Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 25. 8. 2021
Líbí se mi

Slavné královské páry a jejich děti

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 25. 8. 2021
Líbí se mi
Slavné královské páry a jejich děti

Slavné královské páry a jejich děti

Když se vdávaly za své prince, tajily jsme nad jejich překrásnými svatebními róbami dech. A pak už se s napětím očekávalo, kdy oznámí, že se královská rodina rozroste. A dlouho jsme nečekaly. Královské páry u jednoho dítka nezůstávají.

Samozřejmě nejbedlivěji sledujeme život anglické královské rodiny, ale o nic méně zajímavé nejsou ani další evropské monarchie. Jakou rodinu má norská princezna Mette Marit, nebo španělská královna Letizia a další?

Rodina prince Harryho a Meghan

Nejčerstvějším rodinným příslušníkem je bezesporu malý Archie Harrison Mountbatten-Windsor, syn prince Harryho a vévodkyně ze Sussexu, Meghan Markle, který je v současné době nejsledovanější miminko na světě.

Rodina prince Williama a Kate

Je už pěkně velká a její tři malí královští potomci nezůstávají ve sledovanosti rodičů pozadu. Nejstarším dítkem tohoto královského páru je prvorozeným princ George Alexander Louis z Cambridge, po něm následovala rozkošná princezna Charlotte Elizabeth Diana z Cambridge a nejmladší benjamínek je princ Louis Arthur Charles z Cambridge.

Rodina princezny Diany

Maminky prince Williama a Harryho. I když se Diana a Charles rozešli a princezna Diana není už mezi námi, stále je to královská rodina, která nám zůstává v povědomí a srdci.

Rodina španělské královny Letizie

Se pyšní dvěma krásnými dospívajícími dcerami. První a zároveň budoucí následnice španělského trůnu je Leonor, kněžna asturská, celým jménem Leonor de Todos los Santos de Borbón y Ortiz. Její o rok mladší sestra infantka Sofie je v linii následnictví druhá, celým jménem Sofía de Todos los Santos de Borbón y Ortiz.

Rodina švédské princezny Victorie

Má princeznu i prince. Starší je sedmiletá Estelle Švédská, vévodkyně z Östergötlandu a je první ze dvou potomků švédské korunní princezny Viktorie a jejího manžela Daniela a nejstarší vnouče švédského krále a královny. Královský pár pořídil Estelle bratříčka, dnes tříletého Oskara Švédského, švédského prince a vévodu ze Skåne.

Rodina monacké kněžny Charlene

Tato bývalá jihoafrická olympijská plavkyně povila svému manželovi knížeti Albertu II. dvojčata Jacquese Grimaldi, kterýpo narození získal od svého otce titul markýze z Baux a princeznu Gabriellu Grimaldi, které její otec udělil titul hraběnky z Carladès. Oba mají pak starší nevlastní sourozence Jazminu Grace Grimaldi a Alexandra Costu.

 

Rodina norské princezny Mette Marit

Nejstarší syn z předchozího vztahuMarius Borg Høiby je dnes již dvaadvacetiletý. Jeho setra, která už  pochází ze svazku korunního prince Haakona a jeho choti Mette-Marit, se jmenuje princezna Ingrid Alexandra Norská. Nejmladším dítkem tohoto královského páru je princ Sverre Magnus Norský.

 

Rodina dánské princezny Mary

Je nejpočetnější se svými čtyřmi dětmi. Nejstarší je princ Christian, poté jeho setraIsabella Dánská, hraběnka z Monpezat, následuje princ Vincent a nejmladší princezna Josephine.

Foto a zdroj. Pinterest.com; wikipedie.org; footwearnews.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
vondr.v
vondr.v 31. 8. 2021

krásné rodinky

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 26. 8. 2021

rodinky jako ze škatulky

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 26. 8. 2021

hezké rodiny

Odpovědět
sipeji
sipeji 26. 8. 2021

Krásné fotky.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 234
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.