Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 1. 12. 2019
Líbí se mi

Jak nosit vlasy pod čepicí, aby vám to slušelo

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 1. 12. 2019
Líbí se mi
Jak nosit vlasy pod čepicí, aby vám to slušelo

Jak nosit vlasy pod čepicí, aby vám to slušelo

Čepice mohou být krásným zimním doplňkem, ale taky záchranou před mrazivým větrem a sněhem. Ano, jenže vaše vlasy si jejich důležitost zas tak moc neuvědomují. Jsou zplihlé, elektrizují, nedrží tvar a vám to v čepici pak vůbec nesluší. Co s tím? Učešte se pod ně správně, nebo změňte čepici.

Rozhodujete se, jakou si pořídit zimní čepici anebo jich máte doma plnou skříň, ale nevíte, kterou nosit? V obou případech řešíte, jak pod ně česat vlasy, aby vám to slušelo. Než začnete česat a zkoušet, rozhodně na zimu povolejte do zbraně antistatické šampóny, hřebeny a ionizační fény, aby vám vlasy neelektrizovaly, protože právě spojení vlasů a čepic toto napětí způsobuje. A co s vlasy? Tady je pár variant, jak je učesat.

Pod kloboukem

Líbí se vám klobouk? Už je pár sezón trendem a jen tak neodejde. On si s vlasy totiž moc dobře rozumí. Avšak jste-li krátkovláska, trochu vás zklameme, klobouk se spíše hodí pro ženy s delšími vlasy. Pokud tedy vládnete dlouhou hřívou, máte mnoho variant, jak je pod kloboukem nosit. Vsaďte na rozpuštěné vlny, copy a nízké culíky. Je na vás, zda je budete nosit na jedné straně nebo uprostřed, obojí sluší. Pleťte je volnější jakoby nedbalé.

Pod baretem

Ve stylu Francouzek, pro krátkovlásky i dlouhovlásky. Základní pravidlo zní: nechte vlasy vykukovat, ideálně i ofinu. Posaďte ho více dozadu. A nebojte se výraznějšího líčení.

Jen tak s čelenkou

Poslední dobou je to v módních doplňcích o čelenkovém návratu. Vy, které nechcete čepici, sáhněte po pletené čelence. Noste ji zásadně přes vlasy.

Pod čepicí, když máte dlouhé vlasy

Máte více možností než krátkovlásky a čepice více sluší. Jednou z variant, když ráda nosíte culíky, je vyčesat ohon vysoko a pořídit si čepici speciálně na prostrčení culíku. V obchodech je najdete, anebo jste-li šikovná, upleťte si ji, ocení ji i malé slečny.

Sáhnout můžete také po klasické čepici s bambulí i bez. Vlasy noste rovné, zvlněné a vpředu. Ofinu schovejte, nebo ji ukažte.

Copy pod čepicí či culíky oceníte například při lyžování. I když sundáte u o běda čepici či helmu, budete vypadat dobře. Na večer je stačí rozplést a máte ležérní vlny.

Pod čepicí, když máte krátké vlasy

I když máte super krátké vlasy, aby vám čepice slušela, musíte ukázat alespoň kousek vlasů, ideálně ofinu či celé rámování obličeje. Hodí se k vám baret, jemnější pletené čepice i čelenka. Dovolte si i výraznější líčení.

Foto: Pinterest.com/street style; bustel.com; shutterstock.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 15. 4. 2020

Odpovědět
Pálivka
Pálivka 14. 12. 2019

Barety tedy nemusím, ale jinak super

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 13. 12. 2019

Odpovědět
Jana7
Jana7 13. 12. 2019

s brýlemi nevypadáte tak dobře

Odpovědět
Rennfri
Rennfri 12. 12. 2019

se splácnutou ofinou po sundání čepice toho člověk moc nenadělá

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 518
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.