Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Pavla Kubecová
Vloženo 15. 7. 2021
Líbí se mi

Maxi sukně je ideální letní kousek, který musíte mít

avatar
Pavla Kubecová
Vloženo 15. 7. 2021
Líbí se mi
Maxi sukně je ideální letní kousek, který musíte mít

Maxi sukně je ideální letní kousek, který musíte mít

Kdy jindy než teď v létě vytahnout ze skříně barevnou a dlouhou sukni, ve které se budete cítit jako princezna? Sluší všem ženám, velkou službu udělá postavám typu hruška (vyzkoušeno). Že nevíte, s čím ji kombinovat, abyste nevypadala staromódně nebo jako větškyně od kolotočů? Hledaly jsme za vás, nechte se inspirovat. 

Raději jednoduše

K barevné, vzorované nebo pruhované sukni volte topy raději přiléhavé na tělo, abyste vyvážila volnou sukni a byla vidět vaše silueta. V široké halence s nabíranými rukávy nebo kanýry byste působila spíš jako babička ze skanzenu. 

Perfektně se k sukni až na zem hodí bílé tílko nebo tričko. Stejně tak bych byla střídmá ve volbě kabelky. A na nohy obujte jednoduché kožené sandály. 

 

Pro minimalistky a milovnice střídmosti

Pokud zrovna neholdujete veselým barvám a vzorům, i tak se pro vás určitě najdou kousky, které při vhodné kombinaci budete moct nosit v létě i do práce (samozřejmě pokud to pracovní dress code dovolí). 

Pohoda o víkendu

Když nevíte, co na sebe na procházku do města nebo posezení s přáteli. 

Klidně i s teniskami

Když se v létě trochu ochladí, ideální je doplnit dlouhou sukni džínovou nebo koženou bundou, případně svetrem na tělo. K tomu se báječně hodí tenisky (converskami nikdy nic nezkazíte, nebojte se jich, i když vám už bylo padesát a více, naopak, budete velmi šik).

Mohla jste je vidět na přehlídkových molech a v ulicích loni, ale nosí se i letos - tylové a plisované sukně. Tak směle do nich

Náš tip z MARKETU ŽENY s.r.o.

Pořiďte si sukni s poselstvím, jež beze slov vše řekne za vás! Dlouhá sukně až na zem pomáhá ženě čerpat a uchovávat sílu Země, protože právě ze Země proudí energie a naplňuje ženu láskou, starostlivostí, citlivostí a dalšími vlastnostmi vyjadřujícími ženskost. Texty na látce budou pak formou vaší intimní komunikace. 

Foto: Shutterstock, unsplash.com, pinterest.com, archiv

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Martina Kočková 16. 7. 2021

Dobrý den, ta maxi sukně na ilustračním obrázku vypadá naprosto nádherně! Já miluji maxi sukně, ale moc mi nesluší. Často v nich vypadám jako pořádná selka. Mám ale pár kousků, které mi moc hezky sedí a přijdu si v nich pěkná. Nedávno jsem si koupila novou. Využila jsem k tomu elektronickou peněženku: https://entuzio.cz/elektronicke-penezenky/.

Odpovědět
sipeji
sipeji 16. 7. 2021

Mám moc ráda dlouhé sukně a tohle jsou dokonalé kombinace.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 15. 7. 2021

někomu moc sluší, já už dávno sukně nenosím

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 15. 7. 2021

moc pěkné na štíhlých ženách a slečnách

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 092
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.