avatar
Peťa| Fashion lover
vloženo 24. 8. 2017
Líbí se mi

Kabelku vyměňte za batoh. Budete stylová!

avatar
Peťa| Fashion lover
vloženo 24. 8. 2017
Líbí se mi
Kabelku vyměňte za batoh. Budete stylová!

Kabelku vyměňte za batoh. Budete stylová!

Dlouhou dobu jsem mu říkala důrazné ne. Kabelka je lepší, stylovější a navíc k elegantnímu stylu se batoh nehodí. Jenže, co si budeme povídat, naše kabelky jsou přinejlepším pětikilové vaky. Čím větší, tím víc do nich dám. A záda, ramena, ruce… bolí.

I mě to dohnalo. Neustálé nošení notebooku, k tomu pití, kniha na čtení a milion dalších věcí, moje fyzioterapeutka zdvihla prst. Co zkusit batoh? Ok, jdu do toho a co vy? Už jste vybrala školní batoh pro svou ratolest? Proč se nepohlédnout i po jednom pro sebe? Výběr je obrovský a jeho nošení je šik. Hodí se jak ke casual stylu, tak i k elegantnímu. Tady je důkaz.

To, že je nošení batohu trendy, vidíte jak na ulici, mezi celebritami, tak i v obchodech. Když ho Karel Lagerfeld ukázal v jarní kolekci pro Chanel 2014, asi nečekal, že se tak ujme. Vlna batohů sílí a naše záda jásají.

Jak ho nosit? Je to jednoduché!

Velikost si vyberte dle účelu nošení. Jestli chcete, aby se  do něj vešel i počítač, volte větší, nejlépe kožený v tmavých či pastelových barvách. Černý nikdy nezklame. Chcete-li ho na běžné nošení pro pár věcí místo kabelky, volte menší, barevné, vzorované, s cvočky či třásněmi. Vždy ale platí pravidlo všechno s mírou, aby se extravagantní batůžek „netřískal“ s vaším oblečením. Jediné, na které zapomeňte, jsou ty fosforové, reflexní, hodně barevné, ty si nechte na ryze sportovní aktivity.

 Elegantně

 

 

Casual styl

V létě i v zimě

 

Jak ho nosím já

 

 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
beata0063 18. 9. 2018

krásne,štýlové a hlavne veľmi praktické

odpovědět
avatar
Klára Hrbáčová 1. 2. 2018

Krásný článek, tyhle batohy se mi velice líbí

odpovědět
avatar
many 30. 1. 2018

odpovědět
avatar
Valova 17. 1. 2018

Taky miluju batohy, ne sportovní ale takové ty městské kožené elegantní a stylové, které se hodí k lodičkám i saku. Teď se rozhoduju mezi dvěma batohy. Co myslíte? Oba se mi líbí stejně, k obou mám poměrně stejné množství oblečení a doplňků ke sladění.. Který se vám líbí víc? https://www.novakabelka.cz/batuzky/amos-nuovo-roso/

odpovědět
avatar
Paťulka 19. 1. 2018

Oba jsou krásné, taky miluju pastelové barvy, kdybych si měla vybrat tak růžovej. Této barvičce jsem úplně propadla.

avatar
Luca13 21. 1. 2018

Já se taky přikláním k růžovému. Nedávno jsem si koupila hodně podobnej, jen s tím rozdílem že není koženej. Koukala jsem na stránku a mají ho ještě v hnědé. Ta taky vypadá dobře, ale je takovej víc konzervativní, přeci jen ted letí barvy

avatar
María Amelía 16. 1. 2018

Já natoh nosím furt

odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
9
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
67 840
registrovaných inspirativních žen
2 887
testovaných produktů
108 807
vložených hodnocení