Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 27. 7. 2018
Líbí se mi

Návrat růžové. Noste ji jako Pravá blondýnka Reese Whiterspoon

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 27. 7. 2018
Líbí se mi
Návrat růžové. Noste ji jako Pravá blondýnka Reese Whiterspoon

Návrat růžové. Noste ji jako Pravá blondýnka Reese Whiterspoon

Emancipovaná blond dívka se zálibou v růžové a kosmetice, Elle Woods, která to dotáhla až na právničku, nás zas rozesměje a nakopne k tomu, abychom si v životě šly za svým cílem a nedbaly posměchu a nedůvěry ostatních. Pokračování Pravé blondýnky 3 už se točí. Takže dávno  už víme, že růžovou nenosí jen naivní dívky, co si jen lakují nehty, ale všechny ženy, co chtějí působit žensky a někam to dotáhnout. Co se k růžové vrátit právě teď. Léto je ten pravý čas.

 

Růžová je velmi ženská barva a sluší jak blondýnkám, tak brunetám. Jen si pohrajte s odstíny. Sytě růžová, jemná malinová, pudrově růžová... není tak výrazná jako červená, ale upoutá pozornost. Jestliže se do ní zahalíte od hlavy až k patě, tak si pozornosti užijete dost, lepší je však kombinovat s tím, co doma v šatníku máte. Už dávno padl názor, že růžová je jen pro barbiny, dnes ji oblékají top manažerky i manažeři a světle růžové kabelky jsou trendem už několik sezon. Kdo ji ještě v šatníku nemá, nebojte se jí a s chutí ji do něj přivítejte. Začít můžete opatrně s doplňky a nakonec si ji užít v nádherných šatech. Přinášíme vám pár tipů, jak si ji nejen v létě užít. I hlavní představitelka Pravé blondýnky, Reese Whiterspoon, si ji oblíbila jak ve své roli, tak i v životě. A i ostatní ženy jdou v  jejích šlépějích.

Rozhodně šaty

Letos jsou in košilové a kostkované a proč je tedy nezvolit v růžové variantě stejně jako Reese. Ač je menší postavy, šatů se nebojí, hlavně aby vytvářely siluetu a délku ke kolenům. Vy, které jste malé jako ona, délku dodržujte, vy ostatní nechte padnout klidně šaty až na zem a bez podpatků.

 

Růžový top je nutnost

A budete hvězda. V páru s džínami jakýkoliv odstín růžové nezklame. Modrá a růžová si sednou. Volte odhalená ramena, vzdušné halenky, nikdy se vám rozhodně  neztratí růžová košile, kterou můžete kombinovat dle příležitosti. Brunetky všechnny odstíny, blondýnky ty sytější.

Vyletněná do růžova

Od hlavy až k patě. Proč ne. Buď zvolte šaty, nebo chcete-li obléci více kousků, volte tmavé a světlé odstíny dohromady. Pak už jen zlatavé boty, řetízky, náramky a vaše ženská krása bude zářit.

 

Růžové doplňky rozsvítí všechny

Ať jsou to boty, nebo kabelka, nebo čepice, nehty, rtěnka, šátek, vždy jimi rozzáříte outfit. Hodí se k bílé, k proužkům, odvážněji i k červené, ale vždy nejlépe k minimalistickému jednoduchému outfitu ze základních barev. Například světle růžovou cross body kabelku užijete na všechny události.

Brunetky nezůstávejte pozadu, vám růžová sluší moc!

 

Foto: Pinterest.com/ street style; Instagram.com; archív Petra K.; iStock.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Ovace
Ovace 10. 9. 2018

Moc pěkné

Odpovědět
Gabill
Gabill 27. 8. 2018

Blondínkam ružová obvykle veľmi pristane.

Odpovědět
hašlerka1
hašlerka1 31. 7. 2018

Růžovou mám na sobě moc ráda.

Odpovědět
Jana7
Jana7 29. 7. 2018

růžová je hezká v každém věku

Odpovědět
sipeji
sipeji 28. 7. 2018

já růžovou miluji a skoro vždy mám na sobě něco růžového

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 215
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.