Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Peťa| Fashion lover
vloženo 5. 7. 2018
Líbí se mi

Letní účesy k vodě, do horka i na sport. Zvládnete je všechny

avatar
Peťa| Fashion lover
vloženo 5. 7. 2018
Líbí se mi
Letní účesy k vodě, do horka i na sport. Zvládnete je všechny

Letní účesy k vodě, do horka i na sport. Zvládnete je všechny

Voda a léto, nerozlučná dvojka. Krásné písečné pláže, camp u rybníka nebo doma u bazénu. Užíváme si sluníčka, popíjíme ovocné drinky, idylka, ale co ty vlasy. Upravovat je po každém skoku do vy? Kdo na to má čas i náladu. Fén, kulma, žehlička a zrcadlo nejsou po ruce. To nevadí. Stačí své vlasy správně učesat a budete vypadat skvěle.

Ať už se rozhodnete pro delší výlet, volejbal na pláži nebo plavání ve vodě, je potřeba si vlasy upravit tak, aby při každém pohybu nepadaly do očí, abyste nevypadala jak vodnice, nebylo vám horko, a přesto vám to stále slušelo. Zde je na místě tichá závist krátkovláskám. Díky odhalené šíji nezmírají vedrem, po namočení účes rychle uschne a dobře drží tvar. Ale i tak se nemusíte vzdávat svých milovaných dlouhých kadeří, jen je pěkně zamotejte. Tady máte pár osvědčených tipů. Zvolte trendy letní drdol, zapletené copy, nebo falešný culík. Tyhle účesy zvládnete raz dva, doma i u vody.

Král letních účesů – drdol

Odhalí šíji, nebude vám horko, nenamočíte si vlasy, opálíte si ramena... Chcete ještě více plusů? Když ho rozmotáte, máte krásně přirozeně vlnité vlasy, které v létě frčí. Koncečně budou vidět velké náušnice, se kterými ho můžete zkombinovat. Je hotvý raz dva a má mnoho variant. Velmi populární je v poslední době jen drdol z horních vlasů, spodní necháte rozpuštěné. Hodí se jak pro dlouhé, tak pro vlasy po ramena. Nasaďte cool brýle a vyražte na výlet. Na vodní hrátky se hodí drdol ze všech vlasů, co nejvíce vysoko. Vytvořte úhledný pomocí donutů (vlasových drátěnek) nebo jen zatočte vlasy a ukotvěte pinetkami, nebo nechte vlasy ledabyle vykukovat.

 

Zapleteno raz dva

Kdo chce pevnější variantu na sport či do vody, určitě bude zaplétat. Nemusíte nutně klasické copánky, zkuste svěží malé culíčky.

  

Chcete-li do účesu vnést trochu více ženskosti a koketnosti, použijte šátek. Jemnější, kratší a propleťe ho s ostatními vlasy. S tímle účesem budete královna plážového baru.

 

Kdo rád copy, zkuste více variant. Po stranách malé, ty udrží pevnost vlasů a pak je spleťte v jeden velký. Copy na dlouhých vlasech vypadají nádherně a v létě s nimi nešetřete. Tím, že máte vlasy lehce vyšisované, cop bude díky různým odstínům vlasů vypadat božky. Cop působí romanticky a sluší většině žen. Navíc je můžete splétat i na kratších vlasech. Tak se do toho pusťte.

Krátkovlásky nezoufejte

I vy si s vlasy můžete hrát. Noste čelenky, uvázejte šátky a své kráké konce taky zamotejte.  Nebojte, půjde to.

 

 

 Foto: archiv Petra Kubalová; Pinteresrt.com/ street style; Shutterstock.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
NikolkaSmelkova 9. 9. 2018

Inšpiratívne

odpovědět
avatar
Gabill 27. 8. 2018

Jednoduché a pekné.

odpovědět
avatar
Věra Zelenková 31. 7. 2018

Vždycky jsem mívala dlouhé vlasy ale jednou jsem je ostříhala a už několik let jsem spokojena s krátkým sestřihem a už bych neměnila je to pohodlnější i když dlouhé vlasy jsou krásné

odpovědět
avatar
koudynka 29. 7. 2018

Hezké účesy, hlavně pro ženy s dlouhými vlasy...mě by šátek neslušel...

odpovědět
avatar
velinka 10. 7. 2018

Krásný, ale já to neumím.

odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
81 541
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.