Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 7. 11. 2020
Líbí se mi

Revoluční styling tipy pro plnoštíhlé ženy

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 7. 11. 2020
Líbí se mi
Revoluční styling tipy pro plnoštíhlé ženy

Revoluční styling tipy pro plnoštíhlé ženy

Módní svět je skvělé místo! Najdete v něm ty nejúžasnější šaty, kabáty, kalhoty, topy a mnoho dalšího všech velikostí, barev a tvarů. Přesto mají plnoštíhlé ženy často potřebu „schovávat“ se do černého nebo volné oblečení. Často to navíc dělají i ženy, které třeba nemají křivky modelek, ale jejich postava se jim zkrátka nelíbí. Jakákoliv móda, která vám však pomůže vytvořit kýženou siluetu je hlavně o výběru správného střihu, materiálu a vzoru.

Víte, co přesně sluší vám, vaší postavě a čemu se naopak obloukem vyhnout? Jen čtěte dál… 

Při nákupu oblečení zkoušejte různé velikosti oblečení

Cedulka s nápisem velikosti je jen číslo (nebo písmeno). Všichni víme, že velikosti oblečení se v různých konfekčních řetězcích liší a proto není dobré fixovat se jen na jednu konfekční velikosti. Příště až budete v obchodě dopřejte si čas a najdete pro sebe tu nejlepší velikost. Že možná bude o číslo větší? Nebo vás naopak mile překvapí, že menší? Není to jedno? Alfou a omegou skvělého stylu a perfektních outfitů je totiž to, aby vám oblečení skvěle sedělo. A pokud své vysněné sako nebo kabát nenajdete v obchodě v dané velikosti, kupte si ho online. Většina řetězců má na webu daleko větší výběr než je právě v kamenných obchodech. 

Najděte oblečení, které lichotí právě vaší postavě

Každá žena má jiné křivky a tělesné proporce a v perfektním stylingu je nutné, abyste se oblékala speciálně „pro svůj“ tvar těla. Máte větší prsa? Těší váš váš útlý pas? Potřebujete zakrýt boky? Držte se svých požadavků a zapomeňte na poslední módní trendy. Do kabinky si v obchodě vezměte sukni s vysokým pasem i tu bokovou. Sama tak snadno posoudíte, jaký typ je pro vaši postavu vhodnější. Klíčem k úspěchu je zkoušet! A nebát se experimentovat! 

Široké pásky budou vaším nejlepším spojencem

Plnoštíhlým postavám sluší zvýrazněné křivky víc než jakýmkoliv jiným. Využijte toho ve svůj prospěch. Široký pásek umístěný v pase dokáže zázraky a to nejen na novém oblečení, ale zvlášť na tom, co vám už nějaký čas visí ve skříni. Můžete s ním přepásat košile, šaty, kabáty nebo z bokových kalhot udělat pomocí této optické iluze kalhoty s vyšším pasem. Tím, že definujete svou linii pasu, vaše postava bude vypadat štíhleji.

Neskrývejte své křivky

Vaše křivky jsou krásné! Pokud se rozhodnete je schovávat pod XXL neforemné modely oblečení, může paradoxně vaše postava vypadat daleko silnější než je. Samozřejmě extrémně přiléhavé oblečení rozhodně také není správnou volbou. To totiž upozorní na každý detail vašeho těla. Klíčem k úspěchu je práce s proporcemi a zvýraznění předností. 

Vybarvěte se!

Nebojte se ve svém šatníku barev. Začněte pomalu s přidáváním nových látek a textur ve stejných barvách. Monochromatický look je aktuálním žhavým trendem světa módy a rozhodně bude hrát ve váš prospěch. Hrajte si s odstíny a použijte jich více najednou v jednom stylingu. Pokud jde o barvy, neexistují žádná pravidla na to, jaká více či méně zeštíhluje a jaká zase naopak přidává kila. Pokud máte na sobě tvarově vhodné oblečení, můžete nosit jakoukoliv barvu, která se vám líbí.

Sebevědomí je klíčem k úspěchu

Ani sebelepší kousek oblečení nevynikne, pokud tomu nedáte šanci. Ukažte světu, že se máte ráda taková jaká jste. Smějte se, narovnejte se, experimentujte, nebojte se zazářit… Tou nejkrásnější částí jakéhokoliv stylingu jste totiž vy! 

Foto: Shutterstock, Instagram

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 24. 1. 2021

hezky napsané, ale ten poslední růžový outfit bych tedy na sebe nevzala

Odpovědět
Tamara
Tamara 24. 1. 2021

Odpovědět
dasenaK
dasenaK 3. 12. 2020

Odpovědět
boxAS
boxAS 13. 11. 2020

To mě těší.

Odpovědět
avatar
Lucie Janotová 13. 11. 2020

boxAS
boxAS 13. 11. 2020

Souhlasím, ta poslední věta je zvlášť skvělá...

Odpovědět
avatar
Lucie Janotová 13. 11. 2020

Děkuju moc za krásnou reakci! Udělalo mi to strašnou radost!

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 269
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.