Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 18. 4. 2019
Líbí se mi

Jarní doplňky, které vám udělají radost. Zazáříte nejen na Velikonoce

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 18. 4. 2019
Líbí se mi
Jarní doplňky, které vám udělají radost. Zazáříte nejen na Velikonoce

Jarní doplňky, které vám udělají radost. Zazáříte nejen na Velikonoce

Přemýšlíte, čím osvěžit svůj šatník? Pořídit si k Velikonocům jen nějakou „drobnost“? Necháme na vás, čím se necháte okouzlit. Vše můžete nosit ve vícero kombinacích a určitě je užijete nejen na jaře. Tak co novou kabelku? Ale jen malou. Nebo náušnice? Ale jen velké. Nebo šátek?

Chcete něčí malým udělat velkou změnu? Tyhle čtyři doplňky, které jsou trendy, ale i nadčasové to dokážou.

Velké náušnice

Plastové, kovové, se střapci, geometrických tvarů, robusní, dlouhé a jemné. Nosí se všechny. Přikládejte si je k uchu a vyberte ty pravé. Nechcete-li, aby byly tak výrazné, volte v barvě vašich vlasů a odhalíte je jen tehdy, když si dáte vlasy za ucho.

Ženy s kulatým obličejem sáhnou po dlouhých a podélných, po geometrických tvarech vyjma kruhu. Podobné tvary mohou nosit i ženy s oválným obličejem. Hranatému obličeji naopak sluší nejvíce ovály a kapky, spíše jemnější náušnice a vyhnout by se měly geometrickým tvarům. Trojúhelníkovému obličeji dodají plnost kruhy, ovály a spirály. Zkuste k obličeji přikládat různé a uvidíte, co s ním dovedou. Jiné šperky už k outfitu nejsou potřeba. Ve výběru oblečení buďte minimalistické a klasické, ať náušnice vyniknou.

 

Saténový šátek

Teplé a velké nejsou potřeba, už si můžeme dovolit ukázat krk. Na jaro si pořiďte jemný pestrobarevný saténový šátek. Můžete menší, ale klidně sáhněte i po delším. K bílé košili, tričku, svetru, saku, šatům, zkrátka všemu bílému bude věrný společník. Jak ho omotat? Spíš volně na ledabylý uzel. V kombinaci s křivákem, pecka.

Barevná kabelka

Odpočinout si od velkých, těžkých a klasických. Rozsviťte outfit barvou. Ano, i bílá je zářivá barva, zejména pokud ji budete nosit na tmavším podkladu. Kdo má rád svou klasickou černou, může jí vtisknout barvu pomocí saténového šátku. Omotat ucho, uvázat a už není jen černá.

Nazouvací pantoflíčky

Byly ve hře minulý rok a letos budou také. Drobné mules, nazouvací pantoflíčky s podpatkem i bez, rozzáří letošní léto pastelovými barvami. Vy můžete sáhnout po klasických nadčasových barvách, černé a hnědé, nebo se odvázat v pastelech. Hodí se ke všemu. K sukni, k džínům nad kotníky, ale i k maxi délkám.

 

Foto: Pinterest.com/ street style; archiv firem, archiv Petra K.; iStock.com

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
benca
benca 22. 4. 2020

super

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 15. 4. 2020

Odpovědět
Xzipp
Xzipp 23. 4. 2019

Až na ty boty super

Odpovědět
beata0063
beata0063 21. 4. 2019

ešte musím doplniť nejakú farebnú kabelku

Odpovědět
sipeji
sipeji 19. 4. 2019

Barevná kabelka - to je přesně ono

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 455
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.