Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 31. 8. 2018
Líbí se mi

Trendy kombinace pro vaše děti, které neomrzí a kamarádi je ocení

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 31. 8. 2018
Líbí se mi
Trendy kombinace pro vaše děti, které neomrzí a kamarádi je ocení

Trendy kombinace pro vaše děti, které neomrzí a kamarádi je ocení

Uniformy na naše dítka nečekají, a tak do školy mohou vyrazit v čem chtějí. Někdo to vezme slavnostněji, jiný zkrátka zůstane stále svůj, prostě cool. Že tohle řeší jen holky? Možná víc, ale klukům to také jedno není. A což teprve nám rodičům. Dáváme jim volnou ruku, ale přeci jen jejich volbu chceme trochu korigovat. Tyhle styly outfitů, by se nám všem mohly líbit. A navíc, dají se nosit v malých obměnách stále dokola.

Vy, které máte děti, jste už určitě zažily situaci, kdy vám dítko řeklo, že tohle si rozhodně nevezme. Do tří čtyř let moje dcera oblékla téměř vše, co jem jí připravila. Teď je jí šest a tahle situace rozhodně neplatí. Pomalu a jistě jí dávám více a více prostoru, aby si vybrala oblečení, které chce. Už jen koriguji materiály, fukčnost, množství a aby jí nebylo zima. Vím, co se jí líbí, sem tam koupím něco sama, ale většinou chodíme vybírat oblečení společně. Takže, ať jdou do školy poprvé, nebo už jsou staří pardálové na základní či střední, tak ať se cítí ve svém oblečení dobře.

Když milují zvířata

Neznám dítě, které by nemělo rádo zvířata. Své zvířecí kamarády s sebou nosí nejprve jako plyšáky, pak o nich sní, že si je jednou pořídí a pak je má doma jako živé u sebe. Vyvolávají v nich pocit radosti, učí se být starostliví, mít respekt k živým věcem a vážit si jich. Svými zvířecími kamarády se obklopují a moc rádi je nosí na svém oblečení. A to nejen, pokud jsou malé. Velmi cool a stylově vypadají i na větších dětech i dospělých. Jak je nosit? Jednoduše – s džínami, jakýmikoliv kalhotami, k legínám, sukni, vše spíše jednobarevné, ať vynikne krása zvířecího kamaráda.

Když je chcete oblékat elegantněji a oni to chtějí

Škola je místo, kde jsme ve společnosti jiných lidí, jsme tam vzděláváni, učíme se společenskému chování a většina z nás si školy a učitelů váží. A také jim to chceme dát najevo.  Je to jiné místo než sportovní klub či hřiště. Některé školy i elegantnější dress code vyžadují. Myslím, že jak kluci, tak i holky si košili oblíbí. Může být jednobarevná, ale proč ne i kostky či nějaké aplikace. V kombinaci s tmavými kalhotami, skládanou sukní, koženými botami a formálnější bundou, z nich budou šviháci. Řada z nich se velmi rychle v tomto stylu najde.

Jednoduché úplety

Tak tahle oblast oblečení je spíše pro dívky. Barevné punčocháče a úpltové šaty. Sluší všem holčičkám, cítí se v nich pohodlně a na podzim velmi oblíbené. Čím jsou starší, tak vystřídají punčocháče se srdíčkyty jednobarevné, ale šaty určitě zůstanou. Chlapci a svetr také nevypadají vůbec špatně. A proužky kluci vezmou na milost.

Když milují sport a vy taky

Nejoblíbenější styl dětí, a hlavně kluků. Dobře padnoucí tenisky, které vhodně formmují nohu dítěte, mohou v nich dovádět běhat a lézt všude možně. Tepláky však nechte doma, ale mikinu jim s chutí dopřejte. Milují rozepínací, přes hlavu klokanku, hlavně ruce do kapes. Pod ni triko s motivem svého oblíbeného sportu, hrdiny a džíny či volnější kalhoty. Nápisy volte, tak aby jim dítě rozumělo, což platí i pro dospělost. Nenoste nápisy , kterým nerozumíte, můžete být pak překvapeni, co tam pak opravdu je.

Pro malé velké rockery a rockerky

S hudbou v duši, kreativními nápady, s rebelskou duší, jako mamka a táta. Taková kožená bunda jako křivák, váš malý a velký  muzikant či rokerka budou nosit s oblibou. Jen vysvětlete, že méně je více a pár cvočků a řetězů je opravdu rockerské a vhodné do školy. Na večer či párty s kamarády mu ponechte fantazii.

Potisky všude

Na kalhoty, trika, mikiny. Proč ne. A můžete aplikovat společně a užít si svojí chvilku spříznění. Na džísku oblíbeného hrdinu, barbie, zpěvačku, zvířata. Ať ukáže, co se mu líbí a najde kamarády s podobným zájmem.

Foto: Pinterest.com; archiv firem, shutterstock.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
NikolkaSmelkova
NikolkaSmelkova 9. 9. 2018

Elegantnost na malých slečnách je proste top

Odpovědět
avatar

Mi by se taky líbily uniformy

Odpovědět
Cherrynka
Cherrynka 1. 9. 2018

Já bych teda byla pro uniformy

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 366
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.