, tmavé k tmavým.

Drápky ze zlata a stříbra

Letošní kosmický trend metalických odstínů už máme na botách, bundách i sukních, a módní svět do něj zahalil i nehty. Vypadá moc pěkně a počkejte, jak se budou blyštit ve světle svíček na romantické večeři, na vánoční party nebo ve světle plesových reflektorů. Budete za hvězdu.

A jedna crazy inspirace

Foto: Pinterest.com; archiv firem; archiv Petra Kubalová

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 28. 9. 2021

super

Odpovědět
avatar
Alena Otilová 14. 7. 2021

Takové krásné nehty bych si doma sama nedokázala nikdy udělat. Neměla bych na to totiž takovou trpělivost . Já si je maximálně nalakuji a dám zdobení nehtů, které jsem si objednala z https://www.rajnehtu.cz/zdobeni-nehtu/ . I s ním vypadají nehty zajímavě a nezabere mi to žádný čas navíc .

Odpovědět
Clairest
Clairest 17. 12. 2018

Já v zimě preferuji červenou, vánoční barvu

Odpovědět
VendulkaB | fanoušek života

Již v loňské zimě byla šedá, kombinace šedé a černé či bílé "in". Ačkoliv jsem ten poslední, kdo by hlídal co je, nebo není zrovna v módě, tak po letech schovávání nechutných, okousaných nehtů (hodně hloupý zlozvyk z dětství, který se mi podařilo odbourat až před třemi lety, tedy krátce po třicítce), mě teď moc baví mít je v hezkých barvách. V zimě jsem nakoupila nejrůznější laky: pastelové, pestré, matné i metalické. Navíc mi přes veškeré letité "strašení" o nehezkém 'bambulatém' růstu ohlodaných torz dokázaly vyrůst krásné, pevné nehtíky s dokonale bílými konci, které mi dnes závidí moje sestry i maminka (hodně lidí je při obyčejném bezbarvém laku automaticky považuje za francouzskou manikúru). Takže teď jsem "lakovací cvok", zajímavě střídám barvy, maluji si na nehty drobné obrázky a pod. Průprava ze střední umělecko-průmyslové školy se teď hodí Příště vám dodám nějaké vlastní foto pro inspiraci

Odpovědět
hašlerka1
hašlerka1 6. 11. 2018

Krása. Taky si ráda lakuju nehty různými barvami.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 456
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.