Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 17. 7. 2019
Líbí se mi

Drdol jako letní chic účes. Naučte se víc variant

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 17. 7. 2019
Líbí se mi
Drdol jako letní chic účes. Naučte se víc variant

Drdol jako letní chic účes. Naučte se víc variant

Co s delšími vlasy, když je venku horko, každou chvíli se máčíte v bazénu, chcete si opálit ramena a vždy vypadat chic? Rychlé a efektivní řešení – vlasy do drdolu. Pojďte se naučit pár rychlých motanic.

Drdol je velmi oblíbený účes nejen v létě. Když doma potřebujete rychle svázat vlasy, ať děláte cokoliv, motáte vlasy do uzlu. Ale i slavnostní události jsou mu nakloněny. Nevěsty ho volí velmi často. Je ženský, elegantní, svěží, sexy tím, že odhalí vaši labutí šíji, a hlavně rychle hotový. Navíc si ho oblíbila i ostře sledovaná vévodkyně ze Sussexu Megan Markle. Ale dost bylo slov, vezměte si hřeben a nějakou gumičku a jde se motat.

 

Nízko položený

Velmi jednoduchý a raz dva hotový. Vlasy svažte do nízkého culíku těsně na krk a zbytek ohonu provlékejte dovnitř tolikrát, jak dlouhé jsou vaše vlasy. Konečné vlasy přichyťte pinetkami dovnitř.

 

Lehký objem

Chcete-li, aby drdol působil objemněji a vlasy nebyly tak utažené. Natupírujte vlasy na temeni a svažte do nižšího culíku, pár předních nechte volně. Vlasy točte do spirály a do drdolu. Přichyťte pinetkami či pírky.

 

Ještě větší objem

Hodí se pro vlasy bohaté a vlnité, ale klidně si je předem navlňte a docílíte stejného efektu. Vlasy rozdělte na dvě poloviny – horní a dolní. Z dolní udělejte jednoduchý drdol. Horní vlasy lehce tupírujte a postupně pinetkami připevňujte k drdolu ze všech stran. Každou vrstvu prolakujte. Bude působit velmi vzdušně.

 

Vlasy nahoru

Ještě více odhalit šíji můžete drdolem skoro na temeni hlavy. Vlasy vyčešte do vysokého ohonu a pak je stáčejte do spirály a rovnou kolem gumičky. Konec , ale i jednotlivé části, přichyťte pinetkami a vlasy drdolu lehce povytahujte, ať působí nedbale.

 

Jako baletka

Vyčešte ohon výše, ale nepoužijte všechny vlasy, na jedné straně nechte pás vlasů, které budete naplétat k ohonu. Začněte splétat klasický cop od shora a třetím pramenem budou vždy vlasy z culíku. Pleťte, dokud máte vlasy a konce přichyťte pinetkami.

 

Klasika obohacená copánky

Přední vlasy u uší nechte volné a zadní svažte do ohonu a vytvořte klasický zatočený drdol. Z vlasů u uší zapleťte copánky po obou stranách a přichyťte k drdolu, tím nejdelším ho můžete ještě omotat. A je to.

 

Foto: Pintetest.com; Buzzfeed.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jasper
Jasper 28. 7. 2019

Pro mne je drdol nezbytnost nejen v létě .

Odpovědět
Janďula73
Janďula73 21. 7. 2019

Škoda, že nemám tak dlouhé vlasy, drdoly jsou krásné

Odpovědět
lemur
lemur 19. 7. 2019

Krásné účesy.

Odpovědět
beata0063
beata0063 18. 7. 2019

v lete sa v tomto ,,účese´´ cítim najpohodlnejšie

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 18. 7. 2019

krásné, ale s mými krátkými vlasy žádný drdol neudělám, nicméně mi vyhovují, jak jsou

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 261
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.