Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Peťa| Fashion lover
Vloženo 26. 4. 2018
Líbí se mi

Je načase řešit plavky. Víte jaké budou slušet vaší postavě?

avatar
Peťa| Fashion lover
Vloženo 26. 4. 2018
Líbí se mi
Je načase řešit plavky. Víte jaké budou slušet vaší postavě?

Je načase řešit plavky. Víte jaké budou slušet vaší postavě?

Plavková sezóna už téměř klepe na dveře. Je to naše nejchoulostivější část roku,všechno je vidět. Co tak umně skrýváme po zbytek roku, je venku. Nezoufejte a najděte si plavky, které nedostatky skryjí a podtrhnou to pěkné. Jen si vyberte.

Málokterá z nás má dokonalou postavu a ta, o které si to myslíte, vaše kamarádka s postavou bohyně, jen se zeptejte, má také k sobě výhrady. Takže také řeší. A protože si teplo a sluníčko přejeme celý rok, nezahodíme tuhle krásnou dobu jen kvůli plavkám a neprosedíme ji na dece zahalené v šátku. Ve svém plavkovém šatníku byste měla mít alespoň dvoje plavky, jedny v celku a jedny dvoudílné, které vám sedí, cítíte se v nich pohodlně a nebála byste se v nich zahrát ani beach volejbal či badminton na zahradě.

Trendy pro rok 2018 myslí na každého. Přehlídková mola zavalila spousta variant plavek. Budou se nosit s vázáním vepředu a la mašle, na jedno rameno, háčkované, střapaté, jednodílné jako body, sportovní, metalické a lesklé a s velmi sexy vázáním. Inspirujte se a pak si vyberte podle vaší postavy.

Když máte velká  prsa

Jako Kate Perry, tak potřebujete silnou oporu, aby prsa držela, i když se rozhodnete pro ten beach volejbal. Ramínka musí být pevná, silnější, vázání za krk či křížení na zádech. Vyhýbejte se volánkům a řasení, ty dodávají na objemu. Pro vás jsou vhodné i plavky sportovního typu. Udrží vše na místě.

Když máte malá prsa

S košíčky A nebo B jako Kate Hudson. Menší hrudník vyžaduje méně podpory, takže můžete nosit plavky bez ramínek, s minimálním zakrytím. Abyste prsa opticky zvětšila, vybírejte plavky s volánky, řasením, mašlemi. Trojúhelníky vytvářejí iluzi křivek a dodávají na objemu, stejně jako vycpávky s  push-up efektem. Chcete -li bez ramínek, můžete zkusit plavky s horním dílem a la bondáž.

 

Když máte větší zadeček

A menší poprsí, tak jako Beyoncé nebo Jennifer Lopez, potřebujete odvést pozornost od spodní části a zvýraznit a nabrat tu horní. Spodní část volte nevýraznou, jednoduchou, žádné hrubé nabírané tkaniny, horní díl řaste, volte mašle, zajímavý vzor. Proporce se tak vyrovnají.

Když máte plné křivky

Jako Scarlett Johansson a Kim Kardashian. Větší poprsí, zadeček a užší pas. Klíčem je zvýraznit křivky, a vytvořit pro poprsí pevnou oporu. Asymetrické výstřihy přitahují pozornost k dekoltu a vytvářejí krásnou linii od krku ke klíční kosti. Slušet vám budou i vyšší pasy a retro střihy. 

Když máte větší bříško

Máte postavu tvaru jablka a bříško potřebujete zakrýt. Spíše vybírejte jednodílné plavky s lehkým řasením v přední části. Chcete-li dvojdílné, volte delší horní díl jako do tvaru tílka, aby mezi horním a spodním dílem vznikala jen malá mezera. Slušet vám budou také vysoké pasy i retro tvary. Hlavně zakrýt břicho. Tento typ plavek využijete například i po porodu, kdy vám zůstalo ještě bříško či výrazné strie.

 

Když máte chlapeckou postavu

Jako Cameron Diaz nebo Jennifer Aniston tak potřebujete vytvořit ženské tvary. Jednodílné plavky s průřezy na bocích, volány a řasení, asymetrické střihy, třásně.  Menší spodní díl vytváří plnější tvary.

 

Foto: Istock.com; archiv firem, Pinterest.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
vav.ran 17. 6. 2018

Tak ještě tu postavu

Odpovědět
avatar
Amanda 30. 5. 2018

Hezké

Odpovědět
avatar
Terezka.zamilovana 29. 5. 2018

Ten první vršek u červeno-bílých plavek je moc hezký. Plavky jsem si koupila loni a vrch i dpodek zvlášť, mám totiž ráda vršk trojúhelničkový a spodek s vyšším pasem, ať zakryju zadek a břicho.

Odpovědět
avatar
Marsy 29. 5. 2018

krásné, ráda plavu, ale v plavkách se vůbec dobře necítím

Odpovědět
avatar
Zdeňa Slimáčková 29. 5. 2018

Nádherné, ačkoliv se po porodu na plavky ještě úplně necítím

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
84 201
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.