Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 28. 11. 2019
Líbí se mi

Tipy na zajímavé dárky, které potěší vaši maminku, sestru i kolegyni v práci

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 28. 11. 2019
Líbí se mi
Tipy na zajímavé dárky, které potěší vaši maminku, sestru i kolegyni v práci

Tipy na zajímavé dárky, které potěší vaši maminku, sestru i kolegyni v práci

Na Vánoce chceme svým blízkým udělat radost. Často se ale opravdové překvapení, dojetí a čistá radost z dárku neskrývá v drahých luxusních veledarech. My vám přinášíme tipy, jak obdarovat ženy kolem sebe víc než jen věcí, ale i pocitem, že jsou krásné, výjimečné a měly by o tom vědět.

A navíc, všechny dárky nyní zakoupíte až do 6. 12. se slevou 20 %. Stačí zadat heslo: BLACKFRIDAY.

Stává se vám, že i maličkost vám dokáže zpříjemnit den, dodat odvahu či vykouzlit úsměv na tváři? Jedna pozitivní věta, že „jste skvělá, krásná, šikovná, nejlepší kuchařka“, ať už ji napíše kolegyně v práci jako díky za pomoc nebo manžel do smsky, dokáže divy. Pozitivní afirmace neboli kladné myšlenky, věty, kterými dokážete ovlivňovat své myšlení a tím i směr života, mají sílu, když jsou napsané, slyšené, viděné a vědomé. Proč tedy nedarovat dárek, který tohle umí? Věnujte pod stromeček ženám, které máte rády, něco, co jim rozveselí den, dodá sebevědomí, a odvahu mít se ráda. Spoustu tipů najdete na e-shopu Mamserada.cz

Pro sebe

Že je to narcistické? Nikoliv, vy jste tou nejdůležitější osobou ve vašem životě a dát si dárek je víc než vhodné a žádoucí. Jako žena jistě zvládáte milion věcí najednou, svou práci, rodinu, koníčky, a základem je dobrá organizace. Vše si zapsat a dát své nápady kdykoliv na papír, vyžaduje dobrý diář a pero. Skvělým dárkem pro vás bude Diář Mocer „Mám se ráda“. Název MOCER vznikl zkrácení slov Moje cesta rokem. A přesně tím diář je – vaším průvodcem na cestě životem. A motivační pero „Mám se ráda“ vytvoří s diářem dvojku, se kterou vše zvládnete.

Pro maminku

Je skvělá, pomáhá vám, když to jde, výborně vaří, s ní se cítíte klidně, možná je i vaší rádkyní a je babičkou k nezaplacení. Ví tohle všechno ona sama? Že je tak báječná? Možná má pocit, že tím, jak jí roky ubíhají, není tak atraktivní a zajímavá, a často myslí víc na ostatní v rodině než na sebe. Dejte jí tedy trochu toho mládí a pocit, že je skvělá. O to se postará motivační hrníček, který jí připomene při každém doušku kávy nebo čaje, že je báječná a vám na ní záleží. No a o omlazení se postará Nanomolekulární kyselina hyaluronová MUDr. Michaela Entnera, sérum, které aktivuje růst kolagenových vláken, čímž zvyšuje pružnost a poddajnost pleti. Výsledným efektem je hydratovaná, omlazená a vypnutá pleť.

 

Pro sestru

Je vaší první kamarádkou, sokyní, důvěrnicí a vy ji máte moc ráda. Půjčovaly jste si také oblečení? Určitě. Tak proč jí nevěnovat parádu, kterou jí klidně můžete ze skříně ukrást i teď. Aby v tom pracovním shonu či kolotoči starostí o dítě nezapomínala na sebe, darujte jí univerzální bílé tričko „Mám se ráda“, které může kombinovat s čímkoliv. Pod černé sako do práce, k sukni, k džínům s dětmi na procházku, zkrátka bílé tričko je k nezaplacení. Miluje vaše sestra dlouhé sukně? Tak jí dárek rovnou zkompletujte a k tričku jí darujte i jednu z maxi sukní.

Pro tchýni

Přišla k vám do života s vaším partnerem. Může mít povahu jakoukoliv, ale je to stále žena, která vychovala vašeho báječného manžela. Dejte jí malým dárkem najevo, že i u ní se cítíte dobře. Neutrálním doplňkem do interiéru či na terasu neurazíte. S povlakem na polštář Radost jí vykouzlíte úsměv na tváři a třeba ty lehké sváry, které mezi s sebou máte, půjdou lépe vyřešit.

Pro kamarádku

Když je vám ouvej, voláte SOS. Když si chcete jít pořádně zatančit nebo užít holčičí víkend, voláte jí. Zná vás. Je tu, když potřebujete, a skvěle se s ní povídá. Dejte jí najevo, že si vašeho přátelství vážíte. Kolik jste si náramků přátelství za dospívání vyrobily? Náramek z minerálních kamenů jí jistě udělá radost, a kdykoliv se podívá na zápěstí, bude vědět, že vás má. Je i vaší nejlepší parťačkou na nákupy? Tak jí pořiďte jednu stylovou tašku, do které všechny úlovky uložíte.

  

Pro kolegyni

Chcete ji obdarovat, protože se vám s ní moc dobře pracuje? Jestliže spolu sedíte v jedné kanceláři, trávíte dlouhé hodiny nad počítači, daty či prezentacemi, jistě ocení pomocníka ve formě stylové flashky, kam všechny ty veledůležité informace může uložit. Je-li milovnicí kávy, může to být hrnek „Mám se ráda“. Všechno si organizuje? Tak ji potěšte diářem Mocer.

Foto: eshop www.mamserada.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 1. 7. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 15. 4. 2020

Odpovědět
avatar
Alena Otilová 27. 3. 2020

Děkuji za tipy. Těch není nikdy dost. Já jsem řešila teď problém, co koupit sestře k narozeninám. Nějak mi došly nápady, tak jsem vůbec nevěděla, co jí mám koupit. Při hledání inspirace jsem narazila na doručení květin Praha od https://www.fleurop.cz/rozvoz-kvetin-praha , tak jsem jí poslala květiny do práce a prý jí to moc potěšilo, tak jsem měla radost.

Odpovědět
gustawka
gustawka 2. 12. 2019

dávám Bio kosmetiku

Odpovědět
sipeji
sipeji 1. 12. 2019

super tipy

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 440
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.