avatar
Peťa| Fashion lover
vloženo 31. 10. 2018
Líbí se mi

Nehty v barvě zimy. Nalakujte je třeba na šedo!

avatar
Peťa| Fashion lover
vloženo 31. 10. 2018
Líbí se mi
Nehty v barvě zimy. Nalakujte je třeba na šedo!

Nehty v barvě zimy. Nalakujte je třeba na šedo!

Tak jako v zimě zvýrazníme líčení, přidáme další vrstvu oblečení, tak i naše nehty dostávají zimní fasádu. Podtrhněte svou osobnost, provokujte, buďte za vílu, zkrátka si hrajte s letošními trendy. A že jich je. Začínáme lakovat na…

Šedo, růžovo, burgundskou červenou, ale i zlatou či stříbrnou. To jsou barvy, které vám budou tuto zimu dělat garde. Ať už chodíte do salonu, nebo si lakujete nehty sama, noste v hlavě tyto variace. Stejně jako tvář necháváte vykukovat i nehty a ruce, je potřeba jim věnovat zvýšenou pozornost. Ať už se jedná o jejich péči, tak i zdobení. Blíží se tolik společenských událostí, a proto nechte své nehty zazářit.

Vylepšete svou francouzskou manikúru

Je to klasika. Ale přiznejme si, stále stejná. Letos udělejte změnu. Natřete si na drápky obrácenou francouzskou manikúru. To znamená, že odlišně barevný pruh není na konci nehtu, ale na začátku. Stejně tak obměňte klasickou dvojici laků průhledný a bílý, vyměňte je za černý, zlatý…

Červená není jen jedna

Sáhněte po temně vínovém odstínu zvaném burgundy či bordó. Hodí se k tmavším outfitům, slavnostnějším róbám a business šatníku. Zůstanete dámou v jakékoliv situaci. Předloktí ozdobte zlatými náramky… tady kráčí dáma.

Žádná šedá myška

Říkáte si šedá na nehty? Vždyť nebude ani vidět. Ale bude a jak. Vsaďte na střední šedou, ne moc tmavou ani pastelovou, zkrátka něco mezi. Tato barva naopak doladí výraznější outfit v barvách červené, zelené či modré.

Hravá růžová

Volte různé odstíny. Je na vás moc nevinná? V kombinaci s tmavými outfity, kterých je zima plná, bude působit svěže. Když zvolíte růžový odstín s nádechem fialové, budete absolutně trendy.

Každý prst jinak

Ne doslova. Tak dva nehty odlište. Ale pozor v podobných odstínech. Laďte do pastelova, světlé ke světlým, tmavé k tmavým.

Drápky ze zlata a stříbra

Letošní kosmický trend metalických odstínů už máme na botách, bundách i sukních, a módní svět do něj zahalil i nehty. Vypadá moc pěkně a počkejte, jak se budou blyštit ve světle svíček na romantické večeři, na vánoční party nebo ve světle plesových reflektorů. Budete za hvězdu.

A jedna crazy inspirace

Foto: Pinterest.com; archiv firem; archiv Petra Kubalová

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar

Již v loňské zimě byla šedá, kombinace šedé a černé či bílé "in". Ačkoliv jsem ten poslední, kdo by hlídal co je, nebo není zrovna v módě, tak po letech schovávání nechutných, okousaných nehtů (hodně hloupý zlozvyk z dětství, který se mi podařilo odbourat až před třemi lety, tedy krátce po třicítce), mě teď moc baví mít je v hezkých barvách. V zimě jsem nakoupila nejrůznější laky: pastelové, pestré, matné i metalické. Navíc mi přes veškeré letité "strašení" o nehezkém 'bambulatém' růstu ohlodaných torz dokázaly vyrůst krásné, pevné nehtíky s dokonale bílými konci, které mi dnes závidí moje sestry i maminka (hodně lidí je při obyčejném bezbarvém laku automaticky považuje za francouzskou manikúru). Takže teď jsem "lakovací cvok", zajímavě střídám barvy, maluji si na nehty drobné obrázky a pod. Průprava ze střední umělecko-průmyslové školy se teď hodí Příště vám dodám nějaké vlastní foto pro inspiraci

odpovědět
avatar
hašlerka1 6. 11. 2018

Krása. Taky si ráda lakuju nehty různými barvami.

odpovědět
avatar
Lucijána 6. 11. 2018

Moc pěkné. Miluju upravené, nalakované, ale přírodní, nehty.

odpovědět
avatar
Ovace 2. 11. 2018

slušivé

odpovědět
avatar
konatovka 2. 11. 2018

Šedou barvu mám velmi oblíbenou, tak proč jí nezkusit i na nehty, už se těším na efekt.

odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
9
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
67 873
registrovaných inspirativních žen
2 887
testovaných produktů
108 807
vložených hodnocení