avatar
Peťa| Fashion lover
vloženo 22. 12. 2017
Líbí se mi

Líčení na party. Barvy, linky a výrazné rty. Vymalujte se

avatar
Peťa| Fashion lover
vloženo 22. 12. 2017
Líbí se mi
Líčení na party. Barvy, linky a výrazné rty. Vymalujte se

Líčení na party. Barvy, linky a výrazné rty. Vymalujte se

Víte, co je na party líčení nejlepší? Můžete kombinovat, pravidla se uvolňují a výrazné je cool. A obzvláště, jedná-li se o silvestrovskou oslavu. Nebojte se jít trochu do extravagance, alespoň pro tuto noc.

Líbí se vám barevné oční stíny, ale na denní nošení vám přijdou moc výrazné? Stejně tak i silnější oční linka, nebo červené rty? Na party se trochu odvažte a vystupte ze svého stereotypu líčení. Inspirujte se současnými trendy. Určitě si v nich každá něco najdete.

Linky nejen stylu Twiggy

Stačí vám jen černá tužka na oči či fix a řasenka. Dejte si záležet a rýsujte. Odměnou vám bude look ženy, která dobila svět. A plus, omladí vás.

Potřebujete bílé stíny, světle hnědou a černou tužku na oči. Stíny zesvětlete vnitřní koutek oka, do vnějšího použijte černou linku a lehce ji rozmažte štětečkem. Poté hnědou linkou nakreslete oblouk nad záhyb víčka a opět ho jemně rozmažte. K vnějšímu koutku oka nalepte „trs“ umělých řas a na závěr ještě použijte řasenku.

Nebo kočičí styl líčení. Jak na to? Černou tužkou nebo stínem vykreslete na horní i na spodní víčka silnější linku, kterou protáhnete směrem k obočí. V tomto případě doporučuji nejprve nalíčit oči a až pak pokračovat make-upem. Vyhnete se tak tmavým rozmazaným flekům pod očima.

Anebo lépe, barevné linky

Ukažte se, odvažte se. Barevné linky jsou pro vás ideální, už jen proto, že díky nim budete vypadat odpočatě, rozzářeně a sexy! Letošním žhavým favoritem jsou totiž modrá a zelená. Pokud jste odvážná, rozhodně nemusíte použít jen jednu z nich. Na horní linku použijte jednu barvu, na spodní zase tu druhou. Anebo je navrstvěte nad sebe. Stejně tak si můžete hrát i v případě, že se klasické černé linky prostě nechcete vzdát.

A ještě lépe, barevné řasenky

Kdo se opravdu nebojí barev, měl by sáhnout po barevné řasence. Podtrhnete své zraky a rozzáříte se. Sázka na jistotu je modrá, ta se hodí ke všem barvám očí. Trochu odvážnější je žlutá řasenka, která vytváří dokonalý pár s oříškově hnědými kukadly či s ní podtrhnete klasickou černou linku. Méně výrazná, ale přesto maximálně trendy, je fialová, která sedne všem zelenoočkám. A nakonec největší odvaz je zářivě růžová či limetkově zelená.

Třpytivá víčka

Máte ráda svou klasiku a do žádných barev se vám nechce? Naličte si oči svou hnědou, béžovou, šedou... a dejte na ně třpatky. Víc. Na tmavší stíny volte zlatavé či stříbrné, na světlejší stíny naneste barevné.

 

I s brýlemi se odvažte

I pod brýlemi můžete vypadat jako hvězda večírku. Líčení volte podle typu brýlí. Záleží na tom, zda nosíte brýle na blízko, nebo na dálku. Brýle na dálku oči zmenšují, kdežto v brýlích na blízko vaše oči budou vypadat větší, než ve skutečnosti jsou. Tomu je vhodné přizpůsobit formu líčení. Pokud nosíte brýle na dálku, použijte optické triky, které oči otevřou a zvětší. Čím světlejší odstíny budete používat, tím lépe. Pomohou vám také lesky a stíny s příměsí perleti. Naopak zapomeňte na výrazné černé oční linky, kterými orámujete oči z obou stran. Vhodné je použít bílou či krémovou tužku a udělat s ní linku těsně pod hranou spodního víčka.

Červené rty na jedničku

Ano, tak už je zkuste. Silvestrovská party by mohla být generálkou. Nebude to moc, sem se perfektně hodí. Vyberte si správný odstín a už jen dokonale sjednoťte pleť make-upem, lehce řasenku na oči a pořádně červené rty. Váš úsměv bude zářit.

Foto: Pinterest.com, Instagram.com, archiv Petra Kubalová

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Klára Hrbáčová 1. 2. 2018

Zajímavý článek. Výraznou rtěnku mám hodně ráda, linky si dělám podle nálady a hlavně podle času, ale jen černé. Na barevné moc nejsem

odpovědět
avatar
many 30. 1. 2018

odpovědět
avatar
sisinkaj 18. 1. 2018

odpovědět
avatar
lemur 31. 12. 2017

Paráda, taky bych si vybrala.

odpovědět
avatar
Jana7 29. 12. 2017

také jsem ráda, že se nevynechávají ženy s brýlemi

odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
9
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
67 924
registrovaných inspirativních žen
2 887
testovaných produktů
108 807
vložených hodnocení