Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 6. 12. 2017
Líbí se mi

Jednoduché slavnostní účesy. Hotové raz dva

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 6. 12. 2017
Líbí se mi
Jednoduché slavnostní účesy. Hotové raz dva

Jednoduché slavnostní účesy. Hotové raz dva

V prosinci se slaví, možná nejvíc za celý rok. Firemní večírek střídá divadlo, posezení s kamarádkami, štědrovečerní večeře a pro mnohé vrchol - silvestrovská noc. Nejen váš šatník, ale i vlasy potřebují hodit do gala. Máme toho moc, takže nejlépe rychle a jednoduše.

Všechny chceme být krásné a zanechat za sebou alespoň na chvíli obdivné pohledy. Vždyť jsme ženy. Abyste byla trošku jiná než ve všední den, stačí malá úprava vlasů a večírek může začít. Tyhle účesy zvládnete i s batolícím se miminkem, nebo v práci před odchodem na večírek. Kdo si nevěří, může jednou vyzkoušet nanečisto a před oslavou půjde najisto.

Překvapení s culíkem

Jak já říkám, culík všechno zachrání. Umíme ho všechny, gumička se taky doma najde a máte-li navíc ještě někde drobnou ozdobu, sem s ní. Stačí lehce natupírovat na temeni hlavy a culík posadit trochu výše, a nebo hojně natupírujete spodní část. A nalakujte. Kdo nechce zacuchávat, může culík pouze ozdobit sponou, saténovou stužkou nebo zvolit výrazné a dlouhé náušnice. Odhalujete šíji, tak jí dopřejte trochu záře od náušnic. Volte velké kruhy, nebo blyštivé visací.

Zapleťte se do krásy

Copánky nejsou jen pro malé holčičky, zaplete-li je správně, udělají z vás hvězdu večera. Vlasy vám budou dobře držet a máte-li melíry, nechají vyniknout barevné odstíny. Můžete plést jeden z boku, či více malých drobných nebo jeden velký. Vždy je nechte trochu rozcuchané, povytáhněte vlasy, ať vypadají lehce nedbale.

Šik rozpuštěné

Kdo holduje rozpuštěným vlasům, nemusí se moc namáhat. Ofinku přečeše na druhou stranu, rovné si zvlní, a naopak vlnité narovná, pohraje si s přední částí a vlasy dá z čela. A kdo to chce nejjednodušeji, do vlasů zasune ozdobnou blyštivou čelenku a je hotovo. Volíte-li čelenku, dejte jí do páru už jen drobné náušnice, abyste nevypadala jako carevna.

Slavnostní mikádo

Tak populární mikádo. Nosí se v různých variantách. Snadno se upravuje a i jednoduše „oslavnostní.“ Zvlňte pár pramenů, přední vlasy spojte v jakýsi falešný culík bez gumičky, jen pomocí spon či pinet, nebo můžete zaplést malý copánek jen kousek a zbytek schovat pod vlasy.

V hlavní roli drdol

Ano, působí slavnostně a moc elegantně a není na něm nic těžkého. Můžete vytvořit ten baletní upnutý, kdo má delší vlasy i výše posazený, volnější. A ty z vás, co mají vlasy po ramena, nemusí zoufat, dokulata vám půjde hůř, ale můžete zvolit jednu z jeho zatočených variant.

Hvězdná krátkovláska

Pixie je krásné, hravé, svěží, ale ozdobit se taky dá. No, drdol asi nevytvoříme, vlnit taky moc nebudeme, ale za to můžeme zdobit. Krátkovlásky se mohou zásobit čelenkami či stuhami a buď volit vlasy z čela, nebo ne. Povoleno je zlato, stříbro, lesk, diamanty, zkrátka ať se to třpytí.

Foto: archiv autorky, Pinterest.com; pixabay.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 24. 9. 2021

Odpovědět
velinka
velinka 25. 6. 2018

všechny vypadají božsky

Odpovědět
potkanek
potkanek 11. 5. 2018

moc pěkné, jen mít tak husté vlasy

Odpovědět
Vlajdula
Vlajdula 8. 5. 2018

Nádhera!

Odpovědět
koudynka
koudynka 7. 5. 2018

Moc hezké účesy...doporučím vnučkám...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 509
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.