Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 9. 6. 2021
Líbí se mi

Proč se inspirovat stylem oblékání u vášnivých a energických Italek?

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 9. 6. 2021
Líbí se mi
Proč se inspirovat stylem oblékání u vášnivých a energických Italek?

Proč se inspirovat stylem oblékání u vášnivých a energických Italek?

Většina žen vzhlíží k Francouzkám. Ano, jsou krásné, vždy oblečené tak, že jim to sluší, ale často u nich chybí vášeň a energie. Tu rozhodně najdete u Italek. Milují šperky, nebojí se výraznějších barev a svými emocemi opravdu nešetří. Možná se i vám zalíbí styl těchto ohnivých žen.

Sebevědomí, spodní prádlo a šperk

Přesně tyhle tři kousky potřebujete k vytvoření italského outfitu. Jakmile si obléknete krásné spodní prádlo, které vám padne a vytvoří vaši druhou kůži, den jako by získal jiskru, vy kráčíte s narovnanými zády, nebojíte se flirtovat a více komunikujete. Na tom, co si pak obléknete, už pak tolik nezáleží. No a poslední tečku vytvoříte zajímavým, výraznějším šperkem. Italky si na výraznější šperky, a hlavně boty potrpí. Jejich ostatní outfit není nijak komplikovaný, spíše jednoduchý, ale tyto tři ingredience ho posunout na ten nejúchvatnější.

Jak říkají Italky: "Nešetřete si oblečení na speciální příležitosti, protože každý den je speciální."

Podle řady anket se mužům nejvíce líbí krajkové prádlo a spíše černé. O nic méně pak bílé, krémové nebo světle růžové. To, že není vidět, není pravda, je vidět v tom, jak se nesete a působíte. A malý kousek můžete určitě ukázat. Nechte vykukovat krajkový lem nebo více. V tom jsou skvělé braletky - podprsenky, které mají být vidět.

Milují podpatky

Italky běhají v podpatkách poměrně často, protože vědí, že ženské noze dodají šmrnc. Neusejí být super vysoké, ale měly by vám perfektně sedět, abyste se v nich cítila přirozeně. Kolikrát stačí ubrat 1-2 cm na podpatku a kráčí se vám lépe. Mějte i vy ve své ženské garderobě aspoň jedny kvalitní klasické lodičky, budou se vám rozhodně hodit. 

Nebojí se výrazných barev

Lesk, flitry, lakování a různé materiály. S klidem sáhnou po žluté, oranžové, fialové a vše zkombinují. Někdy kvůli tomu jejich look působí na nás Středoevropanky lehce "antistylově, ale Italky to umí. Dlouho poté, co Italka kolem vás prosvištěla, čerpáte z její energie a síly outfitu. S klidnou hlavou kombinují dlouhé košilové šaty s džínami, tepláky s jehlovým podpatkem nebo drahé šperky s kameny se sportovní podprsenkou a koženými balerínami.

 

Oblékají se jako cibule

Lépe řečeno vrství své oblečení a mohou odkládat a vypadat stále skvěle. Proto mají slabost pro lehké svetříky, ideálně rozepínací, či vesty, saka nebo krátké bundy. A nikdy nezapomenou na šátek. Co když se na chvíli ochladí, zavane vítr či je potřeba ukrýt se před sluncem.

Šperky, šperky, šperky

Italky nešetří na kvantitě ani kvalitě. Na jejich krku vidíte několik náhrdelníků, na uších se houpají vintage náušnice a na zápěstí chrastí vícero kovových náramků.

Jo, a také to chce určitě klobouk.

 
Foto: Shutterstock, Pinterest 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Siraellen
Siraellen 16. 6. 2021

To se mi líbí

Odpovědět
sipeji
sipeji 10. 6. 2021

Krásná móda plná sluníčka a vášně.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 9. 6. 2021

krásné

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 9. 6. 2021

oblékám se tak, abych se cítila pohodlně

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 455
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.