Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Peťa| Fashion lover
Vloženo 8. 7. 2018
Líbí se mi

Italský šarm ve vašem šatníku. Slaďte outfit jako Italka

avatar
Peťa| Fashion lover
Vloženo 8. 7. 2018
Líbí se mi
Italský šarm ve vašem šatníku. Slaďte outfit jako Italka

Italský šarm ve vašem šatníku. Slaďte outfit jako Italka

Cestování je nejlepší inspirace nejen pro váš šatník. Nejedete náhodou na dovolenou do Itálie? Skvělé, tak se na chvíli vynořte z moře, hlavu skloňte z památek na ulici a podívejte se na ženy kolem. Když už si domů přivezete krásně opálenou pokožku, tak ji dolaďte italským stylem.

Většina žen vzhlíží k Francouzkám, ano jsou krásné, vždy oblečené tak, že jim to sluší, ale mně u nich chybí vášeň a energie. Tu jsem našla u Italek. Miluji šperky, nebojím se výraznějších barev a je i pravdou, že to u nás občas vypadá jako v Itálii. Svými emocemi někdy opravdu nešetřím. A možná proto se mi líbí styl těchto ohnivých žen.

Sebevědomí, spodní prádlo a šperk

Přesně tyhle tři kousky potřebujete k vytvoření italského outfitu. Myslím, že to zná každá z nás. Jakmile si obléknete krásné spodní prádlo, které vám padne a vytvoří vaši druhou kůži, den jako by získal jiskru, vy kráčíte s narovnanými zády, nebojíte se flirtovat a více komunikujete. Na tom, co si pak obléknete, už pak tolik nezáleží. No a poslední tečku vytvoříte zajímavým, výraznějším šperkem. Italky si na výraznější šperky, a hlavně boty potrpí. Jejich ostatní outfit není nijak komplikovaný, spíše jednoduchý, ale tyto tři ingredience ho posunout na ten nejúchvatnější.

Jak říkají Italky: "Nešetřete si oblečení na speciální příležitosti, protože každý den je speciální."

Podle řady anket se mužům nejvíce líbí krajkové prádlo a spíše černé. O nic méně pak bílé, krémové nebo světle růžové. To, že není vidět není pravda, je vidět v tom, jak se nesete a působíte. A malý kousek můžete určitě ukázat. Nechte vykukovat krajkový lem nebo více, v tom jsou skvělé braletky, podprsenky, které mají být vidět.

Milují podpatky

Italky běhají v podpatkách poměrně často, protože ví, že ženské noze dodají šmrnc. Neusí být super vysoké, ale měly by vám perfektně sedět, abyste se v nich cítila přirozeně. Kolikrát stačí ubrat 1-2 cm na podpatku a kráčí se vám lépe. Mějte i vy ve vaší ženské garderobě aspoň jedny kvalitní klasické lodičky, budou se vám rozhodně hodit.

 

Nebojí se výrazných barev

Lesk, flitry, lakování a různé materiály. S klidem sáhnou po žluté, oranžové, fialové a vše zkombinují. Někdy díky tomu jejich look, pro nás střední Evropanky,  působí občas lehce "anti-stylově, ale Italky to umí. Dlouho poté, co Italka kolem vás prosvištěla, čerpáte z její energie a síly outfitu. S klidnou hlavou zkombinují dlouhé košilové šaty s džínami, tepláky s jehlovým podpatkem nebo drahé šperky s kameny se sportovní podprsenkou a koženými balerínami.

 

Oblékají se jako cibule

Lépe řečeno vrství své oblečení a mohou odkládat a vypadat stále skvěle. Proto mají slabost pro lehké svetříky, ideálně rozepínací, či vesty, saka nebo krátké bundy. A nikdy nezapomenou na šátek. Co když se na chvíli ochladí, zavane vítr, či je potřeba ukrýt se před sluncem.

Šperky, šperky, šperky

Italky nešetří na kvantitě ani kvalitě. Na jejich krku vidíte několik náhrdelníků, na uších se houpají vintage náušnice a na zápěstí chrastí vícero kovových náramků.

 

Jo, a také to chce určitě klobouk.

 
Foto: Pinterest 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
hašlerka1 19. 9. 2018

Některé kousky jsou fakt chic.

Odpovědět
avatar
Asuka 29. 8. 2018

pěkné kousky, inspirace

Odpovědět
avatar
4vladku 29. 8. 2018

pěkné

Odpovědět
avatar
Gabill 27. 8. 2018

Super.

Odpovědět
avatar
velinka 10. 7. 2018

Waw krásné kousky

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
82 970
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.