Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 27. 12. 2018
Líbí se mi

Líčení na party. Barvy, linky a výrazné rty. Vymalujte se

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 27. 12. 2018
Líbí se mi
Líčení na party. Barvy, linky a výrazné rty. Vymalujte se

Líčení na party. Barvy, linky a výrazné rty. Vymalujte se

Víte, co je na party líčení nejlepší? Můžete kombinovat, pravidla se uvolňují a výrazné je cool. A obzvláště, jedná-li se o silvestrovskou oslavu. Nebojte se jít trochu do extravagance, alespoň pro tuto noc.

Líbí se vám barevné oční stíny, ale na denní nošení vám přijdou moc výrazné? Stejně tak i silnější oční linka, nebo červené rty? Na party se trochu odvažte a vystupte ze svého stereotypu líčení. Inspirujte se současnými trendy. Určitě si v nich každá něco najdete.

Linky nejen stylu Twiggy

Stačí vám jen černá tužka na oči či fix a řasenka. Dejte si záležet a rýsujte. Odměnou vám bude look ženy, která dobila svět. A plus, omladí vás.

Potřebujete bílé stíny, světle hnědou a černou tužku na oči. Stíny zesvětlete vnitřní koutek oka, do vnějšího použijte černou linku a lehce ji rozmažte štětečkem. Poté hnědou linkou nakreslete oblouk nad záhyb víčka a opět ho jemně rozmažte. K vnějšímu koutku oka nalepte „trs“ umělých řas a na závěr ještě použijte řasenku.

Nebo kočičí styl líčení. Jak na to? Černou tužkou nebo stínem vykreslete na horní i na spodní víčka silnější linku, kterou protáhnete směrem k obočí. V tomto případě doporučuji nejprve nalíčit oči a až pak pokračovat make-upem. Vyhnete se tak tmavým rozmazaným flekům pod očima.

Anebo lépe, barevné linky

Ukažte se, odvažte se. Barevné linky jsou pro vás ideální, už jen proto, že díky nim budete vypadat odpočatě, rozzářeně a sexy! Letošním žhavým favoritem jsou totiž modrá a zelená. Pokud jste odvážná, rozhodně nemusíte použít jen jednu z nich. Na horní linku použijte jednu barvu, na spodní zase tu druhou. Anebo je navrstvěte nad sebe. Stejně tak si můžete hrát i v případě, že se klasické černé linky prostě nechcete vzdát.

A ještě lépe, barevné řasenky

Kdo se opravdu nebojí barev, měl by sáhnout po barevné řasence. Podtrhnete své zraky a rozzáříte se. Sázka na jistotu je modrá, ta se hodí ke všem barvám očí. Trochu odvážnější je žlutá řasenka, která vytváří dokonalý pár s oříškově hnědými kukadly či s ní podtrhnete klasickou černou linku. Méně výrazná, ale přesto maximálně trendy, je fialová, která sedne všem zelenoočkám. A nakonec největší odvaz je zářivě růžová či limetkově zelená.

Třpytivá víčka

Máte ráda svou klasiku a do žádných barev se vám nechce? Naličte si oči svou hnědou, béžovou, šedou... a dejte na ně třpatky. Víc. Na tmavší stíny volte zlatavé či stříbrné, na světlejší stíny naneste barevné.

 

I s brýlemi se odvažte

I pod brýlemi můžete vypadat jako hvězda večírku. Líčení volte podle typu brýlí. Záleží na tom, zda nosíte brýle na blízko, nebo na dálku. Brýle na dálku oči zmenšují, kdežto v brýlích na blízko vaše oči budou vypadat větší, než ve skutečnosti jsou. Tomu je vhodné přizpůsobit formu líčení. Pokud nosíte brýle na dálku, použijte optické triky, které oči otevřou a zvětší. Čím světlejší odstíny budete používat, tím lépe. Pomohou vám také lesky a stíny s příměsí perleti. Naopak zapomeňte na výrazné černé oční linky, kterými orámujete oči z obou stran. Vhodné je použít bílou či krémovou tužku a udělat s ní linku těsně pod hranou spodního víčka.

Červené rty na jedničku

Ano, tak už je zkuste. Silvestrovská party by mohla být generálkou. Nebude to moc, sem se perfektně hodí. Vyberte si správný odstín a už jen dokonale sjednoťte pleť make-upem, lehce řasenku na oči a pořádně červené rty. Váš úsměv bude zářit.

Foto: Pinterest.com, Instagram.com, archiv Petra Kubalová

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Alena Otilová 9. 9. 2020

Já se také ráda líčím, ale ne nijak výrazně. Dávám si stíny, linku a na rty jen lesk. Kosmetických přípravků mám doma tolik, že je ani nemůžu nikdy vypotřebovat . Každou chvíli si totiž kupuji nové. Když mají v drogerii nějaké slevy, tak prostě nemůžu odolat. Kosmetiku mám uloženou v kosmetickém kufru, který jsem našla na https://www.testino.cz/kosmeticke-kufriky a už ho začínám mít pomalu plný .

Odpovědět
avatar

Odpovědět
avatar
Rosemary Michael 8. 1. 2019

I am Serena Morgan From the United States. I was disgnosed of Breast cancer in 2012, and i have not been having things easy because of the severe pain.Hence, I was operated in Texas September 2012 and i thought all will be well afterwards. The pain still persisted, even when i was told by my doctor that the operation was successful. I was placed on several drugs and ran several test. Then, my doctor told me that he has something to tell me. He came down to my place and told me about the Tetrahydrocannabinol(THC) remedy for treatment of cancer and other related diseases. I was shocked at first ,because the source of this remedy is from cannabis leaves. But i was not bothered, because anything that will restore me was m most priority. So i agreed to use this remedy. But he further gave me details of who i will contact for this, and that happens to be Dr. Ahmed Mustafa who resides in Dubia. After making contact with Dr. Ahmed mustafa, he sent me his products with the instructions on how to use it. I spent 3-4 months using it and from the 2nd month of usage i was already feeling better, but i was told to continue using it until i finish the required quantity assigned for the treatment. Now am feeling better and i move fast and smartly, the pain is gone, all thanks to Dr. Ahmed and above all to God Almighty for using Dr Ahmed. Contact Dr. Ahmed Mustafa on cureforcancerinitiative@gmail.com, and turn your situation around.

Odpovědět
hašlerka1
hašlerka1 3. 1. 2019

Pěkné.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 28. 12. 2018

kdo umí, umí...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 633
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.