Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 1. 11. 2018
Líbí se mi

KiK Tvář roku už zná poslední tři finalistky

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 1. 11. 2018
Líbí se mi
KiK Tvář roku už zná poslední tři finalistky

KiK Tvář roku už zná poslední tři finalistky

Letošní ročník už zná poslední trojici finalistek. Která ze sedmi soutěžících se stane vítězkou KiK Tváře roku 2018?

Finále soutěže pro všechny odvážné a sebevědomé ženy se nezadržitelně blíží. První čtyři finalistky již známe a nyní se seznámíme s posledními soutěžícími. K Adéle, Martině, Petře a Nicole se tento týden připojila Kateřina z Pardubic, Nikola z Orlové a Simona z Brna. Tyto dámy se koncem listopadu před odbornou porotou utkají o titul KiK Tvář roku 2018.

Do soutěže KiK Tvář roku se mohly přihlásit ženy všech věkových kategorií z celé České republiky. Mezi finalistkami tedy najdete jak mladé dívky, tak i maminky s dětmi. Všechny mají ale jedno společné. Jsou to obětavé a srdečné ženy, které s radostí a ochotou pečují o druhé a o své rodiny. Která z nich by se podle vás měla stát KiK Tváří roku?

Usměvavé soutěžící se smyslem pro módu

V pořadí pátou soutěžící je Kateřina, která pochází z Pardubic. Snaží se být skvělou maminkou své malé dcerce. Je to usměvavá dáma, pro kterou je na prvním místě rodina a blízcí přátelé. Důležité je pro ni, aby všichni byli zdraví a aby se rádi smáli. Váží si upřímných lidí a má ráda dobrý humor. Její vášní je cestování. Na svých cestách ochutnala řadu cizokrajných pokrmů. Mezi její nejoblíbenější patří thajská kuchyně.

 

Nikola z Orlové je šestou soutěžící KiK Tváře roku. Přihlásila se, aby dokázala všem ženám a dívkám, že i žena z malého města si může splnit svoje sny. Rodina i přátelé ji v této cestě podporují. Pro Nikolu je právě rodina velmi důležitá a záleží ji na tom, aby byli všichni zdraví a spokojení. S nadsázkou o sobě říká, že je závislá na nakupování a z KiKu si vždy něco odnese.

  

Finálovou sedmičku uzavírá Simona z Brna. Tato sympatická slečna miluje humor a nikdy nezkazí žádnou legraci. Simona je vždy dobře naladěná a mezi ostatní šíří spoustu pozitivní energie. Životní prioritou je pro ni rodina a zdraví nejbližších. Nejradši tráví čas se svou rodinou nebo s přáteli. Pokud by vyhrála, ráda by jela s partnerem na dovolenou k moři.

Slavnostní večer se blíží

Do letošního ročníku KiK Tvář roku se přihlásilo celkem 1 156 soutěžících. To je téměř o dvě stovky přihlášených více než minulý rok. Vítězka získá nejen titul KiK Tvář roku, ale také poukázky na roční nákupy do prodejen KiK v hodnotě 25 000 Kč. Součástí výhry je i finanční odměna 50 000 Kč a fotostory v oblíbeném magazínu Blesk pro ženy. Druhé a třetí místo obdrží poukázky v hodnotě 15 000 a 10 000 Kč a finanční výhry. Ani žádná ze semifinalistek nezůstane zkrátka a obdrží poukázky v hodnotě 2 500 Kč.

Samotné vyhlášení proběhne koncem listopadu 2018 v centru Prahy za účasti všech finalistek, jejich doprovodu a odborné poroty. Finalistky čeká příjemné dopoledne v prodejně KiK, kde budou mít k dispozici stylistku. Odpoledne před vyhlášením pomohou dámám s přípravami na večer také vizážistky. www.kik.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Tvořilka97
Tvořilka97 18. 11. 2018

SUper

Odpovědět
TerezaZlin
TerezaZlin 17. 11. 2018

Bezva

Odpovědět
sisinkaj
sisinkaj 13. 11. 2018

Odpovědět
k.eva
k.eva 13. 11. 2018

isnpirativní soutěž

Odpovědět
Jana7
Jana7 9. 11. 2018

samé krásné ženy

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 509
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.