Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 4. 12. 2020
Líbí se mi

Když kabelku nahradí volnost po boku

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 4. 12. 2020
Líbí se mi
Když kabelku nahradí volnost po boku

Když kabelku nahradí volnost po boku

Kapsabelka - to je kabelka, která se nosí u pasu. Nezatěžuje jednostranně páteř, ponechává ruce volné, je praktická a funkční. Přitom vám umožňuje rozehrát osobitost novým směrem, dát průchod fantazii a pro změnu si užít jiný pocit z oblékání.

Jistě se už mnohá z vás nejednou potýkala s neduhy klasické kabelky. Když potřebujete obě ruce volné, musíte kabelku většinou někam odložit, ale přitom od ní nemůžete jen tak odejít - máte v ní přeci všechny své cennosti. Natož pak položit ji jen tak někde na špinavou zem. A když si kabelku posunete víc dozadu, stává se snadnou kořistí kapsářů. Navíc - přiznejme si - často v ní taháme takové množství věcí, že by se svou váhou leckdy vyrovnala brašně s nařádím, co má manžel ve skříni. Z takové váhy dokáží občas nepěkně zabolet záda, jak je páteř neustále zatěžovaná jedním směrem. Proto se teď podíváme na alternativu ke klasické kabelce, která se jmenuje kapsabelka a vyrábí ji Springy. 

 

Elegantní i praktická

Hlavním kouzlem kapsabelky je, že se nosí zavěšená při boku na pásku. Na tom na první pohled není nic zvláštního, každý přece zná klasickou ledvinku. Tu si ale těžko vezmete k večernímu outfitu do divadla nebo na sváteční setkání s přáteli či s rodinou. Oproti tomu kapsabelka má svou nezaměnitelnou eleganci a styl a se vhodnou kombinací šatů dokáže udělat divy. Funguje nejen jako praktický pomocník, ale také jako krásný dekorativní doplněk k celkové vizáži.

Volnost po boku

Přednost kapsabelek pocítíte v momentě, kdy chcete mít obě ruce volné a své cennosti stále bezpečně u sebe. Při popíjení šampaňského a ukusování chlebíčků na párty, to je jedna možnost. Pokud jste ale maminkou malých dětí, které potřebují vaši pozornost, pak mít obě ruce volné je prostě k nezaplacení. A nakonec s kapsabelkou si také skvěle zatančíte nebo i vyrazíte do přírody.

Každý má svůj styl

Kapsabelky se vyrábí v mnoha různých barevných a velikostních kombinacích. Pokud byste si snad nevybraly z široké nabídky designů, pak je skvělá možnost dohodnout si výrobu kapsabelky podle vašich představ. Zvolíte si podkladový i dekorativní materiál a nakonec i finální aplikaci, která podtrhne vaši osobitost. Zvolit si můžete také objem samotné kapsabelky - s menší, střední nebo velkou kapsou.

Kvalita z Čech

Kapsabelky vyrábí Springy (www.springy.cz) - značka, za kterou stojí Jana Pilmaierová. Celý produkt je zpracován z velmi dobrých materiálů, šitý zde v Čechách s velkým důrazem na detail i funkci. Snahou Springy je navíc používat výhradně české materiály a tím podporovat lokální trh. Pokud ještě nevíte co pro sebe nebo své známé pod stromeček, pak kapsabelka je zaručený tip.

Foto: archiv

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 13. 12. 2020

do práce nosím velkou plátěnou kabelu, na výlety pak batůžek

Odpovědět
potkanek
potkanek 6. 12. 2020

taky mám raději batůžek, ale kabelka se mi líbí

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 6. 12. 2020

já nosím batůžky, poslední měsíce doma háčkovanou kabelku přes rameno

Odpovědět
Tamara
Tamara 5. 12. 2020

Já raději kabelku, i když v určitých situacích bych ji určitě uvítala.

Odpovědět
sipeji
sipeji 5. 12. 2020

Já kapsakabelku mám a miluji jí, taková procházka s dětmi a se psem už bez ní neprobíhá.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 458
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.