Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 16. 6. 2021
Líbí se mi

Letní účesy: K vodě, do horka i na sport. Zvládnete je všechny

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 16. 6. 2021
Líbí se mi
Letní účesy: K vodě, do horka i na sport. Zvládnete je všechny

Letní účesy: K vodě, do horka i na sport. Zvládnete je všechny

Voda a léto, nerozlučná dvojka. Krásné písečné pláže, kemp u rybníka nebo doma u bazénu. Užíváme si sluníčka, popíjíme ovocné drinky, idylka... Ale co ty vlasy? Upravovat je po každém skoku do vody? Kdo na to má čas i náladu. Fén, kulma, žehlička a zrcadlo nejsou po ruce. To nevadí. Stačí své vlasy správně učesat a budete vypadat skvěle.

Ať už se rozhodnete pro delší výlet, volejbal na pláži nebo plavání ve vodě, je potřeba si vlasy upravit tak, aby při každém pohybu nepadaly do očí, abyste nevypadala jak vodnice, nebylo vám horko, a přesto vám to stále slušelo. Zde je na místě tichá závist krátkovláskám. Díky odhalené šíji nezmírají vedrem, po namočení účes rychle uschne a dobře drží tvar. Ale i tak se nemusíte vzdávat svých milovaných dlouhých kadeří, jen je pěkně zamotejte. Tady máte pár osvědčených tipů. Zvolte trendy letní drdol, zapletené copy, nebo falešný culík. Tyhle účesy zvládnete raz dva, doma i u vody.

Král letních účesů – drdol

Odhalí šíji, nebude vám horko, nenamočíte si vlasy, opálíte si ramena... Chcete ještě více plusů? Když ho rozmotáte, máte krásně přirozeně vlnité vlasy, které v létě frčí. Koncečně budou vidět velké náušnice, se kterými ho můžete zkombinovat. Je hotvý raz dva a má mnoho variant. Velmi populární je v poslední době jen drdol z horních vlasů, spodní necháte rozpuštěné. Hodí se jak pro dlouhé, tak pro vlasy po ramena. Nasaďte cool brýle a vyražte na výlet. Na vodní hrátky se hodí drdol ze všech vlasů, co nejvíce vysoko. Vytvořte úhledný pomocí donutů (vlasových drátěnek) nebo jen zatočte vlasy a ukotvěte pinetkami, nebo nechte vlasy ledabyle vykukovat

Zapleteno raz dva

Kdo chce pevnější variantu na sport či do vody, určitě bude zaplétat. Nemusíte nutně klasické copánky, zkuste svěží malé culíčky.

Chcete-li do účesu vnést trochu více ženskosti a koketnosti, použijte šátek. Jemnější, kratší a propleťe ho s ostatními vlasy. S tímle účesem budete královna plážového baru.

 

Kdo rád copy, zkuste více variant. Po stranách malé, ty udrží pevnost vlasů a pak je spleťte v jeden velký. Copy na dlouhých vlasech vypadají nádherně a v létě s nimi nešetřete. Tím, že máte vlasy lehce vyšisované, cop bude díky různým odstínům vlasů vypadat božky. Copy působí romanticky a sluší většině žen. Navíc je můžete splétat i na kratších vlasech. Tak se do toho pusťte.

Krátkovlásky, nezoufejte

I vy si s vlasy můžete hrát. Noste čelenky, uvázejte šátky a své kráké konce taky zamotejte. Nebojte, půjde to.

 Foto: archiv Petra Kubalová; Pinteresrt.com/ street style; Shutterstock.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Isha Garg 24. 6. 2021

I just discovered your weblog and expected to give that I have really thoroughly enjoyed the experience of looking at your blog entries. Considering, I'll be buying your feed and I trust you structure again soon.

Odpovědět
lemur
lemur 21. 6. 2021

Moc pěkné.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 17. 6. 2021

krásné

Odpovědět
sipeji
sipeji 17. 6. 2021

Moc hezké, ovšem jak by to vypadalo v mém podání.

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 16. 6. 2021

Moc pěkné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 674
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.