avatar
Peťa| Fashion lover
vloženo 12. 10. 2018
Líbí se mi

Kabelky, které se vám na podzim budou hodit. Tak kterou, myslíte?

avatar
Peťa| Fashion lover
vloženo 12. 10. 2018
Líbí se mi
Kabelky, které se vám na podzim budou hodit. Tak kterou, myslíte?

Kabelky, které se vám na podzim budou hodit. Tak kterou, myslíte?

Slaměné, plátěné, plastové jsme ponechaly vzpomínkám na léto a do svých rukou teď bereme jiné královny kabelek. Potřebujeme více věcí, chceme zaujmout, nenechat ji ztratit v záplavě dlouhých šál a kabátů, a tak si jistě s radostí vybereme tyhle letošní podzimní krásky.

Kabelky jsou naše další ruce, náš svět ženských potřebností, nejlepšími kamarádkami, které jsou s námi pěknou řádku let a stále drží. Nedáme na ně dopustit, jsme jimi posedlé a nevyjdeme bez nich z domu. Kterou si pro letošek vyberete vy?

Posedlost žlutou

Je hitem teď a bude i příští rok, takže investice je zaručená. Na milánském Fashion Weeku se to žlutými doplňky jen hemžilo, zejména kabelkami, mluví se o tzv. yellowmánii. Takže, kdo ji ještě nemá a už po ní dlouho pokukuje, směle do ní. Rozzáří všechny černé, šedé kabáty, jednoduché minimalistické outfity, krátké kožené bundičky, džínové variace a hodí se i k hnědým odstínům.

Práškově modrá

Na koho je žlutá přeci jen dost, ale chce jinou barvu kabelky než černou a hnědou, směle může sáhnout po další klíčové barvě podzimu zejména na kabátech, po světlé práškově modré, ta udělá stejnou parádu jako žlutá, ale bude působit decentněji. Barevně se hodí téměř ke všem barvám, jemnější outfit vytvoříte s šedou a prostor k zazáření nechte na bílé. Jemné tóny k sobě jdou.

Kabelka s krokodýlím efektem

Lisa Aiken z Net-a-Porter uvedla, že tento typ kabelek je velmi výrazný a moc dobře se fotografuje a vypadá na Instagramu. Navíc vypadá díky své lesklé textuře jako dražší a luxusnější. No, co víc potřebujete, abyste se blýskla? Malého umělého krokodýla na ruce.

Praktická kabelka

Poslední dobou v trendech převládaly kabelky, do kterých se vešel maximálně telefon, klíče a peněženka, ale letos hlásí návrat XXL kabelky, ale minimalistického vzhledu s elegantním nábojem. Tam se vám vejde vše.

Sedlová kabelka

A la kabelka Dior Saddle, připomínající koňské sedlo. Byla hitem na začátku milénia a teď se vrací ve větší verzi. Módní domy jako Dior a Chloé se k ní vrací, v různých sedlových variantách. Myslím, že by se nám mohla hodit. Co myslíte? Ideálně černá, šedá a samozřejmě hnědá. Hodí se i ke casual stylu, ale nepokazí vám ani elegantní outfit.

Kabelka s kožíškem

Aby jí bylo teplo, jsou spíše menší, ale pěkně šik. Dodají vašemu outfitu neotřelost a nápad.

Zvířecí vzor

Victoria Beckham, která obvykle sází na elegantní a minimalistický doplněk, vytvořila leopardí kabelu. Značka Balenciaga dokonce měla na svých vakách psy a kočky. Zvířecí potisk tento podzim zkrátka jede. Když už ho nechcete nosit na kabátu či jiném oblečení, zvolte kabelku. K minimalistickému outfitu, černé, šedé, ale i džínovině, proč ne.

Foto: Archiv firem; Pintrest.com/ street style; shutterstock.com; archiv Petra K.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Jana7 15. 10. 2018

miluji kabelky, ale musím brzdit

odpovědět
avatar
Tamara 14. 10. 2018

Krásné kousky, na kabelkách ujíždím.

odpovědět
avatar
sipeji 13. 10. 2018

všechny bych si vybrat nemohla

odpovědět
avatar
gustawka 12. 10. 2018

jsou krásné

odpovědět
avatar
Mutter Jungen 12. 10. 2018

Jak tak koukám, jsem úplně out a to už i s tou, co na mě čeká pod stromeček.

odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
9
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
68 330
registrovaných inspirativních žen
2 889
testovaných produktů
108 807
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.