Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 20. 12. 2020
Líbí se mi

Jaké šaty vybrat k vánočnímu stromečku? My to víme

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 20. 12. 2020
Líbí se mi
Jaké šaty vybrat k vánočnímu stromečku? My to víme

Jaké šaty vybrat k vánočnímu stromečku? My to víme

Vánoční cukroví už je napečeno. Stromeček ozdobený. Dárky zabaleny. A sklenička bublinek se chladí na přípitek. Teď je čas začít se věnovat sama sobě a vybrat si správný outfit ke každé slavnostní tabuli, protože Štědrý den už je prakticky za dveřmi.  Když jste si totiž dala tu práci s nádhernou výzdobou vlastního domova, je škoda trávit vánoční svátky v „obyčejném“ domácím oblečení. Oslavte takto výjimečný den s rodinou ve slavnostním duchu a šatech, které doslova berou dech. 

Jaké šaty budou vypadat na vašich vánočních fotografiích nezapomenutelně? 

Trend 1: červené

Jasná volba pro všechny ženy, které chtějí, aby jejich šaty zaujaly. Jen málokterá barva umí takto dokonale podtrhnout kouzlo slavnostního okamžiku a zdůraznit ženskost. O červené barvě se navíc totiž říká, že je barvou moci, sebevědomí a vášně. Vyberte si takové, které dokonale zdůrazní vaše křivky a budete se v nich cítit jedinečně.

Zleva: šaty, Orsay, 999 Kč; šaty, Missguided, About you, 929 Kč; šaty, Edited, About you, 1029 Kč; šaty, s.Oliver, 1979 Kč

Trend 2: zlaté

Blýskněte se u vánočního stromeček v metalickém oblečení. Ty se víc než jiné hodí na slavnostní příležitosti, ale pohodlně je užijete i v průběhu roku třeba do práce. Stačí je „zkrotit“ třeba černým sakem. Pokud je navíc celý zlatý outfit příliš, vyzkoušejte třeba kombinaci zlaté sukně spolu s jednoduchou černou halenkou nebo topem. 

 

Zleva: šaty, Reserved, 899 Kč; šaty, Guido Maria Kretchmer, About You, 1549 Kč; šaty, Chi Chi, 599 Kč; šaty, Zara, 1299 Kč

Trend 3: černé 

Little Black Dress neboli male černé šaty jsou nesmrtelnou klasikou, která nezklame. Jedná se o elegantní kousek, který unosíte snad na jakoukoliv příležitost. O jejich věhlasnou reputaci se postarala krásná Audrey Hepburn, která je oblékla ve filmu Snídaně u Tiffanyho, a od té doby je milují ženy po celém světě. V šatníku jedny v klasickém střihu rozhodně užijete. A když je chcete přece jen trošku rozzářit, stačí přidat výrazné doplňky jako jsou barevné lodičky, čelenka do vlasů nebo výrazné šperky.

Zleva: šaty, Orsay, 800 Kč; šaty, Kaffe, About You, 2099 Kč; šaty, F&F, 499 Kč; šaty, Mango, 1399 Kč

Trend 4: Bílé

Možná namítnete, že bílé šaty jsou spíše letní záležitostí, ale k vánoční tabuli se hodí víc než jakékoliv jiné. Jsou snové, elegantní a jemné a přesně se hodí pro všechny romantické duše. Důležité je vybrat střih, který bude univerzální a budete ho moci nosit i do kanceláře nebo ve volném čase. Vhodné jsou například košilové šaty, které se hodí kamkoliv a sluší prakticky každé ženě. Ničemu však neuškodí ani detaily ve slavnostní bílé krajce.

Zleva: šaty, Mascara London, 1599 Kč; šaty, Nex-Dr, About You, 1029 Kč; šaty, Villa, About You, 929 Kč; šaty, LeGer, 2049 Kč

Foto: Shutterstock, archiv 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 31. 12. 2020

Krásné outfity.

Odpovědět
sipeji
sipeji 21. 12. 2020

Všechny jsou moc hezké. Mým favoritem jsou třetí zlaté.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 322
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.