Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 6. 7. 2019
Líbí se mi

Kabelky, které byste rozhodně měla mít v šatníku i vy

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 6. 7. 2019
Líbí se mi
Kabelky, které byste rozhodně měla mít v šatníku i vy

Kabelky, které byste rozhodně měla mít v šatníku i vy

„Na co si kupuješ další, takovou už přeci máš?" ptá se váš nic nechápající partner. „Miláčku, nemám, tato je přes rameno a hodí se mi k těm novým botám." Kabelky, jedna ze závislostí mnoha žen, kterou muži asi nikdy nepochopí. A však my si nemůžeme pomoct, jedna nestačí. Proč? Čtěte dál!

Možná, že některé z nás mají tu vizi mít jednu kabelku, která by nám sloužila na vše. Ale to není tak úplně jednoduché. Někdy jdete na koncert, chcete se cítit pohodlně a ne sebou tahat obrovskou tašku, kterou naopak potřebujete, když taháte laptop, diář, svačinu a jiné nezbytnosti do práce. NO, prostě a jednoduše, je to věda. Kabelek je zapotřebí více. Vybraly jsme pět, které vám budou dobře sloužit v různých situacích a prostě byste je měly MÍT.

Tote bag

Tote kabelku můžete sehnat v různých provedeních. Velmi často se tento název pojí s tzv. shopper kabelkou, tedy kabelkou ideální na nákupy.

Pod tímto pojmem si ale také můžete představit velkou kabelku na zip. Ta vám poslouží jako skvělý pomocník do školy, práce, na cesty. Narvete do ní všechno a ještě něco navrch. Ucha má dvě či jedno. My tyto kabelky zbožňujeme asi nejvíc!

Crossbody

Koncert, procházka, menší výlet – při takovýchto událostech sáhněte po crossbody tašce. Jedná se o kabelku s delším uchem střední či malé velikosti, kterou můžete buď nosit na jednom rameni nebo křížem.

Psaníčko

Na ples či jakoukoli obdobnou společenskou událost si prostě hnědou koženou kabelku přes rameno vzít nemůžete. Psaníčko je ideální pro tento typ událostí. Velikostně postačí – rtěnka, pudr, telefon, klíče, peníze, to vše do něj vměstnáte. Volba designu už jen záleží na předepsaném outfitu a vašem oděvu.

Dámská či byznys kabelka

Další typ kabelky, který by vám neměl chybět, je elegantní, kterou si vezmete buď do práce, k elegantnímu outfitu či ji nosíte ráda běžně. Do této sekce spadá nespočet druhů kabelek. Volit můžete třeba nestárnoucí ikonu mezi kabelkami „Birkinku“

 

nebo může například volit „Almu“, nejprodávanější kabelku od Louis Vuitton, jejíž podobné provedení seženete i v jiných obchodech.

Batůžek

Batoh ať už na delší cestování, sportovní nebo elegantní, je dalším nezbytným kouskem, který si dovolíme řadit do sekce tašek. Záleží jen na vás, zda unosíte spíše kožený na menší výlety, procházky a kafe s kamarádkou nebo zda jste cestovatelka, která potřebuje mít pořádný „bágl“.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Ivana Mrázková 27. 9. 2020

Psaníčko jsem začala nosit teprve nedávno. Měla jsem totiž dříve hrozný problém s její malou velikostí. Nosila jsem totiž velké peněženky a ty se prostě do psaníčka nevlezou. Vím, že na to taky nejsou primárně určeny! Proto jsem na radu kamarádek pořídila dolarovku z https://www.penezenky-ahal.cz/dolarovky/

Odpovědět
pavlinka14
pavlinka14 30. 8. 2019

Já s vámi a tímto článkem rozhodně musím souhlasit, jenže já už si vzhledem k tomu, že mám menší byt, nemůžu dovolit kupovat další kabelky, které bych už neměla kam dát Zrovna nedávno mi dorazila jedna z https://eshop.modadnes.cz/ a na tu tedy nedám dopustit...

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 7. 7. 2019

líbí se mi ten poslední batůžek, to je můj styl .-)

Odpovědět
sipeji
sipeji 7. 7. 2019

Tak mi ještě chybí batůžek

Odpovědět
lemur
lemur 7. 7. 2019

Také mám několik kabelek.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 321
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.