Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 2. 6. 2021
Líbí se mi

4 rady pro výběr nejlepších legín na cvičení

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 2. 6. 2021
Líbí se mi
4 rady pro výběr nejlepších legín na cvičení

4 rady pro výběr nejlepších legín na cvičení

Potřebujete nové stylové legíny na cvičení, ale nevíte, podle čeho máte vybrat ten správný kousek? V takovém případě se vám budou hodit následující 4 praktické rady, které vás provedou výběrem sportovního oblečení.

Pohodlný a kvalitní materiál

Při výběru sportovního oblečení je v první řadě důležitý kvalitní a pohodlný materiál. Ten by měl být prodyšný, lehký a vhodný i pro náročnější sportovní úkoly. Konkrétně legíny na jógu zároveň musí poskytovat komfort pro plný rozsah pohybu, aby bylo možné provádět náročnější cviky a pozice.

Líbivý design

U sportovních legín je důležitý samozřejmě i vzhled. Měly by být veselé i elegantní, aby ladily k dalšímu sportovnímu oblečení a nabízely novou motivaci pro lepší sportovní výkony. Některé dámské legíny můžete používat jako univerzální kousek oblečení nejenom na sport, ale i na běžné nošení, kdy vytvoří elegantní, a hlavně pohodlnou součást celého oděvu.

Správná velikost

Stejně jako u každého jiného kousku oblečení, i tady platí, že je důležité vybrat tu správnou velikost. Legíny jsou elastické, takže mají určitou rezervu v případě, kdy zvolíte trochu jinou velikost. Svou volbu si při nákupech na internetu můžete ověřit pomocí nejrůznějších tabulek. Před samotným nákupem si také promyslete, jestli chcete klasické legíny, nebo spíše variantu s vysokým pasem. Praktické mohou být i drobné doplňky, jako jsou reflexní prvky, kapsička na klíček a podobné.

Vhodnost legín na daný sport

Dopředu si také promyslete, jestli jsou vybrané legíny vhodné pro daný druh sportu. Například ¾ legíny mohou být dobrou variantou na kolo i na lekce v posilovně. Záleží také na tom, co konkrétně vám vyhovuje. Pro bezproblémové celoroční sportování si pořiďte jemné a tenké legíny i silnější zateplené modely vhodné do chladnějšího počasí.

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jana101
Jana101 3. 6. 2021

určitě je důlůežitý materiál

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 3. 6. 2021

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 2. 6. 2021

pro mě důležité, aby byly bavlněné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 201
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.