Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 29. 9. 2017
Líbí se mi

KiK Tváří roku se může stát každá z nás

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 29. 9. 2017
Líbí se mi
KiK Tváří roku se může stát každá z nás

KiK Tváří roku se může stát každá z nás


Přihlaste se a staňte se tváří roku 2017, vyhrajte vouchery na roční nákup v KiKu, finační odměnu a proměnu s Bleskem pro ženy.

Máte mezi svými přáteli ženu, která inspiruje celé své okolí? Někoho, kdo by si zasloužil poděkování za svou starost o ostatní? Kdo zvládl těžkou životní výzvu? Nebo jste tím člověkem, který s úsměvem pečuje o celou svou rodinu, právě vy? Přihlaste se do soutěže KiK Tvář roku, která je tady pro všechny maminky, dcery, sestry, kamarádky, kolegyně, prostě pro všechny ženy! Stačí na www.tvarroku.kik.cz vyplnit svůj profil a říct nám, proč právě vy byste se měla stát novou Tváří roku. 

Inspirující i obětavé, takové jsou Češky

KiK Tvář roku je soutěž pro všechny ženy, které jsou sebevědomé a nebojí se prezentovat své silné stránky. V naší republice existuje mnoho žen, které jsou obětavé, samostatné, odvážné, oddané své rodině, pomáhají přátelům i svému okolí. Mnohým z nich nikdy nikdo nepoděkoval nebo je dostatečně nedocenil. Přihlaste se do soutěže Tvář roku, aby se o vašem a jejich úsilí všichni dozvěděli a my vás odměníme.  

Zapojit se je jednoduché 

Na stránkách www.tvarroku.kik.cz stačí vyplnit soutěžní profil s několika jednoduchými otázkami a nahrát 2 fotografie. Po uložení je každý profil automaticky zařazen do hlasování, které zde poběží celkem 8 týdnů.  Každý týden si můžete přečíst inspirativní osobní příběhy a buď podpořit až 3 favoritky nebo sledovat, jak ostatní hlasují právě pro vás. 

Aby byla soutěž spravedlivá, každý týden zvítězí ta účastnice, která získá v daném týdnu nejvíc hlasů. Po týdnu se všechny hlasy vynulují a začíná další kolo s novým hlasováním. I když jste se tedy přihlásila v posledním týdnu, máte stejnou šanci zvítězit jako všechny ostatní kandidátky. 

Slavnostní vyhlášení a výhry pro všechny finalistky

Pro všech 8 finalistek uspořádáme na začátku prosince slavnostní finálový večer, kde porota rozhodne, která z vítězek jednotlivých týdnů získá titul KiK Tvář roku a společně s ním i fotostory v magazínu Blesk pro ženy, dále dárkové poukázky KiK v hodnotě 25 000 Kč a finanční dar v hodnotě 10 000 Kč. Zároveň bude vítězka na KiK facebookové stránce inspirovat ostatní ženy svými tipy a triky z nákupů v KiK.  Soutěžící, která obsadí druhé místo, získá dárkové poukázky KiK v hodnotě 15 000 Kč. Soutěžící, která obsadí ve finále třetí místo, získá dárkové poukázky KiK v hodnotě 10 000 Kč. Zároveň každá finalistka získá dárkové poukázky KiK v hodnotě 2 000 Kč. 

Zúčastnit se mohou ženy starší 18 let s výjimkou zaměstnankyň společnosti KiK textil a Non-Food spol. s r.o. Pořadatelem soutěže je společnost KiK textil a Non-Food spol. s r.o. se sídlem v Praze.

Kompletní pravidla soutěže i přihlašovací formulář naleznete na www.tvarroku.kik.cz.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 3. 10. 2017

Do Kiku občas zajdeme

Odpovědět
Amanda
Amanda 1. 10. 2017

Kik je docela ok.

Odpovědět
Tamara
Tamara 1. 10. 2017

Odpovědět
sipeji
sipeji 1. 10. 2017

Hezká soutěž

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 354
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.