Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 23. 2. 2021
Líbí se mi

Vaše finanční mantra podle znamení zvěrokruhu

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 23. 2. 2021
Líbí se mi
Vaše finanční mantra podle znamení zvěrokruhu

Vaše finanční mantra podle znamení zvěrokruhu

Budete mít díky penězům krásný život nebo jsou kořenem všeho zlata? Nebo je pravda někde mezi tím? Ať už pro vás peníze znamenají cokoliv, nevyhnete se tomu, že je potřebujete k nákupu toho, co vám život usnadní nebo k životu potřebujete. Většina z nás má samozřejmě k penězům emoční vztah - koneckonců je potřebujeme i k tomu, abychom se cítili v bezpečí. Existuje jen málo lidí, kteří by řekli ne více hotovosti na účtě nebo by darovali své veškeré úspory, místo toho aby si je nechali pro sebe. 

V dnešním článku jsem pro vás proto připravila finanční mantru na míru šitou vašemu znamení. Pomůže vám to k tomu, že přilákáte do svého života větší množství peněz, ale zároveň si udržíte tok pozitivní energie. Stačí, když se každý den podíváte do zrcadla, nahlas ji vyslovíte nebo o ní třeba budete přemýšlet před spaním. Pak už stačí jen čekat, co si pro vás hvězdy přichystaly…

Beran

Vaše mantra: 

„Každý krok, který podniknu, je krokem k větší hojnosti a prosperitě.“

Váš rituál: 

Pořiďte si do kabelky citrín. Tento drahý kámen je kamenem, který zesiluje vůli a motivaci a pomáhá soustředit se na cíl. Zvlášť pozitivní je citrín pro finanční cíle, protože díky němu odoláte nutkání zbytečně utrácet. 

Býk

Vaše mantra: 

„Pro všechny bytosti na této planete je toho víc než dost.“

Váš rituál: 

Kamenem, který vám pomůže ulehčit vaše finanční problémy, bude kalcit. Říká se totiž o něm, že tento krystal uvolňuje emoční blokády spojené s penězi. Pokud totiž máte sklon přemýšlet a hloubat nad věcmi (zvlášť těmi finančními), mohlo by vám to ve skutečnosti způsobovat víc problémů, než řešení. Položte si ho na noční stolek, abyste uvolnili své obavy.

Blíženci

Vaše mantra:

„Dobré věci plynou do mého života dnes a každý další den.“

Váš rituál:

Vytvořte si tymiánový talisman, abyste získali lepší schopnost spravedlivě spravovat své finance. Stačí omotat bankovku kolem tří větviček tymiánu a zafixovat nitkou. Na příštím úplňku zakopejte balíček do své zahrady nebo do květináče a věřte, že se vaše finanční situace brzy zlepší. Jakmile se to stane, vykopejte balíček a bankovku utraťte.

Rak

Vaše mantra:

„Jsem zajištěna.“

Váš rituál:

Noste avanturin, abyste zabránili útratám způsobeným závistí nebo pokusem udržet krok se svými majetnějšími kamarády či příbuznými. Avanturin pomáhá rozpouštět žárlivost a potřebu porovnávat se s ostatními. Může vám také pomoci udržet krok s vašimi plány úspor a investic, které budujete. Navíc vám vytvoří pocit bezpečí, po kterém toužíte.

Lev

Vaše mantra:

„Dnes se mi právě ti správní lidí ukazují v životě přesně tím správným způsobem, aby mi pomohli dosáhnout mých cílů.“ 

Váš rituál:

Vytvořte si kouzlo hojnosti! Vše co potřebujete jsou nějaké mince (čím cennější, tím lepší) a bílá svíčka. Zapalte svíčku, zavřete oči a vizualizujte si své finanční cíle. Vezměte mince a rozptylte je někam, kde nebudou rušeny (například pod pistolí, pod kobercem nebo na dno skříně). Opakujte: „Rozhazuji peníze na podlaze a sleduji, jak přicházejí dveřmi.“ Tento postup opakujte 10krát po celém domě. A pak už jen počkejte, až hojnost dorazí.

Panna

Vaše mantra:

„Peníze stále kolují světem a dnes je pro mě bezpečné, aby našli cestu i ke mě.“ 

Váš rituál: 

Využijte energii Nového Měsíce. Během příštího novoluní vezměte svou peněženku ven a klidně tam stůjte a dívejte se na hvězdy a Měsíc. Nahlas nebo klidně ve své hlavě opakujte: „Měsíční svit mi dnes přinese štěstí.“ Tento rituál způsobí, že v dohledné době budou do vašeho života přicházet neočekávané peníze.

Váhy

Vaše mantra:

„Svět mi na mé cestě vždycky pomůže.“

Váš rituál:

Noste u sebe sluneční kámen a ujměte se vlády nad svým životem. Sluneční kámen vám pomůže udržet se při zemi a přestat říkat ano, i když byste měli říkat ne. Je to skvělý kámen, který vám navíc pomůže i ve vaší kariéře. 

 

Štír

Vaše mantra: 

„Každý den podnikám kroky, které mě přiblíží k mým cílům.“

Váš rituál:

Požádejte o pomoc matku přírodu. Vezměte bylinku jako je bazalka nebo tymián a na její list napište nebo nakreslete to, co nejvíce v životě potřebujete nebo chcete finančně dosáhnout. Lístek pak položte na zem, pod kámen nebo ho hoďte do řeky, aby se vaše přání v blízké budoucnosti zhmotnilo.

Střelec

Vaše mantra:

„Přijímám kroky, které mi dnes přinesou hojnost.“ 

Váš rituál:

Zapojte svou vládnoucí planetu Jupiter. Vytiskněte si obrázek Jupitera a umístěte jej někam bezpečně doma. Poté na něj položte peridotový krystal a přes něj nasypte špetku skořice. Nahlas řekněte, v co finančně doufáte, a pak nechte vše na místě po celý lunární cyklus. Do té doby jistě uvidíte výsledek svého snažení!

Kozoroh

Vaše mantra: 

„Každý měsíc snadno vydělám peníze.“

Váš rituál: 

Získejte svou sílu a finanční sebevědomí z bobkového listu. Při příštím novoluní napište svůj finanční cíl nebo přání na kousek papíru. Udělejte z něj obálku a vložte do ní tři bobkové listy a třikrát obálku přeložte. Představte si, jak se váš den stává skutečností a poté obálku znovu třikrát přeložte. Pak papír položte na klidné místo a nechte ho tam. Jakmile se vaše přání vyplní, papír spalte.

Vodnář

Vaše mantra:

„Jsem stvořen ze stejné energie, která vytvořila hvězdy a vesmír.“

Váš rituál:

Ovládněte kouzlo správného načasování. Začněte plánovat své finanční investice kolem určitých, dobře zvolených dnů v týdnu. Ideálně takto… Neděle je úspěšným dnem pro prodej. Pondělí je spojeno s Měsícem, a tedy se dnem, kdy budete jednat podle svých instinktů. Úterý je spojeno s Marsem a je to dobrý den pro akci a ambiciózní rozhodnutí. Středa je spojena s Merkurem a je to den komunikace. Čtvrtek je díky Jupiteru obecně šťastný den. Pátek je spojen s Venuší a dnem krásy a harmonie, proto je ideální k dobíjení baterií a socializaci. Sobota je spojena se Saturnem, planetou finanční struktury a plánů.

Ryby

Vaše mantra:

„Jsem intuitivně vedena k příležitostem, které zajistí mou prosperitu.“ 

Váš rituál:

Použijte kámen Tygří oko k přilákání hojnosti do svého života. Tygří oko má magickou sílu. Noste ho u sebe a požádejte vesmír, aby vám bylo požehnáno štěstí. Za úplňku pak nechte drahokam na parapetu načerpat měsíční energii, aby se nabil.

Foto: Shutterstock

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Tamara
Tamara 20. 5. 2021

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 2. 4. 2021

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 24. 2. 2021

hodilo by se

Odpovědět
sipeji
sipeji 24. 2. 2021

zajímavé

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 23. 2. 2021

díky

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 269
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.