Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 2. 11. 2017
Líbí se mi

KiK Tvář roku už zná první finalistky. Zbývají 4 finálová místa, zapojte se i vy!

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 2. 11. 2017
Líbí se mi
KiK Tvář roku už zná první finalistky. Zbývají 4 finálová místa, zapojte se i vy!

KiK Tvář roku už zná první finalistky. Zbývají 4 finálová místa, zapojte se i vy!

Přihlaste se i vy a vyhrajte vouchery na roční nákup v KiKu a proměnu s Bleskem pro ženy

Soutěž pro všechny odvážné a sebevědomé ženy je ve své polovině. První 4 finalistky jsou již vybrány na základě veřejného hlasování. Stále ale zbývají další 4, mezi kterými může být kterákoliv z vás. Zapojit se je jednoduché. Na stránkách www.tvarroku.kik.cz stačí vyplnit soutěžní profil a napsat nám, proč právě vy byste se měla stát novou Tváří roku nebo můžete alespoň hlasovat a podpořit tak již přihlášené ženy. 

KiK Tvář roku je soutěž pro všechny dámy, které se nebojí prezentovat své silné stránky. V naší republice existuje mnoho žen, které jsou obětavé, samostatné, odvážné, oddané své rodině, pomáhají přátelům i celému okolí. Mnohým z nich nikdo nikdy nepoděkoval nebo je dostatečně neocenil. Pokud jste takovou ženou právě vy, přihlaste se do KiK Tváře roku a užijte si trochu hýčkání zase na oplátku vy.

Zdraví a rodina na prvním místě

Každá z vybraných finalistek je jiná, spojuje je ale jejich obětavost a péče o rodinu, která je pro všechny jednou z nejdůležitějších věcí v životě.

První vítězkou, která se zúčastní slavnostního večera, je pětadvacetiletá Aleksandra z Prahy. Za největší přednost považuje vlastní jedinečnost a je hrdá na svou malou dcerku. Nejdůležitější v životě je pro ni zdraví nejbližších lidí, protože všechno ostatní se dá ovlivnit vlastním úsilím. Ve volném čase nejraději relaxuje u malování s hrnkem teplého černého čaje a ocení chvilky klidu a harmonie.

Jako druhou vybrali hlasující Terezu ze Šumperka. Podle vlastních slov ve svých 28 letech překonala sama sebe, když se jí během posledních 9 měsíců podařilo shodit 30 kg a zmenšit konfekční velikost na 40. 

I díky tomu nyní nejraději nosí klasické šaty. Nejdůležitější v životě je pak pro Terezu její rodina a to, aby ze syna vychovala čestného muže.

Ve třetím týdnu se do finále probojovala Kateřina, které je 34 let a žije v Chrasti. Je velice obětavá a nikdy neodmítne pomoc rodině, přátelům, ale ani opuštěným kočkám, kterým dlouhodobě pomáhá, stará se o ně a hledá jim nové domovy. Nejdůležitější je pro ni zdraví a spokojená rodina, se kterou by ráda strávila pohodovou dovolenou někde na samotě a v klidu.

 

Zatím poslední zvolená finalistka se jmenuje Martina a pochází z Hrádku nad Nisou. Devětadvacetiletá soutěžící věnuje veškerý čas svým dvěma dcerkám. Ty jsou pro ni největším štěstím i úspěchem i proto, že je vychovává sama bez partnera. Nejdůležitější je pro ni zdraví dětí i celé rodiny, se kterou by také strávila dovolenou snů. Přihlášení do KiK Tváře roku je pro ni výzva, protože má ráda dobrodružství.

 

Zbývají 4 finálová místa, zapojte se!

Zbývají ještě 4 volná finálová místa, nebojte se přihlásit a získat tak nejen skvělý zážitek, ale i hodnotné výhry. Po vyplnění dotazníku na www.tvarroku.kik.cz je každý profil automaticky zařazen do hlasování. Aby byla soutěž spravedlivá, každý týden zvítězí ta účastnice, která získá v daném týdnu nejvíc hlasů. Po týdnu se všechny hlasy vynulují a začíná další kolo s novým hlasováním. I když jste se tedy přihlásila v poslední den týdne, máte stejnou šanci zvítězit jako všechny ostatní kandidátky.

Po vybrání všech 8 finalistek uspořádáme na začátku prosince slavnostní finálový večer, kde porota rozhodne, která z vítězek jednotlivých týdnů získá titul KiK Tvář roku a společně s ním i fotostory v magazínu Blesk pro ženy, dárkové poukázky na nákup v prodejnách KiK v hodnotě 25 000 Kč a finanční dar. Hodnotné výhry čekají i pro finalistky, které skončí na druhém a třetím místě. Zároveň každá z 8 finalistek získá dárkové poukázky KiK v hodnotě 2 000 Kč.

Zúčastnit se mohou ženy starší 18 let s výjimkou zaměstnankyň společnosti KiK textil a Non-Food spol. s r.o. a jejich rodinných příslušnic. Pořadatelem soutěže je společnost KiK textil a Non-Food spol. s r.o. se sídlem v Praze. Kompletní pravidla soutěže i přihlašovací formulář naleznete na www.tvarroku.kik.cz.  

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 30. 7. 2021

Odpovědět
12Kacka12
12Kacka12 7. 11. 2017

Soutěžila jsem v prvním kole, ale nemělo to smysl. Jsou tam lepší. Přeji hodně štěstí

Odpovědět
Pzaf
Pzaf 6. 11. 2017

Odpovědět
Jindřiška1
Jindřiška1 5. 11. 2017

Paráda

Odpovědět
jitka73
jitka73 5. 11. 2017

hezké

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 366
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.