Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 14. 7. 2021
Líbí se mi

Noste růžovou! Nemusíte být jako "Pravá blodýnka", i když špetka filmové inspirace neuškodí

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 14. 7. 2021
Líbí se mi
Noste růžovou! Nemusíte být jako "Pravá blodýnka", i když špetka filmové inspirace neuškodí

Noste růžovou! Nemusíte být jako "Pravá blodýnka", i když špetka filmové inspirace neuškodí

Emancipovaná blond dívka se zálibou v růžové a kosmetice, Elle Woods, která to dotáhla až na právničku, nás zas rozesměje a nakopne k tomu, abychom si v životě šly za svým cílem a nedbaly posměchu a nedůvěry ostatních. Takže dávno  už víme, že růžovou nenosí jen naivní dívky, co si jen lakují nehty, ale všechny ženy, co chtějí působit žensky a někam to dotáhnout. Co se k růžové vrátit právě teď. Léto je ten pravý čas.

 

Růžová je velmi ženská barva a sluší jak blondýnkám, tak brunetám. Jen si pohrajte s odstíny. Sytě růžová, jemná malinová, pudrově růžová... není tak výrazná jako červená, ale upoutá pozornost. Jestliže se do ní zahalíte od hlavy až k patě, tak si pozornosti užijete dost, lepší je však kombinovat s tím, co doma v šatníku máte. Už dávno padl názor, že růžová je jen pro barbiny, dnes ji oblékají top manažerky i manažeři a světle růžové kabelky jsou trendem už několik sezon. Kdo ji ještě v šatníku nemá, nebojte se jí a s chutí ji do něj přivítejte. Začít můžete opatrně s doplňky a nakonec si ji užít v nádherných šatech. Přinášíme vám pár tipů, jak si ji nejen v létě užít. I hlavní představitelka Pravé blondýnky, Reese Whiterspoon, si ji oblíbila jak ve své roli, tak i v životě. A i ostatní ženy jdou v  jejích šlépějích.

Rozhodně šaty

Letos jsou in košilové a kostkované a proč je tedy nezvolit v růžové variantě stejně jako Reese. Ač je menší postavy, šatů se nebojí, hlavně aby vytvářely siluetu a délku ke kolenům. Vy, které jste malé jako ona, délku dodržujte, vy ostatní nechte padnout klidně šaty až na zem a bez podpatků.

 

Růžový top je nutnost

A budete hvězda. V páru s džínami jakýkoliv odstín růžové nezklame. Modrá a růžová si sednou. Volte odhalená ramena, vzdušné halenky, nikdy se vám rozhodně  neztratí růžová košile, kterou můžete kombinovat dle příležitosti. Brunetky všechnny odstíny, blondýnky ty sytější.

Vyletněná do růžova

Od hlavy až k patě. Proč ne. Buď zvolte šaty, nebo chcete-li obléci více kousků, volte tmavé a světlé odstíny dohromady. Pak už jen zlatavé boty, řetízky, náramky a vaše ženská krása bude zářit.

 

Růžové doplňky rozsvítí všechny

Ať jsou to boty, nebo kabelka, nebo čepice, nehty, rtěnka, šátek, vždy jimi rozzáříte outfit. Hodí se k bílé, k proužkům, odvážněji i k červené, ale vždy nejlépe k minimalistickému jednoduchému outfitu ze základních barev. Například světle růžovou cross body kabelku užijete na všechny události.

Brunetky nezůstávejte pozadu, vám růžová sluší moc!

 

Foto: Shutterstock, Pinterest.com/ street style; Instagram.com; archív Petra K.; iStock.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sipeji
sipeji 15. 7. 2021

Mám moc ráda růžovou barvu, většinou mám na sobě na sobě alespoň něco růžového.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 15. 7. 2021

na štíhlých ženách je to pěkné

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 14. 7. 2021

sytá růžová se mi líbí

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 14. 7. 2021

To se mi líbí

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 201
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.