Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 3. 9. 2018
Líbí se mi

KiK Tváří roku se může stát každá z nás. Zapojte se do soutěže o krásné ceny

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 3. 9. 2018
Líbí se mi
KiK Tváří roku se může stát každá z nás. Zapojte se do soutěže o krásné ceny

KiK Tváří roku se může stát každá z nás. Zapojte se do soutěže o krásné ceny


Máte mezi svými přáteli ženu, která inspiruje celé své okolí? Někoho, kdo by si zasloužil poděkování za svou starost o ostatní? Kdo zvládl těžkou životní výzvu? Nebo jste tím člověkem, který s úsměvem pečuje o celou svou rodinu, právě vy? Přihlaste se do soutěže KiK Tvář roku, která je tady pro všechny maminky, dcery, sestry, kamarádky, kolegyně, prostě pro všechny ženy! Stačí na
www.kik.cz/tvarroku vyplnit svůj profil a říct nám, proč právě vy byste se měla stát novou Tváří roku.

Přihlaste se a staňte se tváří roku 2018, vyhrajte poukázky na nákup v KiKu, finanční odměnu a proměnu s Bleskem pro ženy

Inspirující i obětavé, takové jsou Češky

KiK Tvář roku je soutěž pro všechny ženy, které jsou sebevědomé a nebojí se prezentovat své silné stránky. V naší republice existuje mnoho žen, které jsou obětavé, samostatné, odvážné, oddané své rodině, pomáhají přátelům i svému okolí. Mnohým z nich nikdy nikdo nepoděkoval nebo je dostatečně nedocenil. Přihlaste je nebo sebe do soutěže Tvář roku, aby se o vašem a jejich úsilí všichni dozvěděli a my vás odměníme.

Zapojit se je jednoduché

Na stránkách www.kik.cz/tvarroku stačí vyplnit soutěžní profil s několika jednoduchými otázkami a nahrát 2 fotografie. Po uložení je každý profil automaticky zařazen do hlasování, které zde poběží celkem 8 týdnů.  Každý týden si můžete přečíst inspirativní osobní příběhy a buď podpořit až 3 favoritky nebo sledovat, jak ostatní hlasují právě pro vás.

Aby byla soutěž spravedlivá, každý týden zvítězí ta účastnice, která získá v daném týdnu nejvíc hlasů. Po týdnu se všechny hlasy vynulují a začíná další kolo s novým hlasováním. I když jste se tedy přihlásila v posledním týdnu, máte stejnou šanci zvítězit jako všechny ostatní kandidátky.

Slavnostní vyhlášení a výhry pro všechny finalistky

Pro všech 8 finalistek uspořádáme v listopadu 2018 slavnostní dvoudenní finále v Praze, kde se rozhodne o vítězce. První den bude probíhat ve zcela relaxačním duchu. Finalistky se budou rozmazlovat ve wellness a zároveň se mohou seznámit s ostatními dámami. V rámci nadcházejícího finálového večera porota rozhodne, která z vítězek jednotlivých týdnů získá titul KiK Tvář roku a společně s ním i fotostory v magazínu Blesk pro ženy, dále dárkové poukázky KiK v hodnotě 25 000 Kč a finanční dar v hodnotě 50 000 Kč. Zároveň bude vítězka na KiK facebookové stránce inspirovat ostatní ženy svými tipy a triky z nákupů v KiK.  Soutěžící, která obsadí druhé místo, získá dárkové poukázky KiK v hodnotě 15 000 Kč a finanční dar 10 000Kč. Soutěžící, která obsadí ve finále třetí místo, získá dárkové poukázky KiK v hodnotě 10 000 Kč a finanční dar 5 000 Kč. Zároveň každá finalistka – vítězka týdne získá dárkové poukázky KiK v hodnotě 2 500 Kč.

Zúčastnit se mohou ženy starší 18 let s výjimkou zaměstnankyň společnosti KiK textil a Non-Food spol. s r.o. a jejich rodinných příslušníků.

Pořadatelem soutěže je společnost KiK textil a Non-Food spol. s r.o. se sídlem v Praze. Kompletní pravidla soutěže i přihlašovací formulář naleznete na www.kik.cz/tvarroku.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Ovace
Ovace 10. 9. 2018

jdu do toho

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 509
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.