Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 9. 5. 2018
Líbí se mi

Královská nevěsta Meghan Markle. Proč musela zrušit svůj blog, Instagram i Facebook?

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 9. 5. 2018
Líbí se mi
Královská nevěsta Meghan Markle. Proč musela zrušit svůj blog, Instagram i Facebook?

Královská nevěsta Meghan Markle. Proč musela zrušit svůj blog, Instagram i Facebook?

Meghan Markle se loučí se svými zvyky a připravuje na událost svých snů. Svatba s princem Harrym se uskuteční 19. května 2018 v kapli sv. Jiří na hradě Windsor.

Na zásnubních fotografiích se fotila v průhledných šatech a se svým nastávajícím jsou na nich velice blízko, drží se za ruce a objímají. Fotografové je několikrát zachytili při líbání. To ale už brzy skončí. Protokol sice polibky nezakazuje, ale všechny královské páry je na veřejnosti omezují na minimum. Držet se za ruce je zakázáno stejně jako průhledné šaty, krátké sukně a vlasy vlající ve větru.

Dokáže emancipovaná herečka Meghan, zvyklá na bezprostřední pozornost svých fanoušků a sdílení osobního života na sociálních sítích, zachovávat přísný královský protokol? Nechat se jím spoutat? Leccos napovídá, že bude podobně svéhlavá jako princezna Diana, která si s protokolem často hlavu příliš nelámala.

Meghan zrušila svůj blog a Instagram i Facebook, byla to jedna z podmínek oficiálního zasnoubení. Pro členku britské královské rodiny se nesluší být aktivní na sociálních sítích. Bude jí tento tak důvěrný svět chybět? Byla zvyklá rozdávat autogramy na všechny strany a fotit si selfie bylo pro ni samozřejmostí. To nyní nebude smět. Královský protokol zakazuje selfie i autogramy. Dokáže Meghan stejně jako vévodkyně Kate nenosit džíny, krátké sukně a výstřihy? Nosit vždy silonky, nelakovat si nehty barevnými laky, protože povolené jsou pouze přirozené odstíny, vzdát se oblíbeného typu kabelky, mít vždy dokonale učesané vlasy spoutané kloboukem…

Královský protokol je neúprosný seznam striktních pravidel, z nichž některá jsou opravdu kuriózní. Jako třeba to, že členové britské královské rodiny nesmějí hrát společenskou hru Monopoly. Nebo že člena královské rodiny by se neměl nikdo dotknout. Vzpomínáte na šokující fotografii vévodkyně Kate s basketbalistou LeBron Jamesem, který porušil protokol, když při společném snímku nečekaně Kate objal?

Věděli jste, že královna Alžběta nemusí mít řidičák a přesto může řídit? Její automobil dokonce ani nemusí mít poznávací značku. Že dva královští dědicové nesmí cestovat společně a členové královské rodiny nesmí jíst mořské plody? Pravidlo o cestování má logiku a mořské plody jsou vysokým rizikem pro možnou otravu.

O tom, že pánové zdraví královnu skloněním hlavy a dámy hlubokým pukrletem, se běžně ví. Ale víte, že když se v chůzi zastaví královna, musí se zastavit všichni kolem? Královnin manžel musí jít vždy pár kroků za ní, i to je pravidlo protokolu, ne že by princ Filip byl pomalejší. Na všechny příležitosti je předepsaný přísný dress code a kabelka na zvolené královnině paži je důležitý signál pro personál. Na veřejnosti musí mít ženy na hlavě klobouky a ve společnosti po šesté hodině večer vdané dámy čelenky posazené ve vlasech v přesně předepsaném úhlu.

A vždy zářivé barvy královniných kostýmků a šatů? Kromě toho, že jasné barvy má královna Alžběta ráda, mají svůj účel. Královna je dobře vidět pro ostatní, obklopena jásajícími davy je doslova nepřehlédnutelná. Britové si své královny váží a ona je jim bezpochyby dobrou královnou.

Více o chystané královské svatbě vám přineseme v následujících dnech.

Zdroj fotek: Pinterest

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 28. 9. 2021

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 16. 5. 2018

Ona to dokáže. Je silná a krásná. Už teď ji mám ráda!!!!

Odpovědět
hašlerka1
hašlerka1 14. 5. 2018

Pravidla jsou drsná, ale ona to zvládne. Láska hory přenáší.

Odpovědět
Marsy
Marsy 12. 5. 2018

Láska překoná vše

Odpovědět
Kat007
Kat007 12. 5. 2018

Bude to mít těžké.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 366
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.